[22/5/2009] Ιστορία Θεωρητικής Κατεύθυνσης

Πόσο υπολογίζετε ότι γράψατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 1)
  • 90-100

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 80-90

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 70-80

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 60-70

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 50-60

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 40-50

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 30-40

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 20-30

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-20

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 0-10

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,307 μηνύματα.
Μετά το τέλος κάθε εξέτασης, θα υπάρχει ένα ξεχωριστό TOPIC συζήτησης για κάθε μάθημα (σχολιασμός θεμάτων, παρατηρήσεις, πώς γράψατε κ.τ.λ.). :):)

Το θέμα κλειδώνεται και θα ανοιχτεί αύριο το πρωί. :xixi:


Μάθημα 4ο: [22/5/2009] Ιστορία Θεωρητικής Κατεύθυνσης

Καλή Επιτυχία ;)

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foux

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Σχετικά έυκολα.
Η τελευταία πηγή ήταν ψιλοκουλή!
Ελπίζω να βαθμολογούν ελαστικά πάντως. -__-


καλή επιτυχία σε όλους :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
μου φανηκαν αρκετα ευκολα! Σε αντιθεση με τα υπολοιπα που γραψαμε που τα θεωρουσα μετρια....
καλα μας αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
σχετικά εύκολα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alreena

Νεοφερμένος

Η Alreena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Την τελευταία πηγή δεν θα την έλεγα δύσκολη αλλά ήθελε μεγάλη ανάλυση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
εγω παλι στην πρωτη εγραψα πιο πολλα....
τεσπα οτι και να λεμε τωρα...!
Η ευκολια στην ιστορια ειναι τελειως υποκειμενικο διοτι για τους διαβασμενους ειναι ευκολα ολα! Απλα το μονο που θα μπορουσα να πω ειναι οτι ηταν μη αναμενομενα!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
εγώ στην τελευταία πηγή εκτός απο τη διάσταση μεταξύ προσφύγων κ ντόπιων, έβαλα κ απο τη βιομηχανική δραστηριότητα κάτω που σύγκρινε τους αυτόχθονες με τους πρόσφυγες στα επιχειρηματικά θέματα...
στο εθνικο κόμμα του κυριακούλη, εσείς αναφερθληκατε και το ραλικο? δλδ γράψατε κ για το ραλικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
οχι δεν εγραψα για το ραλλικο! αλλα απο οτι ακουσα αν καποιος τα εγραφε επιγραμματικα σε παρενθεση δεν κοβουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moutraki

Νεοφερμένος

Η moutraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
εγώ στην τελευταία πηγή εκτός απο τη διάσταση μεταξύ προσφύγων κ ντόπιων, έβαλα κ απο τη βιομηχανική δραστηριότητα κάτω που σύγκρινε τους αυτόχθονες με τους πρόσφυγες στα επιχειρηματικά θέματα...
στο εθνικο κόμμα του κυριακούλη, εσείς αναφερθληκατε και το ραλικο? δλδ γράψατε κ για το ραλικο?


οχι εγω δεν το εβαλα... ορισμος ηταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Σχετικα ευκολες οι ερωτησεις απλα δεν ηταν τοσο αναμενομενες.Ρε παιδια εγω νομιζα οτι μπαινει μια πηγη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ααα επισης σε αυτην την πηγη με την διασταση εγω εγραψα και την παραγραφο απο κατω που λεει ο ορος προσφυγας ειχε υποτιμητικη σημασια... γιατι ελεγε μεχρι το 1940!
Ειναι λαθος λετε?
-----------------------------------------
Σχετικα ευκολες οι ερωτησεις απλα δεν ηταν τοσο αναμενομενες.Ρε παιδια εγω νομιζα οτι μπαινει μια πηγη...

Οχι φιλε μου! Παντα δυο μπαινουν τα τελευταια χρονια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foux

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
ααα επισης σε αυτην την πηγη με την διασταση εγω εγραψα και την παραγραφο απο κατω που λεει ο ορος προσφυγας ειχε υποτιμητικη σημασια... γιατι ελεγε μεχρι το 1940!
Ειναι λαθος λετε?

