[22/06/2021] Φυσική Προσανατολισμού

igeorgeoikonomo

Νεοφερμένος

Ο igeorgeoikonomo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
αν εχεις γραψει οπως 97,εισαι στο 94 μαθηματικα πιανεις οποια σχολη με ενα 15αρι εκθεση.απορω γτ σκας!!!θα παρακαλαγανε πολλοι να ναι στη θεση σου
Γιατί αυτά είναι γνώμες των καθηγητών μου. Στα μαθηματικά ένα 90 περιμένω εγώ και όχι ένα 94, που θέλει ο καθηγητής μου. Επίσης, η έκθεση είναι του κερατά οπότε και να έχω γράψει αντικειμενικά Καλά θα πέσω σε κανά στρουμφάκι βαθμολογητή και θα κόψει κόψει κόψει. Οπότε.... we'll see🙄
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
Γιατί αυτά είναι γνώμες των καθηγητών μου. Στα μαθηματικά ένα 90 περιμένω εγώ και όχι ένα 94, που θέλει ο καθηγητής μου. Επίσης, η έκθεση είναι του κερατά οπότε και να έχω γράψει αντικειμενικά Καλά θα πέσω σε κανά στρουμφάκι βαθμολογητή και θα κόψει κόψει κόψει. Οπότε.... we'll see🙄
εκθεση δεν αμφιβαλλω πεφτει πολυ αδικια διαχρονικα.στα αλλα ομως ξερεις που κινεισαι πανω κατω.δεν μπορει να εχεις τρομερη αποκλιση απο αυτο που περιμενεις.εγω σου λεω και 90 να χεις γραψεις,με 97 σημερα και 98 χημεια πιανεις οτι γουσταρεις αν σου φερθουν τιμια στην εκθεση
 

igeorgeoikonomo

Νεοφερμένος

Ο igeorgeoikonomo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
εκθεση δεν αμφιβαλλω πεφτει πολυ αδικια διαχρονικα.στα αλλα ομως ξερεις που κινεισαι πανω κατω.δεν μπορει να εχεις τρομερη αποκλιση απο αυτο που περιμενεις.εγω σου λεω και 90 να χεις γραψεις,με 97 σημερα και 98 χημεια πιανεις οτι γουσταρεις αν σου φερθουν τιμια στην εκθεση
Μακάρι !! Τέλος πάντων, καλές διακοπές σε όλους !!
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Dog Sunbathing GIF by MOODMAN
 

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Κλασσικό σπασίκλα κι οτ υπος από πάνω που ενώ τα θέματα ήταν παλούκια και έχει γράψει 20 σε όλα κάνει λες και κάτι έγινε σαν παιδί δημοτικού.κουρασατε αλήθεια.πως μπορείτε και του απαντάτε τόσο ευγενικά ρε παιδιά;είναι λογικό να γίνει αριθμητικό λάθος και κάθεται κ χτυπιέται ενώ άλλοι έχουν κάνει χιλιάδες αριθμητικά λάθη.δεν θα γίνεις ποτέ σωστός επαγγελματίας γτ δν βλέπεις την ουσία αλλά είσαι ένα φυτουκλακι που διαβάζει μόνο.
 

pacheiko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pacheiko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Κλασσικό σπασίκλα κι οτ υπος από πάνω που ενώ τα θέματα ήταν παλούκια και έχει γράψει 20 σε όλα κάνει λες και κάτι έγινε σαν παιδί δημοτικού.κουρασατε αλήθεια.πως μπορείτε και του απαντάτε τόσο ευγενικά ρε παιδιά;είναι λογικό να γίνει αριθμητικό λάθος και κάθεται κ χτυπιέται ενώ άλλοι έχουν κάνει χιλιάδες αριθμητικά λάθη.δεν θα γίνεις ποτέ σωστός επαγγελματίας γτ δν βλέπεις την ουσία αλλά είσαι ένα φυτουκλακι που διαβάζει μόνο.
Μπράβο στο παιδί που έγραψε τόσο καλά. Δεν μπορούμε να πουμε ότι δεν πρέπει να τον ενοχλεί. Αλλά από την άλλη, δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου που έγραψε 94 αντί για 97. Επλίζω να αλλάξει σκεπτικό όσο εξέλισσεται και ακαδημαϊκά και σαν άνθρωπος, γιατί όταν βγεις έξω δεν θα μετράει ο βαθμός αλλά εάν έχεις μεράκι, όρεξη και αγάπη για αυτό που θέλεις να κάνεις. Και πάλι συγχαρητήρια αλλά μην κολλάτε στα νούμερα παιδιά μου.
 

