[22/5/2009] Ιστορία Θεωρητικής Κατεύθυνσης

Πόσο υπολογίζετε ότι γράψατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 1)
  • 90-100

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 80-90

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 70-80

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 60-70

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 50-60

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 40-50

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 30-40

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 20-30

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-20

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 0-10

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Με προβληματίζει πάντως αυτη η νοότροπια που λενε όλοι εύκολα έυκολα...Για να δούμε τους βαθμους...Και μη νομίζετε ότι όλοι έχουν γράψει όσο ευαγγελίζονται!!!


Συμφωνω απολυτα μαζι σου!!!
Και στο κατω κατω ειναι δυνατον ακομα και εκθεση και λογοτεχνια που γενικως δεν μπαινουν υψηλοι βαθμοι να ηταν και εκει τοσο ευκολα και αν γραψαμε ολοι??? Εγω τουλαχιστον για τα 2 αυτα μαθηματα βγαζω τον εαυτο μου απ'εξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eratw

Νεοφερμένος

Η eratw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ααα κ εγω το εγραψα αυτο!!ηταν καλο για κατακλειδα!!να ρωτησω παιδια.. αν δεν εχουμε γραψει ακριβως αριθμους στα τετραγωνικα στρεμματα και στον πληθυσμο αλλα μονο τα ποσοστα 70% και 80% κοβουνε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sangouinaki

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ελεος.Σιγα μην κοψουν απο αυτο.Εδω εγω εγραψα τα παντα αλλα οχι κατα γραμμα και η καθηγητρια μου ειπε οτι θα μου κοψουν.Τι να πω.Αρνουμαι απο το παπαγαλιστικο συστημα!Πφφφ....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foux

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
εγώ δεν έχω μπει καν στον κόπο να κάνω ανάγνωση την παρένθεση με τα τετραγωνικά στρέμματα.. ποτέ όμως.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
ααα κ εγω το εγραψα αυτο!!ηταν καλο για κατακλειδα!!να ρωτησω παιδια.. αν δεν εχουμε γραψει ακριβως αριθμους στα τετραγωνικα στρεμματα και στον πληθυσμο αλλα μονο τα ποσοστα 70% και 80% κοβουνε??


:mpam:

Δε βρίσκω άλλο εικονίδιο που να ταιριάζει.

Κ εγω δεν εγραψα το πληρες όνομα του τούρκου διοικητη. Τον εγραψα σκέτο Αζμη μπέη. Πρεπει να είναι πολύ ούφο ο διορθωτής για να μου κόψει απο αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
στρέματα ούτε εγώ έβαλα
εξάλλου όσα μπαίνουν σε παρένθεση λογικά δν πρέπει να τα μαθαίνουμε αφού αυτά που περιλαμβάνει η παράνθεση είναι δευτερεύοντα κατα την κρίση του συγγραφέα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Εγω εβαλα τα στρεμματα και τους κατοικους της παρενθεσης και πιστεψτε το.... ναι! εκανα λαθος στις μειονοτικες ομαδες της Ηπειρου!!! Ειπα αναμεσα στους πολλους χιλιαδες ντοπιους υπηρχαν 166.000 μουσουλμανοι(...) και αρκετες χιλιαδες Εβραιοι!!!
δηλαδη ελεος να ξεχασω αυτο και να θυμηθω τα αλλα?!!?
-----------------------------------------
ΑΑΑΑΑ επισης, στην δευτερη πηγη, τα σχετικα με την πηγη δεν τα χωρισα... Το ειπα και πιο πανω αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι επρεπε.... Ποσο λετε να χασω απο αυτο? αλλα και το λαθος με το νουμερο που εκανα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moutraki

Νεοφερμένος

Η moutraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ελεος.Σιγα μην κοψουν απο αυτο.Εδω εγω εγραψα τα παντα αλλα οχι κατα γραμμα και η καθηγητρια μου ειπε οτι θα μου κοψουν.Τι να πω.Αρνουμαι απο το παπαγαλιστικο συστημα!Πφφφ....:mad:


