22ος Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός Χημείας

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

VAAAAA

Νεοφερμένος

Η VAAAAA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μηπως εχει κανεις τις απαντησεις του 22ου Πανελληνιου Μαθητικου Διαγωνισμου Χημειας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ο 22ος ειναι ο φετινος ή περσινος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAAAAA

Νεοφερμένος

Η VAAAAA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ειναι του 2008. Ο τελευταιος διαγωνισμος ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
σε αυτον τον διαγωνισμο μπορουμε να παρουμε μερος και εμεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marouli.kel

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Κ εγώ ενδιαφέρομαι να συμμετάσχω σ΄αυτόν το διαγωνισμό.
Από ότι είδα το μόνο που χρειάζεται είναι να το δηλώσεις στο σχολείο σου.
Δεν ήξερα ότι υπήρχε τέτοιος διαγωνισμός κ εντυπωσιάστηκα! :P
Στο σχολείο μας δεν μας ενημερώνουν για όλους τους διαγωνισμούς. Ήξερα ότι υπήρχε διαγωνισμός Φυσικής και Μαθηματικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAAAAA

Νεοφερμένος

Η VAAAAA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ναι, ολοι οι μαθητες που θελουν μπορουν να λαβουν μερος. Και εχει πολυ ωραια θεματα κιολας. Θα ηθελα τις απαντησεις διοτι δεν μπορω να τις βρω πουθενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ναι, ολοι οι μαθητες που θελουν μπορουν να λαβουν μερος. Και εχει πολυ ωραια θεματα κιολας. Θα ηθελα τις απαντησεις διοτι δεν μπορω να τις βρω πουθενα...

Νομιζω οτι Δευτερα και Τριτη Λυκειου μπορουν να παρουν μερος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAAAAA

Νεοφερμένος

Η VAAAAA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Νομιζω οτι Δευτερα και Τριτη Λυκειου μπορουν να παρουν μερος...
Συγνωμη για την παραλειψη μου! Πραγματι μονο δευτερα και τριτη λυκειου μπορουν να λαβουν μερος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marouli.kel

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
ε ενταξει μεσα ειμαι... ουτως η αλλως σε τι χημεια να εξεταστει το γυμνασιο.. ε και Α' Λυκειου νταξει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chem22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chem22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Τα θέματα και οι απαντήσεις για τον 22ο Διαγωνισμός Χημείας θα τα βρείτε στο blog μου :
https://chemistry- lykeiou.blogspot.com/
(γράψτε ξανά τη διεύθυνση χωρίς κενό μεταξύ παύλας και lykeiou)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAAAAA

Νεοφερμένος

Η VAAAAA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ευχαριστω παρα πολυ chem22 για τα θεματα κ τις απαντησεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ermiony6

Νεοφερμένος

Η ermiony6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια ποτε εγινε ο διαγωνισμος χημειας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

H@nZi

Νεοφερμένος

Ο H@nZi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια ποτε εγινε ο διαγωνισμος χημειας;


στις 10/1 πφφ κ εγω ηθελα να παω ομως εκανα παρτακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marouli.kel

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
τι;;; εγινεεεεεεε;;;
εγω νομιζα πως ηταν Φεβρουαριο-Μαρτιο... πωωωω
κριμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
ξέρει μήπως κανείς αμα η Χημεία που κάνουμε φέτος στη Θετική είναι η συνέχεια αυτής που θα κάνουμε 3η Λυκείου για Πανελλήνιες??Όπως η Φυσική κατευθ. που δεν θα μας χρειαστεί του χρονου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TinaCool

Νεοφερμένος

Η TinaCool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ευχαριστωωωωωωωωωωω.....! :no1:
-----------------------------------------
:bye:ξέρει κανείς τι ονομάζουμε απόδοση μιας χημικής αντίδρασης;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ φέτος ήμουν Α' Λυκείου αλλά ο καθηγητής μου μου πρότεινε να πάω στο διαγωνισμό...νομίζω ότι τα μισά θέματα της Β' τα ' πιασα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Sadie,μπορεσες ρε θηριο να λυσεις θεμα με χημικη ισορροπια;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Mα η Α Λυκείου δεν έχει δικαίωμα συμμετοχής:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Θεωρητικά. Αυτό δε σημαίνει ότι κανείς εκτός της Β' και Γ' Λυκείου δεν μπορεί να λάβει μέρος.

(εδώ στην ΕΜΕ είχαν δώσει Α' γυμνασιάκια και δημοτικάκια με διακρίσεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top