[25/5/2009] Φυσική Θετικής & Τεχνολογικής Κατεύθυνσης

Πόσο υπολογίζετε ότι γράψατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 90-100

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 80-90

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 70-80

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 60-70

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 50-60

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 40-50

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 30-40

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 20-30

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-20

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 0-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξεταζόμουν.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Στο ΑΟΔΕ; Χαίρω πολύ...
Αυτά είναι βλακείες, 3 ώρες σου δίνουν, 3 ώρες γράφεις. Σε λίγο θα βγάζουν συμπεράσματα για τα θέματα και τις βάσεις απ'το τι ρούχα φοράνε οι μαθητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ε ειπαμε ....δεν τα μαθαινω απο δημοσιογραφους αλλα απο φιλους μου που δινουν το πρωι και τους βρισκω μετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ε, εντάξει, το ότι βγαίνεις νωρίς μπορεί επίσης να σημαίνει ότι αποφάσισες ότι και 13 ώρες να κάτσεις, δεν θα λύσεις τίποτα. Δε λέει κάτι αυτό. Οι περισσότεροι, και γελοία να είναι, τα λύνουν δυο και τρεις φορές πάλι πριν παραδώσουν το τετράδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ε, εντάξει, το ότι βγαίνεις νωρίς μπορεί επίσης να σημαίνει ότι αποφάσισες ότι και 13 ώρες να κάτσεις, δεν θα λύσεις τίποτα. Δε λέει κάτι αυτό. Οι περισσότεροι, και γελοία να είναι, τα λύνουν δυο και τρεις φορές πάλι πριν παραδώσουν το τετράδιο.
Δυο και τρεις φορες; Εγω με το ζορι προλαβαινω τη μια. :P Μονο στα Μαθ. κατ. προλαβα κι εκανα και επαληθευση στο 2γ που το ειχα αγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jean91

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χιλιομόδι (Κόρινθος). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
αντε ρε παιδια ελεος...τα θεματα με εκαναν να νιωσω αχρηστη...εγραψα με το ζορι 12...ουτε ο φυσικος μου δεν τα ελυνε σε 45 λεπτα...ποιοι ειστε εσεις ρε εξυπνακηδες? ακου εκει γελοια....

Τα θεματα ηταν ΓΕΛΟΙΑ...Και μενα η καθηγητρια μου σε 10 λεπτα ειχε βγαλει και τα αποτελεσματα...Βγηκα στις 10.45, την πηρα τηλεφωνο και μου είπε τις απαντησεις...Και φυσικα αφου ηταν ΓΕΛΟΙΑ τα ειχα και ολα σωστα...Δεν ηθελε ιδιαιτερες γνωσεις, απλα χρειαζοταν συστηματικο διαβασμα ολη την χρονια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δυο και τρεις φορες; Εγω με το ζορι προλαβαινω τη μια. :P Μονο στα Μαθ. κατ. προλαβα κι εκανα και επαληθευση στο 2γ που το ειχα αγχος.

Εντάξει, εννοώ να τα ξανακοιτάς και να τα λύνεις από μέσα σου. Σε όλα τα Μαθήματα έχω αφήσει πάντα 15-20 λεπτά περιθώριο γι'αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Στο ΑΟΔΕ; Χαίρω πολύ...
Αυτά είναι βλακείες, 3 ώρες σου δίνουν, 3 ώρες γράφεις. Σε λίγο θα βγάζουν συμπεράσματα για τα θέματα και τις βάσεις απ'το τι ρούχα φοράνε οι μαθητές.
ποσο λετε να εγραψα?η μπλουζα μου ηταν λαχανι πολυ ανοιχτο με ενα μοβ σχεδιο...για να γινω πιο συγκεκριμενη το μοβ πηγαινε και λιγο προς το βιολετι...χρεαζεται και το στυλ της μπλουζας?αν ειναι να το ποσταρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
εσυ εισαι β λυκειου jean91
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Ε, εντάξει, το ότι βγαίνεις νωρίς μπορεί επίσης να σημαίνει ότι αποφάσισες ότι και 13 ώρες να κάτσεις, δεν θα λύσεις τίποτα. Δε λέει κάτι αυτό. Οι περισσότεροι, και γελοία να είναι, τα λύνουν δυο και τρεις φορές πάλι πριν παραδώσουν το τετράδιο.

Εγώ δεν αντέχω να τα ξαναλύσω! Με το ζόρι τα ελέγχω... Δεν ξέρω, γίνεται τόσο καζάνι το κεφάλι μου που το μόνο που θέλω είναι να φύγω από κει μέσα ό,τι και αν έγραψα! (Φυσικά μετά το μετανιώνω όπως σήμερα στην φυσική που έκανα ένα χαζό αριθμητικό στο 4ε...:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
σιγα εκει θα κολλωσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εντάξει, εννοώ να τα ξανακοιτάς και να τα λύνεις από μέσα σου. Σε όλα τα Μαθήματα έχω αφήσει πάντα 15-20 λεπτά περιθώριο γι'αυτό.
Κι εγω ηθελα να εχω ενα περιθωριο αλλα δεν μου βγαινουν οι χρονοι. :P Περυσι ειχα (αλλα ειχα αφησει τουλαχιστον ενα υποερωτημα ανεγγιχτο σε ολα τα μαθηματα :D).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τα θεματα ηταν ΓΕΛΟΙΑ...Και μενα η καθηγητρια μου σε 10 λεπτα ειχε βγαλει και τα αποτελεσματα...Βγηκα στις 10.45, την πηρα τηλεφωνο και μου απαντησεις...Και φυσικα αφου ηταν ΓΕΛΟΙΑ τα ειχα και ολα σωστα...Δεν ηθελε ιδιαιτερες γνωσεις, απλα χρειαζοταν συστηματικο διαβασμα ολη την χρονια...

