[22/06/2021] Φυσική Προσανατολισμού

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Κάνετε λάθος είμαι ειδική περίπτωση και πραγματικά επειδή υπήρξα άριστη μαθήτρια πανταα μα πάντα άκουγα δίπλα Μ παιδιά να ενοχλούνται ακόμα κ όταν ήμουν προσεκτική οπότε το έκοψα.γτ έχω πολύ ενσυναίσθηση .δεν με πείραξε να γκρινιάζει για το αριθμητικό λάθος αλλά έχω μάθει αν ξεχωρίζω μερικά πράγματα εδώ φαίνεται αλλάζοντας και για σκεφτείτε παιδιά που έγραψαν σκατα πως θα αισθάνονται ακούγοντας έναν αλλαζονα για ένα μικρό παιδάκι που ελάτε τώρα δεν σου στερεί τη θέση από το Μετσόβιο αν είναι δυνατόν.ειναι τρομερά υπερβολή και απορώ που τον υποστηρίζετε ακόμα. Εγώ όταν έβλεπα τον πονο των άλλων σεβομουν πάντα και ήξερα τι θα πω και πως θα το πω να μην ενοχλήσω.και με ενοχλεί να βλέπω διάφορα παιδιά να μην δίνουν δεκάρα και να σκέφτονται μόνο τον εαυτόλη τους .
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Κάνετε λάθος είμαι ειδική περίπτωση και πραγματικά επειδή υπήρξα άριστη μαθήτρια πανταα μα πάντα άκουγα δίπλα Μ παιδιά να ενοχλούνται ακόμα κ όταν ήμουν προσεκτική οπότε το έκοψα.γτ έχω πολύ ενσυναίσθηση .δεν με πείραξε να γκρινιάζει για το αριθμητικό λάθος αλλά έχω μάθει αν ξεχωρίζω μερικά πράγματα εδώ φαίνεται αλλάζοντας και για σκεφτείτε παιδιά που έγραψαν σκατα πως θα αισθάνονται ακούγοντας έναν αλλαζονα για ένα μικρό παιδάκι που ελάτε τώρα δεν σου στερεί τη θέση από το Μετσόβιο αν είναι δυνατόν.ειναι τρομερά υπερβολή και απορώ που τον υποστηρίζετε ακόμα. Εγώ όταν έβλεπα τον πονο των άλλων σεβομουν πάντα και ήξερα τι θα πω και πως θα το πω να μην ενοχλήσω.και με ενοχλεί να βλέπω διάφορα παιδιά να μην δίνουν δεκάρα και να σκέφτονται μόνο τον εαυτόλη τους .
Έτσι είναι οι πανελλαδικές.Σκεφτεσαι μόνο εσένα και δεν σε ενδιαφέρει ο αλλος
 

igeorgeoikonomo

Νεοφερμένος

Ο igeorgeoikonomo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Κοινωνική ενσυναίσθηση;
Μάλιστα, γελάω. Ως ένα σημείο, ναι, έχεις δίκαιο. Ωστόσο, φίλη, δεν με σεβάστηκες και εσύ όταν έλεγες πως θα αποτύχω επαγγελματικά.
Απλά αυτά τα λόγια περί ενσυναίσθησης και σεβασμού είναι για τους "κούφιους" του Τ. Σ. Έλιοτ, όχι για τις πανελλαδικές.
 

