[22/06/2021] Ιστορία Προσανατολισμού

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.
τοτε παμε για επικη ανοδο βασεων.βλεπω γραφει για χημεια ποσοστο 18-20 πανω απο 20% οταν περσι το ιδιο ποσοστο ηταν 1%.ξεχαστε ιατρικη με κατω απο 18000 μορια
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Εγώ θέλω πάνω από 14 αλλιώς χάθηκα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Και όχι μόνο χάθηκα αλλά θα φάω και μπινελικια από την μάνα μου😂
Που πέρασες πέρυσι ? Είστε 3τεκνοι ? Τα αδέλφια σου τι ηλικία έχουν ?
 

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
τοτε παμε για επικη ανοδο βασεων.βλεπω γραφει για χημεια ποσοστο 18-20 πανω απο 20% οταν περσι το ιδιο ποσοστο ηταν 1%.ξεχαστε ιατρικη με κατω απο 18000 μορια
για θεωρητική κατεύθυνση? τι προβλέψεις υπάρχουν? ειδικά για επαρχία?
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Που πέρασες πέρυσι ? Είστε 3τεκνοι ? Τα αδέλφια σου τι ηλικία έχουν ?
Πέρυσι πέρασα θεολογία ενώ περνούσα και αλλού αλλά δεν τα δήλωσα... Ναι τριτεκνοι είμαστε, οι δύο πρώτες σπουδάζουν αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να πάρω μεταγραφή
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Πέρυσι πέρασα θεολογία ενώ περνούσα και αλλού αλλά δεν τα δήλωσα... Ναι τριτεκνοι είμαστε, οι δύο πρώτες σπουδάζουν αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να πάρω μεταγραφή
Έχει να κάνει με την ηλικία τους....δικαιούσαι άλλες θέσεις 3 τοις εκατό νομίζω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top