NeferYoustie

Νεοφερμένος

Η Γιουστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Κλασσικό σπασίκλα κι οτ υπος από πάνω που ενώ τα θέματα ήταν παλούκια και έχει γράψει 20 σε όλα κάνει λες και κάτι έγινε σαν παιδί δημοτικού.κουρασατε αλήθεια.πως μπορείτε και του απαντάτε τόσο ευγενικά ρε παιδιά;είναι λογικό να γίνει αριθμητικό λάθος και κάθεται κ χτυπιέται ενώ άλλοι έχουν κάνει χιλιάδες αριθμητικά λάθη.δεν θα γίνεις ποτέ σωστός επαγγελματίας γτ δν βλέπεις την ουσία αλλά είσαι ένα φυτουκλακι που διαβάζει μόνο.
Οταν εχει καταβαλει μια υπερογγη προσπαθεια ολο το χρονο τετοια που να αξιζει 20 προφανως τα γελοια λαθη, οπως ενα αριθμητικο, θα τον πειραξουν. Προφανως δεν χρειαζεται να το κανει θεμα, αλλα μπορει εν τελει να του κοστισει τη θεση στη σχολη σε περιπτωση που δεν εχει παει καλα στην εκθεση πχ που ειναι και υποκειμενικο μαθημα. Καλως ή κακως πεσαν δυσκολα θεματα στη φυσικη και καποιοι δε γραψανε αλλα αυτο δε σημαινει οτι θα αναφερομαστε σε αυτους που ανταπεξηλθαν με τους ορους "φυτο" και "σπασικλα". Επιπλεον η τελευταια σου προταση ειναι ακραια προσβλητικη διοτι δειχνει πως τον κρινεις επιφανειακα. Το οτι εστιασε πολυ σε ενα λαθος δε δειχνει κατι για την μετεπειτα επαγγελματικη του πορεια. Αλλοιμονο. Ειναι 18 χρονων, εχει ολο το καιρο μπροστα του να αναθεωρησει και να εξελιχθει.
 

igeorgeoikonomo

Νεοφερμένος

Ο igeorgeoikonomo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Φίλοι, αν απευθύνεστε σε εμένα γκρινιάζω γιατί μπορεί να χάσω την πρώτη επιλογή μου. Δεν έγραψα όσο ήθελα μαθηματικά και με τους βαθμούς που βάζω ενδεικτικά μένω απέξω του ΕΜΠ αν επιστρέψουν οι βάσεις στην κλάση του 2016. Αυτό. Επίσης, ό,τι είπα το είπα 1 μέρα μετά την εξέταση οπότε ο παλμός ήταν ακόμα δυνατός. Δεν απολογούμαι για κάτι απλά μην βιάζεστε να κρίνετε. Για την προσπάθεια μου και τα χρήματα των γονιών μου στα φροντιστήρια το αριθμητικό, η μαλακι@ μου δεν έπρεπε να γίνουν. Όσο για τους βαθμούς, ναι, θέλω να είναι τέλειοι για λόγους κυρίως προσωπικούς: φιλοδοξία, έπαρση, μανία όπως θέλετε πείτε το αλλά αυτός ήταν ο στόχος μου. Αν γίνω τώρα σωστός επαγγελματίας δεν το ξέρω. Όπως δεν το ξέρετε και εσείς. Adios.
 

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Κλασσικό σπασίκλα κι οτ υπος από πάνω που ενώ τα θέματα ήταν παλούκια και έχει γράψει 20 σε όλα κάνει λες και κάτι έγινε σαν παιδί δημοτικού.κουρασατε αλήθεια.πως μπορείτε και του απαντάτε τόσο ευγενικά ρε παιδιά;είναι λογικό να γίνει αριθμητικό λάθος και κάθεται κ χτυπιέται ενώ άλλοι έχουν κάνει χιλιάδες αριθμητικά λάθη.δεν θα γίνεις ποτέ σωστός επαγγελματίας γτ δν βλέπεις την ουσία αλλά είσαι ένα φυτουκλακι που διαβάζει μόνο.
Μπορούσες με πιο απλά λόγια να πεις ότι απέτυχες στις πανελλαδικές:). Και το λάθος του φίλου δεν ήταν αριθμητικό αλλά επηρεάστηκε η μεθοδολογία που χρησιμοποίησε, γι’αυτό εκνευρίζεται. Γιατί χάνονται περισσότερα μόρια από τέτοια λαθη τα οποία καθορίζουν σχολές.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και προφανως όταν χάνεις κάτι επειδή δεν το ήξερες απλά το βουλώνεις και πας παρακάτω. Όταν όμως το ξέρεις και το χάνεις τσούζει παρα παρα πολύ.
 