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Κοινωνική ενσυναίσθηση;
Μάλιστα, γελάω. Ως ένα σημείο, ναι, έχεις δίκαιο. Ωστόσο, φίλη, δεν με σεβάστηκες και εσύ όταν έλεγες πως θα αποτύχω επαγγελματικά.
Απλά αυτά τα λόγια περί ενσυναίσθησης και σεβασμού είναι για τους "κούφιους" του Τ. Σ. Έλιοτ, όχι για τις πανελλαδικές.
Όχι δεν σέβομαι άτομα που είναι εγωκεντρικά και βασικά φαινόταν στον λόγο σου ότι και εσύ κάπως το καταλάβαινες ότι είσαι υπερβολικός καιχ τυπιεσαι για το τίποτα.επειδη έχω δώσει αρκετες φορές πανελλήνιες για δικούς μ λόγους είχα περάσει ιατρικη μετά δεν Μ άρεσε έπρεπε να ξαναδωσω άλλες δύο φορές τσπ κάτι ξέρω παραπάνω κάθε χω μεγάλη εμπειρία .Γιατί προφανώς έχω δει και άπειρα παιδιά σαν εσένα να κάνουμε τσι και εγώ θα σπαζομουν αλλά δεν θα το γραφα δημόσια ενώ ήξερα ότι υπάρχουν άλλα παιδιά το θεωρώ προκλητικό και εγώ έχω πολλές φορές πει γαμωτο κτλ αλλά δεν θα κάνα δημόσια σαν σπασίκλα κι προφανώς γτ το καταλαβαίνω μάλλον εσύ δεν το καταλαβαίνεις ότι αυτό που κάνεις φέρνει σε δύσκολη θέση πολλούς .Τώρα τι να πω είναι και η προσωπική μου μάτια αυτή.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έτσι είναι οι πανελλαδικές.Σκεφτεσαι μόνο εσένα και δεν σε ενδιαφέρει ο αλλος
Καλά όχι δεν είναι όλοι έτσι εγώ όταν έδινα και είχα τελειώσει βοηθηγα και τους άλλους που ζητούσαν τη βοήθεια μου .
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Όχι δεν σέβομαι άτομα που είναι εγωκεντρικά και βασικά φαινόταν στον λόγο σου ότι και εσύ κάπως το καταλάβαινες ότι είσαι υπερβολικός καιχ τυπιεσαι για το τίποτα.επειδη έχω δώσει αρκετες φορές πανελλήνιες για δικούς μ λόγους είχα περάσει ιατρικη μετά δεν Μ άρεσε έπρεπε να ξαναδωσω άλλες δύο φορές τσπ κάτι ξέρω παραπάνω κάθε χω μεγάλη εμπειρία .Γιατί προφανώς έχω δει και άπειρα παιδιά σαν εσένα να κάνουμε τσι και εγώ θα σπαζομουν αλλά δεν θα το γραφα δημόσια ενώ ήξερα ότι υπάρχουν άλλα παιδιά το θεωρώ προκλητικό και εγώ έχω πολλές φορές πει γαμωτο κτλ αλλά δεν θα κάνα δημόσια σαν σπασίκλα κι προφανώς γτ το καταλαβαίνω μάλλον εσύ δεν το καταλαβαίνεις ότι αυτό που κάνεις φέρνει σε δύσκολη θέση πολλούς .Τώρα τι να πω είναι και η προσωπική μου μάτια αυτή.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Καλά όχι δεν είναι όλοι έτσι εγώ όταν έδινα και είχα τελειώσει βοηθηγα και τους άλλους που ζητούσαν τη βοήθεια μου .
Καλημέρα! Διαβάζω με πολλή προσοχή τα μηνύματά σου το τελευταίο διάστημα και δεν μπορώ να κατανοήσω γιατί δημιουργείς τόσο μεγάλο θέμα, ενώ δεν υπάρχει. Πρόκειται για ένα δημόσιο φόρουμ στο οποίο ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράσει τη γνώμη του χωρίς να υπόκειται σε έλεγχο και να είναι αναγκασμένος να δίνει λογαριασμό για το τι γράφει. Γιατί λοιπόν να έχουν δικαίωμα να μοιραστούν την εμπειρία τους και τις ανησυχίες τους όλα τα υπόλοιπα παιδιά εκτός από τον igeorgeoikonomo; Επειδή αγχώθηκε για ένα λάθος και όχι για πολλά και σημαντικά; Μάθε λοιπόν ότι υπάρχουν και υποψήφιοι που θέτουν υψηλούς στόχους και για αυτούς το κάθε λάθος μετράει. Δεν είσαι σε θέση να κρίνεις αν ένα λάθος είναι σημαντικό ή όχι. Και στο κάτω κάτω, δεν προσέβαλε κανέναν με αυτό που έγραψε, αυτό σού το λέμε όλοι και δεν μπορείς να το κατανοήσεις. Το μόνο άτομο που φαίνεται ότι δεν σέβεται τους συμφορουμίτες είσαι εσύ και οι επικίνδυνες γενικεύσεις σου για άτομα που δεν γνωρίζεις καν.

Σε συμβουλεύω λοιπόν να μην εκφράσεις ξανά με τέτοιο άσχημο τρόπο το παράπονο σου και, αν σε ενοχλούν τόσο πολύ αυτά που γράφει, να τα αγνοείς και να μην ασχολείσαι!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top