[21/5/2012] Νεοελληνική Γλώσσα

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 158)
  • [B]Άριστα[/B] 18-20

    Ψήφοι: 15 9.5%
  • [B]Πολύ καλά[/B] 15-18

    Ψήφοι: 71 44.9%
  • [B]Καλά[/B] 12-15

    Ψήφοι: 45 28.5%
  • [B]Μέτρια[/B] 10-12

    Ψήφοι: 21 13.3%
  • [B]Όχι καλά[/B] 5-10

    Ψήφοι: 4 2.5%
  • [B]Καθόλου καλά[/B] 0-5

    Ψήφοι: 2 1.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

reokd

Νεοφερμένος

Ο reokd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εμενα μου φανηκε ευκολο το θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Παρα πολυ καλο το θεμα...

η τελευταια προταση της κατακλειδας μου
''Ειθισται να δολοφονουν τους ποιητας''

Κατι ηξερα και το ελεγα...

Τι είπες ότι έλεγες; :hmm:

Tα credits, please.

unfair game...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Επειδη κανεις δεν μου απαντησε το ξαναλεω: στο ουσιωδες εβαλα συνωνυμο σημαντικοτερο. Ειναι λαθος;

Ο συγκριτικός βαθμός δε χρειαζόταν.
Καλύτερο θα ήταν το βασικό ή κεφαλαιώδες.
Τώρα το πώς και αν θα μετρήσει αρνητικά δεν μπορεί να στο απαντήσει κανείς.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Τα πήγα πολύ καλά στις ασκήσεις και στην έκθεση!! Η περίληψη με ζόρισε λίγο αλλά πιστεύω ότι έχω πάει καλά! Αν και τώρα νιώθω ότι έχω γράψει χάλια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Τωρα ειδα οτι εχει τοπικ για καθε μαθημα...forum noob...ας ευχαριστησω πρωτα το Θεο και μετα τον καθηγητη στο φροντ που μας ελιωσε στα περι τεχνης και εγραψα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.


Τι είναι αυτή ρε;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
αστα να πανε.:(
αν ειναι οπως τα λεει στην περιληψη δεν εχω γραψει ουτε 5..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
αστα να πανε.:(
αν ειναι οπως τα λεει στην περιληψη δεν εχω γραψει ουτε 5..
Με τιποτα δεν ειναι εται ρε συ σιγα μην βαθμολογισουν με βαση τη δικια της περιληψη. Γτ ποσοι μαθητες περιμενεις με
το αγχος κτλ κτλ να εγραψαν κτ τετοιο; Οπως λεει ο καθηγητης μου τα θεματα δεν ηταν δυσκολα μονο γοα σενα τα ιδια θεματα εγραψαν και οι αλλοι αρα ολοι δυσκολευτκαν ολοι εκαναν λαθακια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αστα να πανε.:(
αν ειναι οπως τα λεει στην περιληψη δεν εχω γραψει ουτε 5..
Μα φυσικά δεν θα βαθμολογήσουν με την συγκεκριμένη περίληψη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Τι χτυπησε αυτη πρωι πρωι και πηγε να δωσει ενδεικτικη απαντηση σε περιληψη???Αφου αυτο το κειμενο για να φανταστειτε το διαβασε η καθηγητρια της φυσικης μου και μου κανει χθες που ηρθε ''Ρε Νικο τι κειμενο ηταν αυτο??Οταν το διαβασα πρωτη φορα λεω η εγω ειμαι ΤΟΣΟ ηλιθια και δεν το καταλαβαινω η οντως το κειμενο ειναι αλλα και αλλα''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cookies&chips

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Αντιδραση της Αρβελερ (που να ακουγε και την "περιληψη που λετε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Αντιδραση της Αρβελερ (που να ακουγε και την "περιληψη που λετε)

Η Αρβελέρ ξέρει πολύ καλά τι λέει! Δεν είναι αυτή που πρέπει να κατηγορεί ο κόσμος αλλά η επιτροπή που επέλεξε να βάλει κείμενό της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εκεινη απλως γραφει κειμενα δεν ειπε σε κανεναν να τα βαλει στις πανελληνιες οποτε μην την κατηγορειται αδικα! Παντως καλο θα ηταν να σκεφτεται τις μεταφορες που χρησιμοποιει στα μελλοντικα κειμενα της γιατι δεν τους βλεπω καλα τους επομενους υποψηφιους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Από το πρόσωπό της φαίνεται πως είναι σκύλα η γυναίκα. :|

Μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι και μόνο που φαντάζομαι να την είχα καθηγήτρια :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Αντιδραση της Αρβελερ (που να ακουγε και την "περιληψη που λετε)

Τρέμουν οι μεταφραστές χαχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Κανένα νέο από την έκθεση έχουμε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Μητέρα φίλης μου που είναι στο βαθμολογικό σαν επιτηρήτρια ή κάτι παρόμοιο, μας είπε πως δεν έχουν δει έκθεση μέχρι στιγμής που να παίρνει πάνω από 10/25.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Μητέρα φίλης μου που είναι στο βαθμολογικό σαν επιτηρήτρια ή κάτι παρόμοιο, μας είπε πως δεν έχουν δει έκθεση μέχρι στιγμής που να παίρνει πάνω από 10/25.

περίληψη θα εννοείς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top