[21/5/2012] Νεοελληνική Γλώσσα

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 158)
  • [B]Άριστα[/B] 18-20

    Ψήφοι: 15 9.5%
  • [B]Πολύ καλά[/B] 15-18

    Ψήφοι: 71 44.9%
  • [B]Καλά[/B] 12-15

    Ψήφοι: 45 28.5%
  • [B]Μέτρια[/B] 10-12

    Ψήφοι: 21 13.3%
  • [B]Όχι καλά[/B] 5-10

    Ψήφοι: 4 2.5%
  • [B]Καθόλου καλά[/B] 0-5

    Ψήφοι: 2 1.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ολα καλα και απο μενα,εκτος απο το κειμενο-περιληψη που μου πηρε 55 λεπτα να την βγαλω.Ζοριστηκα αλλα οκ.Απαιτητικο κειμενο και τα αλλα ολα καλα και βατα.Πιστευω πως τα χω παει καλα,αν και δεν ειδα λυσεις.Στην εκθεση δε,μεσα σε 75 λεπτα εγραψα 3 γεματες σελιδες.

Ριξαμε και ΤΟ ΓΕΛΙΟ πριν ξεκινησουμε,αλλα και ουρλιαξαμε οταν πρωτος εγω που πηρα θεματα αναφωνησα:ΤΕΧΝΗ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ!Βεβαια που να ξεραμε για κειμενο και τους στοχασμους του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚωνσταντίνοςΜ

Νεοφερμένος

Ο ΚωνσταντίνοςΜ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μονεμβασία (Λακωνία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιδια εγω στο θέμα της έκθεσης ανέπτυξα πλήρως τα δυο ζητούμενα αλλα Ταυτοχρωνα ανέπτυξα εκτως απο αυτα και την σημερινή κατάσταση δηλαδη υλικος ευδαιμονισμος και μπλαμαπλαμπλα .... Δηλαδη ότι οι νέοι. Έχουν απομακρυνθεί απο την ποιοτική και αληθινή τέχνη όλα αυτα σε δυο μεγάλες παραγραφους στην αρχη ?? πόσο θα μου κόψουν παίζει να με βγάλουν εκτως ευχαριστω καλη συνέχεια στούς εεξεταζομενους και χρόνια πολλα στους εορταζοντες ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Εγω παλι ειπα ενα αντωνυμο..Αλλα ειναι απο αλλη κατευθυνση οποτε δεν αγχωνομαι :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
εμενα θα μου απαντησει κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εγω παλι ειπα ενα αντωνυμο..Αλλα ειναι απο αλλη κατευθυνση οποτε δεν αγχωνομαι :Ρ

Κλαιν. Κι εγώ είχα πει πέρυσι μισό θέμα στο ΑΟΔΕ σε μία φίλη μου που ήθελε Παιδαγωγικό κι εγώ Φυσικό. :P
Τεςπα, απ'ότι κατάλαβα καλά γράψατε. Συγχαρητήρια λοιπόν και συνεχίστε γερά και στα επόμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
μαλλον σωστο ειναι catgirl
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
εμενα θα μου απαντησει κανεις;

Δεν ειμαι σιγουρη.. Πιο σωστα παιρνουν την ολοκληρωση και την μεστοτητα.. Η περιεκτικοτητα παντως ειναι λαθος (το λεω γτ τ εβαλε ενας φιλος μ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
στη μεταβαση εβαλα προσπελαση. Τι λετε; τωρα που το ειδα στο λεξικο, προσπελαση σημαινει προσεγγιση. Ειναι λαθος δλδ.;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
στη μεταβαση εβαλα προσπελαση. Τι λετε; τωρα που το ειδα στο λεξικο, προσπελαση σημαινει προσεγγιση. Ειναι λαθος δλδ.;

Πφφ.. Εμενα προσπελαση μου θυμιζει καπως αποφυγη ή προσπεραση :Ρ Στη μεταβαση παιρνουν σωστο το περασμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Απομυθοποιησατε τις εξετασεις αυτες ή ακομη;Το κειμενο μου φανηκε δυσκολο στην κατανοηση,τ 'αλλα δεν τα σχολιαζω,γιατι πλεον ειμαι εξω απ' το χωρο των Πανελληνιων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
πανε δυο μοναδες...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostie

Νεοφερμένος

Η lostie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
ειμαι χαζη χαζη χαζη χαζη τερμα χαζηηηηη. εγραψα μονο την εγκλιση και δν την μετετρεψα 4 μορια πανε ετσι. Στην εκθεση και στη περιληψη εχω την εντυπωση οτι εγραψα καλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Ουτε σε εμενα απαντησε καποιος!:-(:-(:-(:-(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Παιδια εγω στην αρχη εβαλα αγαπητα μελη του δημοτικου συμβουλιου και στο τελος με εκτιμηση λετε να το παρουν τελειως λαθος?

εξαρταται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WoodyWoodperker

Νεοφερμένος

Ο WoodyWoodperker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Επισης στην μεταβαση εβαλα μεταφορα,ειναι σωστο ή θα μου το κοψουν?Στο τσακ την γλιτωνω απο τα συνωνυμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
ειναι σωστο.

γμτ αυτο θα εβαζα κι εγω και το φοβηθηκα και το αλλαξα. γμτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Βασικα σε αυτο το μαθημα ολα εξαρτωνται!χαχαχαχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
ειμαι χαζη χαζη χαζη χαζη τερμα χαζηηηηη. εγραψα μονο την εγκλιση και δν την μετετρεψα 4 μορια πανε ετσι. Στην εκθεση και στη περιληψη εχω την εντυπωση οτι εγραψα καλ

Ποια εγκλιση ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostie

Νεοφερμένος

Η lostie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
ειδος συνταξης ηθελα να πω. δν ειμαι και πολυ καλα με τς βλακειες που κανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
ειμαι χαζη χαζη χαζη χαζη τερμα χαζηηηηη. εγραψα μονο την εγκλιση και δν την μετετρεψα 4 μορια πανε ετσι. Στην εκθεση και στη περιληψη εχω την εντυπωση οτι εγραψα καλ

ειδος συνταξης ηθελα να πω. δν ειμαι και πολυ καλα με τς βλακειες που κανω

Τουλαχιστον ας ειναι μονο αυτο που εχεις χασει.. Και στα επομενα μαθηματα να εισαι πιο προσεκτικη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top