όχι βέβαια!
εγώ το έβαλα σαν επίλογο..
στο εθνικό κόμμα σίγουρα δεν έπρεπε να γράψουμε γενικά για τα αντιβενιζελικά;;;;;
εγώ εγραψα μόνο την μικρή παραγραφούλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Αν και θετική από ότι ακούω απο τα δικά μας παιδιά της θεωρητικής ήταν εύκολα.Εύκολα η ιστορία εύκολα τα κείμενα ή έχετε το θεό μπάρμπα ή τα παιδαγωγικά θα κάνουν εκτόξευση πάνω απο 19:P Λατινικά από ότι ακούω είναι σαν την δικιά μας την χημεία εύκολα άρα στα αρχαία τι θα γίνει;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
όχι βέβαια!
εγώ το έβαλα σαν επίλογο..
στο εθνικό κόμμα σίγουρα δεν έπρεπε να γράψουμε γενικά για τα αντιβενιζελικά;;;;;
εγώ εγραψα μόνο την μικρή παραγραφούλα!
Ποια παραγραφο εννοεις? Αν εννοεις για το ραλλικο αν και δεν το ζητουσε εγω ακουσα οτι δεν κοβουν γιατι στο Λαικο Κομμα λεμε δεν διεφερε πολυ απο το ραλλικο... Οποτε αν καποιος τα εγραφε σε παρενθεση ειναι οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panormitis

Νεοφερμένος

Ο PANORMITIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εγω λεω πως ηταν απο τα σοσ τα ποιο πολλα.....τωρα αρχαια...ελατε ολοι στα σοσαρες αρχαια ν αγραψουμε αυτα που μασ ειπαν απο τα φροντ κ τουσ καθηγ ειδαμε οτι λ.τουργει ολο αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Αν και θετική από ότι ακούω απο τα δικά μας παιδιά της θεωρητικής ήταν εύκολα.Εύκολα η ιστορία εύκολα τα κείμενα ή έχετε το θεό μπάρμπα ή τα παιδαγωγικά θα κάνουν εκτόξευση πάνω απο 19:P Λατινικά από ότι ακούω είναι σαν την δικιά μας την χημεία εύκολα άρα στα αρχαία τι θα γίνει;;;;;;;;;;;;;;;

Εγω απο την αρχη περιμενα δυσκολα φετος γιατι και περσυ εβαλαν ευκολα στην θεωρητικη...
Εκει που περιμενω να χτυπησουν ειναι τα αρχαια στο αγνωστο λογω βαρυτητας!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
αρχαία θα γίνει πάρτυ....θα πέφτουμε από τα παράθυρα κ τα μπαλκόνια! θα μας τσεκουρώσουν στο άγνωστο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis351991

Νεοφερμένος

Ο Θεμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
εγω εβαλα οτι ελεγε για το ραλλικο! θα κοψουν?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
εγω εβαλα οτι ελεγε για το ραλλικο! θα κοψουν?????????

κοιταξε να δεις... αν εβαλες μονο αυτο που λεει για το ραλλικο ναι θα κοψουν γιατι του μαυρομιχαλη εχει αλλα! αν τα συνδυασες και τα δυο δεν νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alreena

Νεοφερμένος

Η Alreena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
[FONT=Verdana, sans-serif]Σελ. 213, η τελευταία παράγραφος του μαθήματος «Η αντίδραση του Πρίγκηπα» και η α΄ παράγραφος της σελ.213 από το μάθημα «Η στάση των Μεγάλων Δυνάμεων και οι διπλωματικοί ελιγμοί του Ελ. Βενιζέλου»[/FONT]
Αυτό θεωρεί λύση η καθημερινή στη ερώτηση για το Θερισό! Είναι δυνατόν να θεωρούν την αντίδραση του πριγκιπα ως Μεγάλη Δύναμη????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top