[22/5/2013] Φυσική Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 113)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 28 24.8%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 20 17.7%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 24 21.2%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 16 14.2%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 18 15.9%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 7 6.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vHSdis

Νεοφερμένος

Ο vHSdis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
για να σε έχουν βαρεθεί τα παιδιά που γράφουν φέτος και κάνεις τα πάντα για να τους ρίξεις την ψυχολογία, φαντάσου πόσο εμείς που σε διαβάζουμε για 3 σερί πανελλήνιες να λες τα ίδια:D

Καθε φορα που διαβαζουμε ποστ του.


541112_4682942430541_1732487787_n.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Ουτε εγω πηγα φρ0 για τον ιδιο λογο, αλλα δεν νομιζω πως τα φρ0 θα σε βοηθουσαν, εννοω στη φυσικη, π.χ δεν νομιζω κανενα φρ0 να ειχε κανει παρομοιο με το Δ θεμα.



διαλυμα οξεος ; :P
Εσυ πως τα πήγες, φίλε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Προσπαθω να τους δωσω μερικα μαθηματα ζωης.

ετσι ρε αγορι μου???? δεν χρειαζεται να τους δειξεις οτι η ζωη ειναι σκληρη τωρα που δινουν εξετασεις... οταν βγουν οι βαθμοι τοτε θα το δουν μονοι τους ( οχι ολοι εννοειται)..... νομιζω οτι ειναι κακεντρεχια να λες πω τι πανευκολα θεματα εβαλαν παλι σικγα τι ηταν και λοιπα. Πες εκει ενα εγω τα βρηκα σχετικα ευκολα η μην σχολιαζεις καθολου και τελος... Γιατι κι εγω ειπα ελυσα το Δ2 αν και δεν κανω πλεον φυσικη χωρις να ζοριστω ιδιαιτερα ( ετσι, μου ηρθε μετα απο λιγη σκεψη) αλλα δεν παυω να λεω οτι ηταν τρομερα δυσκολο, εκτος πνευματος και ειμαι σιγουρος οτι οι πιο πολλοι δεν παιζει να το εκαναν ( καποιοι το παλεψαν καποιοι το ελυσαν, λιγοι πιστευω, καποιοι το παρατησαν, ασχετα τι ακουγεται) Το οτι εγω, εσυ, οποιοσδηποτε λυνει ενα θεμα, αυτο δεν κανει την ασκηση ευκολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Εσυ πως τα πήγες, φίλε;

Δεν τα πηγα καλα, κολλησα για παραπολυ ωρα στα Β θεματα, ωπου τα πετυχα, βεβαια η αιτιολογηση ειναι ελλειπης. Στο Γ εκανα το λαθος να μην υπολογισω καν την τριβη. Οποτε εχασα πολλα, αλλα επιασα καποια π.χ Γ3 και Γ2 αν θυμαμαι καλα. Τελος στο Δ τα σκατωσα τελειως, μονο το Δ1 επιασα που ηταν "δωρο". Εσυ πως τα πηγες; (Ενταξει Α θεμα 25/25 φυσικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
ετσι ρε αγορι μου???? δεν χρειαζεται να τους δειξεις οτι η ζωη ειναι σκληρη τωρα που δινουν εξετασεις... οταν βγουν οι βαθμοι τοτε θα το δουν μονοι τους ( οχι ολοι εννοειται)..... νομιζω οτι ειναι κακεντρεχια να λες πω τι πανευκολα θεματα εβαλαν παλι σικγα τι ηταν και λοιπα. Πες εκει ενα εγω τα βρηκα σχετικα ευκολα η μην σχολιαζεις καθολου και τελος... Γιατι κι εγω ειπα ελυσα το Δ2 αν και δεν κανω πλεον φυσικη χωρις να ζοριστω ιδιαιτερα ( ετσι, μου ηρθε μετα απο λιγη σκεψη) αλλα δεν παυω να λεω οτι ηταν τρομερα δυσκολο, εκτος πνευματος και ειμαι σιγουρος οτι οι πιο πολλοι δεν παιζει να το εκαναν ( καποιοι το παλεψαν καποιοι το ελυσαν, λιγοι πιστευω, καποιοι το παρατησαν, ασχετα τι ακουγεται) Το οτι εγω, εσυ, οποιοσδηποτε λυνει ενα θεμα, αυτο δεν κανει την ασκηση ευκολη

