22ος Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός Χημείας

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Θεωρητικά. Αυτό δε σημαίνει ότι κανείς εκτός της Β' και Γ' Λυκείου δεν μπορεί να λάβει μέρος.

(εδώ στην ΕΜΕ είχαν δώσει Α' γυμνασιάκια και δημοτικάκια με διακρίσεις)
υπαρχουν αντιστοιχα θεματα γι αυτους απο οτι ειδα στο site της ΕΜΕ αλλα μπορει να εδωσαν και για μεγαλυτερες ταξεις...ποιος ξερει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Θεωρητικά. Αυτό δε σημαίνει ότι κανείς εκτός της Β' και Γ' Λυκείου δεν μπορεί να λάβει μέρος.

(εδώ στην ΕΜΕ είχαν δώσει Α' γυμνασιάκια και δημοτικάκια με διακρίσεις)

Αλλο χημεια και αλλο μαθηματικα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Αλλο χημεια και αλλο μαθηματικα :)

Αν αναφέρεσαι στο γεγονός ότι χημεία μαθαίνουν αργότερα τα παιδιά, δεν το νομίζω.

Ο καθένας που ενδιαφέρεται για Χημεία και είναι εξαιρετικά καλός, μπορεί να πάρει το βιβλίο κατεύθυνσης ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο απαιτεί η ύλη και να προετοιμαστεί, έστω και μικρότερος (πχ. Α' Λυκείου). Geniuses δεν υπάρχουν μόνο στα μαθηματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top