κι εγώ αριβώς στα ίδια!!! ε δε θα μας κοψουν και πάρα πολύ νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opaoktsis4

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Εγω εβαλα τα στρεμματα και τους κατοικους της παρενθεσης και πιστεψτε το.... ναι! εκανα λαθος στις μειονοτικες ομαδες της Ηπειρου!!! Ειπα αναμεσα στους πολλους χιλιαδες ντοπιους υπηρχαν 166.000 μουσουλμανοι(...) και αρκετες χιλιαδες Εβραιοι!!!
δηλαδη ελεος να ξεχασω αυτο και να θυμηθω τα αλλα?!!?
-----------------------------------------
ΑΑΑΑΑ επισης, στην δευτερη πηγη, τα σχετικα με την πηγη δεν τα χωρισα... Το ειπα και πιο πανω αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι επρεπε.... Ποσο λετε να χασω απο αυτο? αλλα και το λαθος με το νουμερο που εκανα?


επειδή εκανα κι εγω το ίδιο λάθος αλλά και οι περισσοτεροι, δε θα κοψουν πολυ επειδη δεν τα χωρισαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
επειδή εκανα κι εγω το ίδιο λάθος αλλά και οι περισσοτεροι, δε θα κοψουν πολυ επειδη δεν τα χωρισαμε.

Μακαρι, γιατι κατα τα αλλα τα πηγα σχετικα καλα!
για το αλλο με τους 166000 μουσουλμανους? θα χασω πολυ λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opaoktsis4

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
δε θα χασεις καθόλου. εγω να δω αν μου κοψουν απο ηη φεντερασιον. δεν εγραψα όλη την παραγραφο αλλά κατευθείαν αυτό που ήθελε. θα δούμε. τώρα δωσαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
βασικα ουτε εσενα νομιζω θα σου κοψουν... Εγω την εγραψα μεν ολη την παραγραφο, αλλα στις απαντησεις που ακουγα στην τηλεοραση ειπαν πως ηθελε μονο τις 3 γραμμες... "η μεγαλη πολυεθνικη..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foux

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
:jumpy:πάλι καλά =]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
αλλα και παλι οτι και να λεμε εμεις δεν παυουν να ειναι απλες εικασιες!!! θα φανουν ολα στην βαθμολογηση μας!!! 1 μηνας ειναι υπομονη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Nα ρωτησω κατι?? Στην δευτερη πηγη ζητουσε να πουμε για τη διασταση προσφυγων στη κοινωνικη,την οικονομικη και την πολιτικη ζωη. Εγω εγραψα μονο τη σελιδα 165 που τα λεει αυτα σε κατηγοριες..Βλεπω τις απαντησεις στο ιντερνετ και ζηταει ΚΑΙ τις επιπτωσεις στην οικονομια(σελ 167-168) και την σελιδα 163 που λεει οτι κατηγορουσαν το ελληνικο κρατος οτι παραβιασε τα δικαιωματα τους με τη συνθηκη της Λοζανης. Εσεις τι λετε?? Τα γραψατε αυτα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
και εγω τα ιδια με σενα εγραψα...
οι σελιδες 167-168 μου φαινονται τελειως ασχετες...
τωρα η 163 μιλαει για τα παραπονα των προσφυγων αλλα δεν λεει οτι ειναι διασταση αυτο....
εγω δεν νομιζω οτι επρεπε να μπουν αυτα! τωρα τι να πουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Mα απο τη στιγμη που μας λεει ''στην οικονομικη,την πολιτικη και την κοινωνικη ζωη'',και υπαρχει και στο βιβλιο ξεκαθαρισμενα,τι αλλο θελουν??τοση παγιδα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
δεν μου φαινεται λογικο αυτο!!! σε ποια σελιδα ειδες αυτες τις απαντησεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
:thanks:
αλλα μην κολλας πολυ σε αυτα! το καθε φροντηστηριο μπορει ναβγαζει τα δικα του... αν και δεν ειμαι η αρμοδια να το κρινω θεωρω πως οι συγγεκριμενες σελιδες δεν κολανε!!!
Και στο κατω κατω παει τελειωσε... δεν αλλαζει;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top