Να πω την αληθεια εχεις καποιο δικιο σε αυτο... αλλωστε δεν ειδα καν τα θεματα, οι φιλοι μου μου το ειπαν στη σχολη.
Απλα οσο νωριτερα ερθει η σκληροτητα τοσο γρηγοροτερα θα ερθει η χωνεψη. Και η χωνεψη ειναι καλο να ερχεται κατω απο καταστασεις πιεσης. Νομιζω σε αυτο συμφωνουμε. :)

Σταματω εδω μετα απο παροτρυνσεις. Ενα θεματακι για καληνυχτα ( Δ2ii )
Screen Shot 2013-05-22 at 10.24.48 PM.png
:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Δεν τα πηγα καλα, κολλησα για παραπολυ ωρα στα Β θεματα, ωπου τα πετυχα, βεβαια η αιτιολογηση ειναι ελλειπης. Στο Γ εκανα το λαθος να μην υπολογισω καν την τριβη. Οποτε εχασα πολλα, αλλα επιασα καποια π.χ Γ3 και Γ2 αν θυμαμαι καλα. Τελος στο Δ τα σκατωσα τελειως, μονο το Δ1 επιασα που ηταν "δωρο". Εσυ πως τα πηγες; (Ενταξει Α θεμα 25/25 φυσικα)
Α,Β 50/50 μαζί και από το γ πρέπει να πήρα γύρω στα 15-20/25 και δ1(5 μόρια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Α,Β 50/50 μαζί και από το γ πρέπει να πήρα γύρω στα 15-20/25 και δ1(5 μόρια)

Μπραβο, εγω τα Β ποτε μου δεν μου αρεσαν. και εβαλαν δυσκολα Β φετος γαμωτο :P ειδικα αυτο με το κυμα. Δηλαδη πετυχα τις απαντησεις 6/25 αλλα οι αιτιολογησεις δεν ηταν καλες, εκεινο με τους δισκους το αιτιολογησα με πραξεις μονο π.χ ΑΔΣ-> ταδε ταδε αρα ταδε (τι αιτιολογηση να πεις) οποτε κατι θα δωσουν και εκει , στο Γ κανα 12/25 και Δ 5/25 (αντε και κανα 6-7/25)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Ακομη και στην περιπτωση που τα θεματα ητανε πανευκολα θα ηθελα να επιχειρηματολογησει καποιος προκειμενου να γινει κατανοητη η σκοπιμοτητα του να βγεις σε ενα φορουμ, σε ενα θεμα οπως αυτο, σε κατι που επ' ουδενι δεν σε αφορα ή ακομα και στην περιπτωση που σε αφορα ,να προσπαθεις μεσω κενων λογιων να αναδειχθεις.

Ποια η σκοπιμοτητα του να πειτε οτι καποιος ειτε δεν διαβασε αρκετα ειτε οτι δεν ηταν τοσο δυσκολα ειτε να βγαλετε με οποιονδηποτε τροπο χολη και χαιρεκακια;
Κομπλεξ το λενε μερικοι, συνδρομο ανωτεροτητας, δεν με ενδιαφερει.

Οταν δινατε εσεις πανελληνιες λεγατε τα ιδια.
Ας μην ξεχναμε ποτε το σοφοτατο ''Μην κανεις στους αλλους ο,τι δεν θα επιθυμουσες να σου κανουν εκεινοι'' σε συνδυασμο βεβαια το γεγονος πως μπορει να προκειται για εναν εικονικο χωρο, ενα φορουμ, αλλα δεν παυει οποιοσδηποτε μπαινει σε αυτο να ειναι ανθρωπος με συναισθηματα και ορισμενη ψυχοσυνθεση και να επηρεαζεται.

Ποσο μαλλον το γενος οτι πρεπει να λαμβανεται υποψη οτι μπορει ειναι ψυχολογικα ευαλωτος. Ιδιως σε θεματα οπως αυτο που ειμαστε σιγουροι οτι θα βρεθουν πολλοι τετοιοι χρηστες. Γι'αυτο ας φροντιζουμε να φερομαστε ανθρωπινα περα απο την πλακα που μπορει να κανουμε μεταξυ μας μεσα στα πλαισια του trolling και της πλακας γενικοτερα. Δεν ειμαστε ουτε μονοι στον κοσμο, ουτε σε εναν χωρο (ναι ακομη και σε ενα φορουμ που υποτιμαται απο πολλους) και αυτα που εμεις θα πουμε διχως να αναλογιζομαστε τον αντικτυπο τους σε καποιον αλλο μπορει , εν τελει, να εχουν βαρυτατες συνεπειες,

Οταν θα δουμε αυτες τις συνεπειες μπροστα μας θα κλαιγομαστε, θα νιωθουμε τυψεις, θα γκρινιαζουμε ωστοσο κανεις δεν θα ειναι εκει να μας πει δεν πειραζει λη πως δεν φταιγαμε εμεις. Εκτος και αν ειμαστε τοσο ζωα, τοσο αναισθητοι που ενδιαφερομαστε μοναχα για το ατομο μας κατι που επιβεβαιωνει για ακομη μια φορα την καταντεια της συγχορνης κοινωνιας.