Anna 16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Anna 16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα με τους προλαλησαντες. Είναι η κλασσική περίπτωση "όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμασταρια"
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
Φίλοι, αν απευθύνεστε σε εμένα γκρινιάζω γιατί μπορεί να χάσω την πρώτη επιλογή μου. Δεν έγραψα όσο ήθελα μαθηματικά και με τους βαθμούς που βάζω ενδεικτικά μένω απέξω του ΕΜΠ αν επιστρέψουν οι βάσεις στην κλάση του 2016. Αυτό. Επίσης, ό,τι είπα το είπα 1 μέρα μετά την εξέταση οπότε ο παλμός ήταν ακόμα δυνατός. Δεν απολογούμαι για κάτι απλά μην βιάζεστε να κρίνετε. Για την προσπάθεια μου και τα χρήματα των γονιών μου στα φροντιστήρια το αριθμητικό, η μαλακι@ μου δεν έπρεπε να γίνουν. Όσο για τους βαθμούς, ναι, θέλω να είναι τέλειοι για λόγους κυρίως προσωπικούς: φιλοδοξία, έπαρση, μανία όπως θέλετε πείτε το αλλά αυτός ήταν ο στόχος μου. Αν γίνω τώρα σωστός επαγγελματίας δεν το ξέρω. Όπως δεν το ξέρετε και εσείς. Adios.
μου αρεσει που καθεσαι και απαντας σε ενα τραγικο και ανυποστατο σχολιο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

