[21/5/2010] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων και Υπηρεσιών Κατεύθυνσης

Πώς τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 91)
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 46 50.5%
  • Καλά

    Ψήφοι: 15 16.5%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 9 9.9%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 3 3.3%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 2 2.2%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 16 17.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εγραψα πολυ καλα υπολογιζω 18.5+ μεχρι 19.5! Τα Σ-Λ και τα επιλογης ηταν πολυ ευκολα αν και καποιοι κανανε λαθος μερικα τα Σ-Λ πηγαιναν
Σ Σ Λ Σ Σ Λ και τα επιλογης β α δ αν θυμαμαι καλα.... Βαλανε ασκηση Lol!
Με το που την ειδαμε αρχησαμε ολοι μεςστην ταξη τα παραπονα!Αλλα τιποτα πανευκολη ηταν ευτυχως ειχα διαβασει τους τυπους της παραγωγικοτητας και της αποτελεσματικοτητας... αλλα αντι για 5000.000 στην διαιρεση 500000/0.1 ξεχασα ενα μηδενικο και εγραψα 500.000 στο αποτελεσμα ξεχασα ενα μηδενικο δηλαδη :(!Ποσο λετε να μου κοψουν??Τα εγραψα ολα κανονικα και τους τυπος στην αρχη με γραμματα και μετα εκανα αντικατασταση!
Την διαυθυνση δεν την ειχα διαβασει και τελεια και αυτη βρηκαν να βαλουνε αλλα την κοιταξα το πρωι και ευτυχως την θυμομουν μια χαρα αν και σε καποια δεν θυμομουν ακριβεις λεξεις βιβλιου και εβαλα 2-3 δικες μου ελπιζω να μη μου κοψουν πολυ
Τι τραβηξα για να θυμηθω την τελευταια ερωτηση!!Ενα ενα μου ερχοντουαν στο μυαλο!Τα πρωτα τα ηξερα αλλα τα κινητρα ειχα βρει τα 4 και παλευα να βρω το 1ο και ευτυχως το θυμηθηκα ολε!!!!!!!!!!!!! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mariren

Νεοφερμένος

Η Mαριρέν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους σας παιδιάα!!Θα ήθελα να σας κάνω μία ερώτηση κ όποιος μπορεί ας απαντήσει παρακαλώ πολύ! Στην άσκηση με τα Σωστά-Λάθος αν κάποιος αντί για ολόκληρη τη λέξη ''Σωστό'',''Λάθος'' 'έγραφε ''Σ'',''Λ'' θα του έπαιρναν τις απαντήσεις για λάθος και ας τα είχε όσα σωστά?Ευχαριστώ πάρα πολύ εκ των προτέρων..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους σας παιδιάα!!Θα ήθελα να σας κάνω μία ερώτηση κ όποιος μπορεί ας απαντήσει παρακαλώ πολύ! Στην άσκηση με τα Σωστά-Λάθος αν κάποιος αντί για ολόκληρη τη λέξη ''Σωστό'',''Λάθος'' 'έγραφε ''Σ'',''Λ'' θα του έπαιρναν τις απαντήσεις για λάθος και ας τα είχε όσα σωστά?Ευχαριστώ πάρα πολύ εκ των προτέρων..!

ωχ!!! κιεγω μεχρι τωρα ετσι το εκανα σε ολα τα γραπτα...:S:S:S:S
Παιδια απαντηστε γρηγορα γιατι μου φαινεται πεθαινωωω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iridic

Νεοφερμένος

Η Iridic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
και εγώ καλά τα πήγα...Στον Fayol έγραφα ό,τι να'ναι...αλλά πέτυχα τις επιχειρησιακές λειτουργίες και το νόημα από τα προηγούμενα...Στα υπολοιπα όλα καλα...Τα σωστό λάθος πιστεύω τα έγραψα μία χαρα,την άσκηση την εξήγησα όσο πιό πολύ μπορούσα...(Μονάδες δεν έγραψα,αλά δεν νομίζω ότι χρειάζονταν...)...Ένα 17 ή 18 πιστεύω το έπιασα...Καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα σε όλους παιδιά!Και χρόνια πολλά σε όλους τους Κώστες και Ελένες (άσχετο,αλλά εντάξει.. :Ρ )

ωχ!!! κιεγω μεχρι τωρα ετσι το εκανα σε ολα τα γραπτα...:S:S:S:S
Παιδια απαντηστε γρηγορα γιατι μου φαινεται πεθαινωωω!!!!
Και εγώ ακριβώς το ίδιο έκανα αλλά ρώτησα την επιτηρήτρια και μου είπε ότι δεν πειράζει...Δεν είναι τόσο απαιτητικοί οι εξεταστές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qsvenskt

Νεοφερμένος

Η qsvenskt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
ωχ!!! κιεγω μεχρι τωρα ετσι το εκανα σε ολα τα γραπτα...:S:S:S:S
Παιδια απαντηστε γρηγορα γιατι μου φαινεται πεθαινωωω!!!!
χαχα και εγώ το έκανα στα μαθηματικά κατεύθυνσης και σήμερα ρώτησα τον μαθηματικό μου στο σχολείο που είναι και διορθωτής και μου είπε ότι εννοείται πως δεν πειράζει και ότι οι περισότεροι αυτό κάνουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Μολις ρωτησα καθηγητη μου που ειναι εξεταστης και μου ειπε κατηγορηματικα οχι (δλδ οτι δεν εχει να κανει αν ειναι Σ-Λ ή Σωστο - Λαθος)
Παντως αποδω και περα θα γραφω ολη τη λεξη γιατι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δεν θα θελω να χασω θεση σχολης λογω κατι τετοιου!!!!!!!!:@:@:@:@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariren

Νεοφερμένος

Η Mαριρέν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ουυυφ...παλι καλα..!Γιατι μολις το ακουσα απο τα παιδια που το ελεγαν στο σχολειο μου επαθα και εγω μια ψιλοκριση..χαχα!Σε ευχαριστουμε πολυυ Iridic!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Τα θεματα μου φανηκαν αναμενομενα και σχετικα ευκολα!!!!! Εκανα ενα λαθακι στον Fayol και θα χασω ενα μοριο οποτε 99% ! Καλη συνεχεια σε ολους.....!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paparounas

Νεοφερμένος

Ο paparounas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Ναι και γω ειχα αγχωθει παρα πολυ οταν συνηδητοποιησα οτι μεχρι και στα Μαθηματικα Κατ. τα εγραφα με Σ-Λ, απο δω και περα τα γραφω ολοκληρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stroumfita

Νεοφερμένος

Η Κρυσταλλένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Παιδια τα θεματα ηταν πανευκολα!! Πρωτο θεμα ολοσωστα! Στο δευτερο δεν ηξερα την διευθυνση αλλα κατι κουτσοεγραψα και στο τελευταιο με τον Herzberg το ειχα στο σκονακι και το εγραψα!!! Γυρω στο 16 υπολογιζω!! Καλα αποτελεσματα να εχουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paparounas

Νεοφερμένος

Ο paparounas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Οι λειτουργιες ηταν ευκολες βασικα, γιατι τις θυμωμουν απο το Τ.Ε.Χ.Α.Λ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stroumfita

Νεοφερμένος

Η Κρυσταλλένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
ισως το μονο μαθημα οπου δεν μπορουν οιιι....αχαρακτηριστοι να κανουν "ψυχολογικο πολεμο"...:P
Τωρα δεν γινεται να εκφερεισ γνωμη για τα θεματα του αοδε...ισως για την ασκηση να αξιζει μια αναφορα, αλλα πιστευω οτι περισσοτερο βοηθησε παρα εκοψε

Συμφωνω με το μελος! Η ασκηση ηταν γελοια! Και του τυπους να μην πολυ-θυμοσουν σε βοηθουσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ειρηνηγ49852

Νεοφερμένος

Η ειρηνηγ49852 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παιδια εγω εβαλλα αποδοτικοτητα=εκροες/εισροες ειναι λαθος?50000000 βρηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
ωχ!!! κιεγω μεχρι τωρα ετσι το εκανα σε ολα τα γραπτα...:S:S:S:S
Παιδια απαντηστε γρηγορα γιατι μου φαινεται πεθαινωωω!!!!

μην ανησυχειτε παιδιά και εγω το έκανα περσι.οι βαθμολογητες είναι αυστηροι,αλλα δεν πάνε σκόπιμα να σας καταστρέψουν.και Σ-Λ τα δεχονται.ΣΓια να μην πω ολοι και σας πάρω στο λαιμο μου σχεδον ολοι.Δε θα εχετε προβλημα.στην τελικη τα Σ-Λ δεν παιρνοθν και πολλα ας γραψετε τα αλλα.αλλα μην ανησυχειτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer life

Νεοφερμένος

Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
καλα παιδια στην αρχη οταν εριξα μια προχειρη ματια στην ασκηση λεω παει τα καψανε τι ειναι αυτο. τελικα ητανε πανετως γελοια και γενικα μπορω να πω τα θεματα ηταν ευκολα. εχω χασει καποιες λεξουλες μονο που ξεχασα υπολογιζω γυρω στο 19 να εχω παρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

navarhos

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Εγω υπολογιζω γυρω στο 11-12.Δεν μπορουσα να το μαθω με ΤΙΠΟΤΑ αυτο το μαθημα.Και καλα που εγραψα τοσο.
Παραδοξως χτες το βραδυ διαβαζα το παραδειγμα που εχει το βιβλιο με την ασκηση στην αποτελεσματικοτητα-παραγωγικοτητα-αποδοτικοτητα γιατι ειχα μια διαισθηση οτι θα βαλουν φετος ασκηση και δικαιωθηκα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ειρηνηγ49852

Νεοφερμένος

Η ειρηνηγ49852 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παντως πολυ βαρετο μαθημα ευτυχως περασε.....αντε τελειωνουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
παιδια εγω εβαλλα αποδοτικοτητα=εκροες/εισροες ειναι λαθος?50000000 βρηκα

Αν βρηκες 50.000.000 ως τα χρησιμοποιηθεν κεφαλαια, τοτε ειναι λαθος...το σωστο ειναι 5.000.000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stroumfita

Νεοφερμένος

Η Κρυσταλλένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
παιδια εγω εβαλλα αποδοτικοτητα=εκροες/εισροες ειναι λαθος?50000000 βρηκα

Oικονομικη Αποδοτικοτητα ηταν|: κερδος/χρησιμοποιηθεντα κεφαλαια
εκανες μια μικρη αλλαγουλα για να βρεις αυτο που σ ζητουσe δηλαδη: χρησιμοποιηθεν κεφαλαιο=κερδος/οικονομικη αποδοτικ
=500000/0,10=5000000

Αυτο ηταν! Εσυ εκανες λαθος! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ειρηνηγ49852

Νεοφερμένος

Η ειρηνηγ49852 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
σορρυ λαθος 50.000.000 βρηκα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top