Γι'αυτο για αλλη μια φορα, πριν γραψετε προσπαθειστε να σκεφτειτε. Δεν κοστιζει τοσο πολυ.
Αναλογιστειτε την κατασταση ολων και οχι μονο οσων δινουν πανελληνιες. Ξαναθυμιζω πως ζουμε σε εναν κοσμο συλλογικο. Τετοιες εξοφθαλμα (μ'αρεσει αυτη η λεξη) ατομικιστικες συμπεριφορες δεν εχουν χωρο πουθενα.

Μπορει να φανταζει το παρον μηνυμα εκτος θεματος, γλυκαναλατο και δεν ξερω εγω ποιες αλλες μπουρδες μπορει ο οποιοσδηποτε να του καταλογισει. Δεν παυει ωστοσο να ναι Εγκυρο, Αληθες αρα Ορθο!:1eye:

Σημειωση: Και οχι , αγαπητοι και αγαπητες, με το να γραψετε/ποσταρετε σε αυτη την φαση και να μην συγκρατηθειτε στο απειροελαχιστο σχολιαζοντας τα θεματα μερικους μηνες αργοτερα , που το τοπιο εχει ξεκαθαρισει, και εκφραζοντας την γνωμη σας γι'αυτα τα θεματα δεν κερδιζετε ουτε συμπαθεια, ουτε αναδειξη του κυρους σας, ουτε φανταζετε διανοιες μπροστα στον χρηστη. Τα ακριβως αντιθετα μαλλον.

Τι προκυπτει απο ολα αυτα;
Μαλλον δεν ειναι τοσο εξυπνη η σταση αυτη οπως πολλοι απο εσας ( ή καλυτερα εμας για να μην βγαζω τον εαυτο μου) θεωρειστε και σιγουρα δεν ειναι σε καμια περιπτωση συμφερουσα.

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Να πω την αληθεια εχεις καποιο δικιο σε αυτο... αλλωστε δεν ειδα καν τα θεματα, οι φιλοι μου μου το ειπαν στη σχολη.
Απλα οσο νωριτερα ερθει η σκληροτητα τοσο γρηγοροτερα θα ερθει η χωνεψη. Και η χωνεψη ειναι καλο να ερχεται κατω απο καταστασεις πιεσης. Νομιζω σε αυτο συμφωνουμε. :)

Σταματω εδω μετα απο παροτρυνσεις. Ενα θεματακι για καληνυχτα ( Δ2ii )
View attachment 52635
:-*

Ωχ! Δυσκολότερο θέμα απ' το δικό μας! Μάγκες έχει δίκιο, είμαστε ένα μάτσο κλάψες όλοι μας. Πάω να βυθιστώ σε κατάθλιψη για τα σημερινά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vHSdis

Νεοφερμένος

Ο vHSdis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Να πω την αληθεια εχεις καποιο δικιο σε αυτο... αλλωστε δεν ειδα καν τα θεματα, οι φιλοι μου μου το ειπαν στη σχολη.
Απλα οσο νωριτερα ερθει η σκληροτητα τοσο γρηγοροτερα θα ερθει η χωνεψη. Και η χωνεψη ειναι καλο να ερχεται κατω απο καταστασεις πιεσης. Νομιζω σε αυτο συμφωνουμε. :)

Σταματω εδω μετα απο παροτρυνσεις. Ενα θεματακι για καληνυχτα ( Δ2ii )
View attachment 52635
:-*

παολα σκυλος.jpg Φατονα κοριτσι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Ακομη και στην περιπτωση που τα θεματα ητανε πανευκολα θα ηθελα να επιχειρηματολογησει καποιος προκειμενου να γινει κατανοητη η σκοπιμοτητα του να βγεις σε ενα φορουμ, σε ενα θεμα οπως αυτο, σε κατι που επ' ουδενι δεν σε αφορα ή ακομα και στην περιπτωση που σε αφορα ,να προσπαθεις μεσω κενων λογιων να αναδειχθεις.

Ποια η σκοπιμοτητα του να πειτε οτι καποιος ειτε δεν διαβασε αρκετα ειτε οτι δεν ηταν τοσο δυσκολα ειτε να βγαλετε με οποιονδηποτε τροπο χολη και χαιρεκακια;
Κομπλεξ το λενε μερικοι, συνδρομο ανωτεροτητας, δεν με ενδιαφερει.