αυτα φυσικα τα λες γτ προφανως δεν εχεις στοχους φιλε.σε αυτες τις σχολες τις υψηλες παιζει ρολο και το μοριο.οποτε ναι καποιον που θα χασει απο αριθμητικο λαθος καποιος θα στενοχωρηθει.αλλα φυσικα οταν καποιος δεν τον νοιαζει καν καθεται και κανει τετοια τραγικα σχολια.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,617 μηνύματα.
Φίλοι, αν απευθύνεστε σε εμένα γκρινιάζω γιατί μπορεί να χάσω την πρώτη επιλογή μου. Δεν έγραψα όσο ήθελα μαθηματικά και με τους βαθμούς που βάζω ενδεικτικά μένω απέξω του ΕΜΠ αν επιστρέψουν οι βάσεις στην κλάση του 2016. Αυτό. Επίσης, ό,τι είπα το είπα 1 μέρα μετά την εξέταση οπότε ο παλμός ήταν ακόμα δυνατός. Δεν απολογούμαι για κάτι απλά μην βιάζεστε να κρίνετε. Για την προσπάθεια μου και τα χρήματα των γονιών μου στα φροντιστήρια το αριθμητικό, η μαλακι@ μου δεν έπρεπε να γίνουν. Όσο για τους βαθμούς, ναι, θέλω να είναι τέλειοι για λόγους κυρίως προσωπικούς: φιλοδοξία, έπαρση, μανία όπως θέλετε πείτε το αλλά αυτός ήταν ο στόχος μου. Αν γίνω τώρα σωστός επαγγελματίας δεν το ξέρω. Όπως δεν το ξέρετε και εσείς. Adios.
Και να το χασεις τι εγινε ρε φιλε? Ολα για καποιο λογο γινονται. Θα περασεις και σε καποια αλλη πολη ακομα καλυτερα.Ασε που η επαρση και η μανια που λες οτι εχεις θα σε καταστρεψει στο τελος. Φιλικα παντα.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.
Και να το χασεις τι εγινε ρε φιλε? Ολα για καποιο λογο γινονται. Θα περασεις και σε καποια αλλη πολη ακομα καλυτερα.Ασε που η επαρση και η μανια που λες οτι εχεις θα σε καταστρεψει στο τελος. Φιλικα παντα.
Παραγοντα , μακαρι τα παιδια να μπορουσαν να κανουν εκπαιδευτικο τουρισμο ανα την ελλαδα. Υπαρχουν περιπτωσεις που ή αθηνα ή τιποτα , δυστηχως ειμαι και εγω μια απο αυτες. Πω πω και ποσο ποναει αυτο!
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,617 μηνύματα.
Παραγοντα , μακαρι τα παιδια να μπορουσαν να κανουν εκπαιδευτικο τουρισμο ανα την ελλαδα. Υπαρχουν περιπτωσεις που ή αθηνα ή τιποτα , δυστηχως ειμαι και εγω μια απο αυτες. Πω πω και ποσο ποναει αυτο!
Τοτε ρε Γιαννη υπαρχει η περιπτωση της μεταγραφης 'η και η επιλογη καποιας αλλης σχολης . Ενα μπακαπ σχεδιο πρεπει παντα να υπαρχει. Και στην τελικη τα παραδειγματα φοιτητων που περασαν ιατρικες και πολυτεχνεια με 19000 μορια και βγηκαν μετα απο 10 χρονια αφου δεν τους αρεσε η σχολη ειναι απειρα. Εννοω οτι δεν ειναι και σιγουρο οτι θα ειναι ευτυχισμενος σε αυτη τη σχολη.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.
Ε ισχυει και αυτο , οτι νομιζω πριν μπορει να μην ειναι και το ταιριαστο μου μετα.
Προσεξε , κανε εικονα αυτο , εχουμε μια κοπελιτσα καλυτεχικη φυση και θελει αρχιτεκτονικη. Λεφτα για βολο ή κρητη ή ξανθη δεν υπαρχουν. Δεν πιανει τα μορια για ΕΜΠ και πιανει μεταλειολογους. Και τις λες οκ δεν θα σχεδιαζεις καμπυλες και αψιδες αλλα θα σπας πετρες και χαλικια. Το κατεστρεψες το παιδι ή οχι. Και οι δυο σχολες βαρβατες ειναι ετσι? Αλλα δεν θελω χαλικια.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,617 μηνύματα.
Ε ισχυει και αυτο , οτι νομιζω πριν μπορει να μην ειναι και το ταιριαστο μου μετα.
Προσεξε , κανε εικονα αυτο , εχουμε μια κοπελιτσα καλυτεχικη φυση και θελει αρχιτεκτονικη. Λεφτα για βολο ή κρητη ή ξανθη δεν υπαρχουν. Δεν πιανει τα μορια για ΕΜΠ και πιανει μεταλειολογους. Και τις λες οκ δεν θα σχεδιαζεις καμπυλες και αψιδες αλλα θα σπας πετρες και χαλικια. Το κατεστρεψες το παιδι ή οχι. Και οι δυο σχολες βαρβατες ειναι ετσι? Αλλα δεν θελω χαλικια.
Σωστο και αυτο εννοειται. Γενικα στα 18 σου σπανια ξερεις τι πραγματικα θελεις.Το μηνυμα το εγραψα περισσοτερο για να παρηγορησω το παλικαρι που δεν εγραψε οσο ηθελε.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.
Σωστο και αυτο εννοειται. Γενικα στα 18 σου σπανια ξερεις τι πραγματικα θελεις.Το μηνυμα το εγραψα περισσοτερο για να παρηγορησω το παλικαρι που δεν εγραψε οσο ηθελε.
Ετσι ειναι αγορι μου , εγω πηρα την αθηνα απο τυχη μαλλον, επεσα σε καλο βαθμολογητη, ευχομαι το ιδιο και το παιδι
 

igeorgeoikonomo

Νεοφερμένος

Ο igeorgeoikonomo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Παιδιά, ας κλείσει εδώ η συζήτηση για τους δικούς μου στόχους, για την μανία και την έπαρση μου, για το ΕΜΠ και την Αθήνα. Ευχαριστώ για τις συμβουλές και μακάρι την Τρίτη να έχουμε χαρές!! Καλό καλοκαίρι!!
 

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Παρασκευή εννοείς. Την άλλη. Το άλλαξαν τα τζιμανια
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Συμφωνώ με αυτη την "εκτίμηση". Στα αριθμητικά ηθελε οντως μεγάλη προσοχή γιατί έβγαιναν και λίγο περίεργα... Εγω ακομη σκέφτομαι το λάθος μου σε ένα πολλαπλης.🥲
Έχασα δύο πολλαπλής Β1 το μισό Δ3 και Γ4 ζήτημα αν θα πάρω δύο μονάδες...εν ολίγοις ένα 15 περιμένω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top