[21/5/2010] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων και Υπηρεσιών Κατεύθυνσης

Πώς τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 91)
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 46 50.5%
  • Καλά

    Ψήφοι: 15 16.5%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 9 9.9%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 3 3.3%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 2 2.2%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 16 17.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ειρηνηγ49852

Νεοφερμένος

Η ειρηνηγ49852 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ναι ακριβως δεν νομιζω να μου το παρουν λαθοσ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xlamida

Νεοφερμένος

Η xlamida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
β α δ ειναι το σωστο τελικα ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Καλησπερα σας.

Επειδη δινω δευτερη φορα σε σχεση με περισυ μου φανηκαν λιγο πιο δυσκολα διοτι ειχαν λιγα αναπτυξης (3!!) και μια ασκησουλα. Εαν δεν ηξερες ενα αναπτυξης ησουν μειων 20 ή 16 ή 14. Η ασκηση απλουστατη εφαρμογη του τυπου.

Κατα τα αλλα εγραψα πολυ καλα γυρω στο 19.5 περιμενω..

Καλη συνεχεια σε ολους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marouli.kel

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Υπαρχει περιπτωση να μου κοψουν που δεν εγραψα τις παρενθεσεις στον Herzberg στισ συνθηκες εργασιας και στα εισαγωγικα που ειχε κατι??? Ενας μου πε πως επειδη ειχε και στον Fayol μια παρενθεση στην ασφαλεια και δεν την εγραψα θα μου κοψουν στο συνολο 1-2 μορια! Δεν ειναι τραγικο-γελοίο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

airborne

Νεοφερμένος

Ο airborne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι είναι τόσο υπερβολικοί οι εξεταστες. Και εγώ σήμερα έδωσα και γενικώς μου φάνηκαν αρκετά εύκολα. Την άσκηση μου φαίνεται αναγκάστηκαν να την βάλουν γιατί από φέτος στα τετραδια αν είδατε υπάρχει αναλυτική βαθμολογία και δεν μπορούσαν να το φτάσουν μέχρι Α10. Έτσι νομίζω. Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος. Περιμένω γύρω στο 98-100.​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

busted

Νεοφερμένος

Ο busted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Τι εχω να τραβηξω του χρονου.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marouli.kel

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Τι εχω να τραβηξω του χρονου.... :(


εεεεεχεις εεεχεις! Χαιρομαι απιστευτα που ξεμπερδεψα με την αοδε!!! Αυτο το μαθημα ηταν ο εφιαλτης μου ολη τη χρονια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
ναι ακριβως δεν νομιζω να μου το παρουν λαθοσ...


ο,τι εγινε εγινε δε θα πεθανουμε τωρα για μια πραξη σωστη-λαθος.συγκεντρωθείτε στο επομενο που ειναι σημαντικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adam el único

Νεοφερμένος

Ο Αδάμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ένα μεγάλο οουυυυυφ που έφυγε επιτέλους..'Εκαψα πολλά εγκεφαλικά κύτταρα για να μάθω όλες αυτές τις χαζαμάρες και να τις θυμάμαι μέχρι και σήμερα..υπολογίζω οτι έγραψα κάπου στο 19.5..Πάμε γερά στη φυσικη τώρα.!!κουράγιο σ'αυτούς που δίνουν..:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Καλά αυτόν τον Fayol τον είχαμε και πέρσι; Γιατί δεν τον θυμάμαι καθόλου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iridic

Νεοφερμένος

Η Iridic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια τα θεματα ηταν πανευκολα!! Πρωτο θεμα ολοσωστα! Στο δευτερο δεν ηξερα την διευθυνση αλλα κατι κουτσοεγραψα και στο τελευταιο με τον Herzberg το ειχα στο σκονακι και το εγραψα!!! Γυρω στο 16 υπολογιζω!! Καλα αποτελεσματα να εχουμε!
Εχμ..γιατί έχω την εντύπωση ότι αυτό δεν χρειαζόταν να το πεις?? :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vanessaleo

Νεοφερμένος

Η Vanessaleo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Στο Herzberg εγραψα κι εκείνα τα εισαγωγικά που λένε αν προκαλούν δυσαρέσκεια ή όχι. Θα μου κόψουν μόρια ;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Παιδια τα θεματα ηταν πανευκολα!! Πρωτο θεμα ολοσωστα! Στο δευτερο δεν ηξερα την διευθυνση αλλα κατι κουτσοεγραψα και στο τελευταιο με τον Herzberg το ειχα στο σκονακι και το εγραψα!!! Γυρω στο 16 υπολογιζω!! Καλα αποτελεσματα να εχουμε!