Κι εγώ αν ήμουν καθηγητής σε 5 θα τα έλυνα, σοβαρό θέμα. Χαλάρωσε λίγο που ήταν γελοία. Αν τα σημερινά ήταν γελοία τότε τα περσινά ήταν για να διπλωθείς στο γέλιο και του 2005 μέτρια; Έλεος, τι άλλο θ'ακουσω...
Η αλήθεια είναι μία. Ότι φέτος έβαλαν σχετικής δυσκολίας Μαθηματικά-Φυσική και όχι εύκολη φυσική/δύσκολα μαθηματικά όπως άλλες χρονιές ή το αντίστροφο. Τηρήθηκε μια πολύ καλή ισορροπία νομίζω, αν και τη Θετική στη Βιολογία την έσκισαν λίγο έμαθα. Αυτά είναι τα γεγονότα, σύμφωνα πάντα με τους καθ'ύλην αρμοδίους. Εντάξει, το αν εσένα ή οποιουδήποτε άλλου του φαίνονται γελοία δε λέει και τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Τα θεματα ηταν ΓΕΛΟΙΑ...Και μενα η καθηγητρια μου σε 10 λεπτα ειχε βγαλει και τα αποτελεσματα...Βγηκα στις 10.45, την πηρα τηλεφωνο και μου είπε τις απαντησεις...Και φυσικα αφου ηταν ΓΕΛΟΙΑ τα ειχα και ολα σωστα...Δεν ηθελε ιδιαιτερες γνωσεις, απλα χρειαζοταν συστηματικο διαβασμα ολη την χρονια...

β λυκείου?
μιλάνε όλοι μιλάν και οι κό*οι:lol:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
τελος παντων ο καθεις εχει την αποψη του δεν αναφερομαι σε σενα gaspar
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
ποσο λετε να εγραψα?η μπλουζα μου ηταν λαχανι πολυ ανοιχτο με ενα μοβ σχεδιο...για να γινω πιο συγκεκριμενη το μοβ πηγαινε και λιγο προς το βιολετι...χρεαζεται και το στυλ της μπλουζας?αν ειναι να το ποσταρω...

Ε, μ'αυτά που φοράς βγαίνει ένα ξεκάθαρο συμπέρασμα. Ήταν βατά για καλά προετοιμασμένους, νομίζω ότι λέει πολλά αυτό το συμπέρασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
αν η μπλουζα ειναι wesc παιζει ρολο.....αν δεν ειναι θα γραψετε χαλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
ποσο λετε να εγραψα?η μπλουζα μου ηταν λαχανι πολυ ανοιχτο με ενα μοβ σχεδιο...για να γινω πιο συγκεκριμενη το μοβ πηγαινε και λιγο προς το βιολετι...χρεαζεται και το στυλ της μπλουζας?αν ειναι να το ποσταρω...
Ε, μ'αυτά που φοράς βγαίνει ένα ξεκάθαρο συμπέρασμα. Ήταν βατά για καλά προετοιμασμένους, νομίζω ότι λέει πολλά αυτό το συμπέρασμα.
ποπο δεν μπορω να φανταστω τι θα γινοταν αν φορουσα την ροζ...και ημουν σε διλλημα το πρωι...τελικα η επιλογη μου ηταν και η σωστη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSayian

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Κι εγώ αν ήμουν καθηγητής σε 5 θα τα έλυνα, σοβαρό θέμα. Χαλάρωσε λίγο που ήταν γελοία. Αν τα σημερινά ήταν γελοία τότε τα περσινά ήταν για να διπλωθείς στο γέλιο και του 2005 μέτρια; Έλεος, τι άλλο θ'ακουσω...
Η αλήθεια είναι μία. Ότι φέτος έβαλαν σχετικής δυσκολίας Μαθηματικά-Φυσική και όχι εύκολη φυσική/δύσκολα μαθηματικά όπως άλλες χρονιές ή το αντίστροφο. Τηρήθηκε μια πολύ καλή ισορροπία νομίζω, αν και τη Θετική στη Βιολογία την έσκισαν λίγο έμαθα. Αυτά είναι τα γεγονότα, σύμφωνα πάντα με τους καθ'ύλην αρμοδίους. Εντάξει, το αν εσένα ή οποιουδήποτε άλλου του φαίνονται γελοία δε λέει και τίποτα...

Kοίτα να σου πω την αλήθεια φέτος όντως είχαν μια κλιμακούμενη δυσκολία αλλά αυτό θεωρητικά πάντα "ισως" να μας συμφέρει γιατί κατα κοινή ομολογία οι βαθμοί των μαθητών θα είναι χειρότεροι!Φαντάσου λίγο πολύ ίδια δυσκολία στα Μαθηματικά και αρκετά πιο δύσκολα στην Φυσική οπότε λογικά θα κατρακυλήσουν οι βάσεις!Δεν υπάρχει βέβαια λογική αλλά λέμε την κουβέντα...Ελπίζω μην μας σκίσουν στο ΑΕΠΠ εμας μιας και δυσκολέψανε πολύ την Βιολογία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
αν η μπλουζα ειναι wesc παιζει ρολο.....αν δεν ειναι θα γραψετε χαλια
αυτη την παραμετρο δεν την ειχα σκεφτει:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jean91

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χιλιομόδι (Κόρινθος). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
τελος παντων ο καθεις εχει την αποψη του δεν αναφερομαι σε σενα gaspar

Γ' Λυκειου ειμαι φιλαρακι...Απλα επειδη γραφτηκα περσι τετοιο καιρο δεν ειχε αλλαξει ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top