Οταν δινατε εσεις πανελληνιες λεγατε τα ιδια.
Ας μην ξεχναμε ποτε το σοφοτατο ''Μην κανεις στους αλλους ο,τι δεν θα επιθυμουσες να σου κανουν εκεινοι'' σε συνδυασμο βεβαια το γεγονος πως μπορει να προκειται για εναν εικονικο χωρο, ενα φορουμ, αλλα δεν παυει οποιοσδηποτε μπαινει σε αυτο να ειναι ανθρωπος με συναισθηματα και ορισμενη ψυχοσυνθεση και να επηρεαζεται.

Ποσο μαλλον το γενος οτι πρεπει να λαμβανεται υποψη οτι μπορει ειναι ψυχολογικα ευαλωτος. Ιδιως σε θεματα οπως αυτο που ειμαστε σιγουροι οτι θα βρεθουν πολλοι τετοιοι χρηστες. Γι'αυτο ας φροντιζουμε να φερομαστε ανθρωπινα περα απο την πλακα που μπορει να κανουμε μεταξυ μας μεσα στα πλαισια του trolling και της πλακας γενικοτερα. Δεν ειμαστε ουτε μονοι στον κοσμο, ουτε σε εναν χωρο (ναι ακομη και σε ενα φορουμ που υποτιμαται απο πολλους) και αυτα που εμεις θα πουμε διχως να αναλογιζομαστε τον αντικτυπο τους σε καποιον αλλο μπορει , εν τελει, να εχουν βαρυτατες συνεπειες,

Οταν θα δουμε αυτες τις συνεπειες μπροστα μας θα κλαιγομαστε, θα νιωθουμε τυψεις, θα γκρινιαζουμε ωστοσο κανεις δεν θα ειναι εκει να μας πει δεν πειραζει λη πως δεν φταιγαμε εμεις. Εκτος και αν ειμαστε τοσο ζωα, τοσο αναισθητοι που ενδιαφερομαστε μοναχα για το ατομο μας κατι που επιβεβαιωνει για ακομη μια φορα την καταντεια της συγχορνης κοινωνιας.

Γι'αυτο για αλλη μια φορα, πριν γραψετε προσπαθειστε να σκεφτειτε. Δεν κοστιζει τοσο πολυ.
Αναλογιστειτε την κατασταση ολων και οχι μονο οσων δινουν πανελληνιες. Ξαναθυμιζω πως ζουμε σε εναν κοσμο συλλογικο. Τετοιες εξοφθαλμα (μ'αρεσει αυτη η λεξη) ατομικιστικες συμπεριφορες δεν εχουν χωρο πουθενα.

Μπορει να φανταζει το παρον μηνυμα εκτος θεματος, γλυκαναλατο και δεν ξερω εγω ποιες αλλες μπουρδες μπορει ο οποιοσδηποτε να του καταλογισει. Δεν παυει ωστοσο να ναι Εγκυρο, Αληθες αρα Ορθο!:1eye:

Σημειωση: Και οχι , αγαπητοι και αγαπητες, με το να γραψετε/ποσταρετε σε αυτη την φαση και να μην συγκρατηθειτε στο απειροελαχιστο σχολιαζοντας τα θεματα μερικους μηνες αργοτερα , που το τοπιο εχει ξεκαθαρισει, και εκφραζοντας την γνωμη σας γι'αυτα τα θεματα δεν κερδιζετε ουτε συμπαθεια, ουτε αναδειξη του κυρους σας, ουτε φανταζετε διανοιες μπροστα στον χρηστη. Τα ακριβως αντιθετα μαλλον.

Τι προκυπτει απο ολα αυτα;
Μαλλον δεν ειναι τοσο εξυπνη η σταση αυτη οπως πολλοι απο εσας ( ή καλυτερα εμας για να μην βγαζω τον εαυτο μου) θεωρειστε και σιγουρα δεν ειναι σε καμια περιπτωση συμφερουσα.

:D


Χαρα ηρεμησε, <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Οχι εχει κανενα χρονο που γραφω ηρεμα και δεν εκνευριζομαι ιδιαιτερα. Απλα κατι ή δεν μου αρεσει ή μου αρεσει.
Θα προτιμουσα απλα να εδινες βαση σε αυτα που γραφω παρα να σκεφτεσαι ''Τα γραφει νευριασμενη και δεν τα εννοει ή απλα τα γραφει νευριασμενη''. Δεν ειναι αυτος ο στοχος. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Πωπωπ με τοσους Α'ι'νστάινδες εδω μεσα θα επρεπε να ειμαστε πολυ περηφανοι:whatever:.Και οσους διαβασα να λενε "ελυσα το θεμα" ενα εχω να πω.ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ.Δεν ειστε ουτε εξυπνοι ουτε ταλεντα.Επιδειξιες ειστε.Πουληστε μουρι σε κανα δημοτικακι.