Τέλειααααα, τι περίφημα που ενδεχομένως να περάσεις σε μια σχολή από την οποία θα στερηθεί κάποιος άλλος μια θέση επειδή είχες σκονάκι!:clapup::clapup::clapup:

Οι λειτουργιες ηταν ευκολες βασικα, γιατι τις θυμωμουν απο το Τ.Ε.Χ.Α.Λ. :P

χαχα κ' εγώ έτσι τις θυμόμουν! :P

Πλάκα όμως είχαν τα χαρακτηριστικά του ηγέτη που τα ήξερα με την λέξη Κ.Κ.Ε.Μ.Π.Α.Π
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
χαχα κ' εγώ έτσι τις θυμόμουν! :P

Πλάκα όμως είχαν τα χαρακτηριστικά του ηγέτη που τα ήξερα με την λέξη Κ.Κ.Ε.Μ.Π.Α.Π

Φαίνεται πως έπεσε πείνα όταν διάβαζες τα χαρακτηρηστικά του ηγέτη ,ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
παιδια εγω στον fayol δεν εγραψα την οργανοτικη και διοικητικη ιεραρχια εκεινη την προταση δηλαδη ποσα λετε να χασω 3 η 4,5 μορια.πως μετρανε στα 9 συνολο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Στο Herzberg εγραψα κι εκείνα τα εισαγωγικά που λένε αν προκαλούν δυσαρέσκεια ή όχι. Θα μου κόψουν μόρια ;;;;;;;;
Δε κόβουν μόρια για το παραπάνω αλλά μόνο για τυχόν ελλείψεις στα ζητούμενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Δε κόβουν μόρια για το παραπάνω αλλά μόνο για τυχόν ελλείψεις στα ζητούμενα...
οι παρενθεσεις παντως ειναι προεραιτικες δεν χανεις αν δεν τις γραψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ringoula

Νεοφερμένος

Η ringoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Έβαλαν ακριβώς αυτά που δεν διάβασα!!:D ναι είμαι πολύυυυυ τυχερή!:P κανά 13 να 'γραψα....

Τέλειααααα, τι περίφημα που ενδεχομένως να περάσεις σε μια σχολή από την οποία θα στερηθεί κάποιος άλλος μια θέση επειδή είχες σκονάκι!:clapup::clapup::clapup:
άσε... και σε μας ενας με σκονακι απάντησε... ερε κάτι νεύρα εγώ... εδώ κι εδώ ήμουν να τον καρφώσω αλλα είμαι καλος χαρακτήρας... :mad: απλά ρε παιδιά ποιο το νόημα να κάνεις κάτι χωρίσ την αξία σου??? δεν λέει... θα πεις τι? οτι πέρασες? ε καλά... το θέμα είναι ό,τι κάνεις να το κανεις με το σπαθί σου... Έχω άδικο?? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

peponis13

Νεοφερμένος

Ο peponis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Τα έγραψα λα ακριβώς όπως το βιβλιο εκτος απο τη διεύθυνση δεν εγραψα για τη μιση προταση για τις πληροφοριες και στον fayol δεν εγραψα ακριβως την πρωτη σειρα ποσο λετε να μου κοψουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ballaki

Νεοφερμένος

Ο Ballaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Στην ακσηση αντι να γραψω ως παραγωγικοτητα τα παραχθεντα αγαθα/αριθμος εργαζομενων ...εβαλα προς χρησιμοποιηθεντα παραγωγικα μεσα(κεφαλαιο,φυση,εργασια).....παρ'ολα αυτα τις πραξεις τις εχω κανει κανονικα και τα αποτελεσματα ειναι σωστα....ποσο λετε να χασω απο αυτο..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top