Αμα ησασταν στην θεση μας θα γραφατε μια κουλουρα για αυτο μοκο.Εκ του ασφαλους γραφω και γω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

NickL

Νεοφερμένος

Ο NickL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
οι φιλοι μου μου το ειπαν στη σχολη.
σε παρακαλώ φέρε και τους φίλους σου εδώ... ε ρε έχει να γίνει τσίρκο... :clapup: :clapup:

View attachment 52632
Χημεια τελευταια δεν δινετε;
how do χίμηα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Απο πολλους τα σημερινα θεματα στη φυσικη χαρακτηριστικαν αρκετα (εως πολυ) δυσκολα...Εγω συμφωνω,αμα επιασα βαση θα 'μια τυχερη.Στεναχωρηθηκα γιατι ημουνα απο τους μαθητες που διαβασαν πολυ φετος και κουραστηκαν...Παρ ολα αυτα δεν αξιζει να το σκεφτομαστε αλλο και να συγκρινουμε θεματα παλαιοτερων ετων κτλ..εχουμε αλλα 3 (4 για καποιους) μαθηματα να δωσουμε και πρεπει να εστιασουμε εκει.Ας αφησουμε λοιπον τι εγινε σημερα (και προχθες με τα μαθηματικα γενικης οσοι εδιναν γτ και αυτα δεν ηταν και ευκολα) και συνεχιζουμε με ψυχραιμια και χωρις αγχος!!!
Μια εβδομαδα εμεινε παιδια!!!:)
Καλη μας συνεχεια λοιπον!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Καθε χρονια τα θεματα μας ειναι τα πιο δυσκολα!! Δε λεω ισως κ εμεις το λεγαμε περσυ κ ηρθαν τα στατιστικα να μας διαψευσουν καθως οι αριστουχοι ηταν σχεδον ιδιοι το 11 με το 12... Οταν ηρεμησουμε κ τα δουμε ψυχραιμοτερα πιστευω πως ολοι θα διαπιστωσουμε πως καθε χρονια τα θεματα εχουν τις δυσκολιες τους που σαφως ενας εξωτερικος παρατηρητης δεν αναγνωριζει με μια προχειρη αναγνωση και λυση. Βεβαια διαφωνω στο γεγονος οτι κραζετε οσους λενε οτι τα θεματα ηταν νορμαλ γτ κ σεις οταν ηρεμησετε θα δειτε πως ηταν εξισου δυσκολα με τα περσινα και ας με διαψευσουν τα στατιστικα... εγω πιστευω μαλιστα οτι φετος η κλιμακωση ηταν ελαφρως καλυτερη απ την περσινη με τα "ασχημα" δευτερα θεματα. Σαφως κ υπηρχαν δυσκολιες οπως το Δ2,Δ3 αλλα καθε χρονο ετσι ειναι παιδια καποιοι πρπ να ξεχωριζουν... εξαλλου ενας διαγωνισμος ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
ρε Demlogic μια ερωτηση. Με τους συμφοιτητες σου seriously καθοσασταν και συζηταγατε τα θεματα της φυσικης σημερα? forever alones μυριζομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Οχι εχει κανενα χρονο που γραφω ηρεμα και δεν εκνευριζομαι ιδιαιτερα. Απλα κατι ή δεν μου αρεσει ή μου αρεσει.
Θα προτιμουσα απλα να εδινες βαση σε αυτα που γραφω παρα να σκεφτεσαι ''Τα γραφει νευριασμενη και δεν τα εννοει ή απλα τα γραφει νευριασμενη''. Δεν ειναι αυτος ο στοχος. ^^
θα σε κυνηγάει πάντα αυτό Χαρά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vHSdis

Νεοφερμένος

Ο vHSdis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
ρε Demlogic μια ερωτηση. Με τους συμφοιτητες σου seriously καθοσασταν και συζηταγατε τα θεματα της φυσικης σημερα? forever alones μυριζομαι...

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

NickL

Νεοφερμένος

Ο NickL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Πάντως μερικά στατιστικά για όσους ενδιαφέρονται (όχι απαραίτητα σωστά αλλά βάσιμα):

ΜΟ 2012: 14,61
ΜΟ 2013: 11,70
Διαφορά: -2,91
Διαφορά μορίων: -582,12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top