[2017] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης, 80ος, με 17.011 μόρια. Είδα μεγάλες επιτυχίες εδώ και χαίρομαι, μπράβο σας παιδιά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex99!

Νεοφερμένος

Ο alex99! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ, 118ος με 15.500 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τυφών

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τυφών αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 229 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ΕΜΠ σειρά 68ος με 19.036

Καλή σταδιοδρομία σε όλους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris2799

Νεοφερμένος

Ο chris2799 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΑΜΑΚ σειρά 82ος μορια 15363!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unknown123

Νεοφερμένος

Ο Unknown123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Εφαρμοσμένη Πληροφορική ΠΑΜΑΚ, 40η !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άντε ρε παιδιά ανησύχησα :P . Chris, Τυφών, Unknown, Desmond με το καλό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitriss123

Νεοφερμένος

Ο dimitriss123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Από ποιο πεδίο πέρασες?

Απο το δευτερο.Γιατι ρωτας επειδη πολλοι μπηκαν απ το πρωτο που τους εβαλαν γελοια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Maste Chris 99

Νεοφερμένος

Ο Maste Chris 99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

Xristosk99

Νεοφερμένος

Ο Xristosk99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γειά σας, έχασα την ψυχολογία Ρεθύμνου μόλις για 5 μόρια.. Είχα 17269 και πήγε 17274..
Είναι η μόνη σχολή που με γεμίζει και για αυτό δεν θα τα βάλω κάτω. Σκέφτομαι να ξαναδώσω. Πολλοι μου λένε να κάνω το 10 % αλλά φοβάμαι να το ρισκάρω... Τι μου προτείνετε;

Υπάρχει κάποιος άλλος που να έχασε αυτή την σχολή για λίγα μόρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OliaK

Νεοφερμένος

Η OliaK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ιατρικων Εργαστηριων Θεσσαλονικης
Μορια 17076
Σειρα 9
Ισως να εχω κανει το μεγαλυτερο λαθος της ζωης μου δηλωνοντας κατι τετοιο (απο αποψης επαγγελματικης αποκαταστασης), αλλα θα το ξαναεκανα αφου πιστευω οτι θα λατρεψω τα εργαστηρια. Ειναι ο,τι καλυτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erionaaa

Νεοφερμένος

Η erionaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αγγλική φιλολογία ΕΚΠΑ με 20.221 μόρια, 68η θέση. Κανείς άλλος;

Και εγωωω αγγλική φιλολογία εκπα με 19.500
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unknown123

Νεοφερμένος

Ο Unknown123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Ιατρικων Εργαστηριων Θεσσαλονικης
Μορια 17076
Σειρα 9
Ισως να εχω κανει το μεγαλυτερο λαθος της ζωης μου δηλωνοντας κατι τετοιο (απο αποψης επαγγελματικης αποκαταστασης), αλλα θα το ξαναεκανα αφου πιστευω οτι θα λατρεψω τα εργαστηρια. Ειναι ο,τι καλυτερο.
Αν βγεις από το τρυπάκι του μικροβιολογικου της γειτονιάς, υπάρχουν πολλοί δρόμοι που μπορείς να ακολουθήσεις από τα ΙΕ. Καθοδήγηση βέβαια μέσα στη σχολή δεν υπάρχει, οπότε πρέπει να ψαχτεις ατομικά και να εκμεταλλευτείς τις ευκαιρίες που θα εχεις ως φοιτητής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofiapon12

Νεοφερμένος

Η Sofiapon12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους!!
Ψυχολογια Απθ σειρα 23, μορια 18542
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CupOfTea

Νεοφερμένος

Η CupOfTea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Βιολογία Πάτρας με 18.275 και σειρά επιτυχίας 1η (Επαλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
Σειρά επιτυχίας 107
Μόρια 18184
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SilentPill

Νεοφερμένος

Ο SilentPill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Συγχαρητήρια! :clapup: Με αυτόν τον βαθμό νομίζω θα μπορούσες να περάσεις και στην Αθήνα. Παρεμπιπτόντως, τι συμβουλή θα έδινες για έναν μαθητή που θέλει να περάσει Ιατρική Αθήνας; (Φέτος μπαίνω στην Γ' Λυκείου) :)

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου, αλλά η Αθήνα φέτος έφτασε στα 19143 μόρια. Η συμβουλή μου είναι να διαβάζεις σταθερά χωρίς υπερβολές (πχ εγώ δε χρειάστηκε ποτέ να διαβάσω πάνω από 4 ώρες σερί) ώστε να μην αφήνεις κενά. Αυτό πρακτικά σημαίνει πως πρέπει πάντα να είσαι συνεπής στη δουλειά του φροντιστηρίου. Μη μένεις σε αυτά που κάνεις στην τάξη, πάρε Μαθιουδάκη και Σαλτερή για να λύνεις έξτρα ασκήσεις, και αν είσαι σε φροντιστήριο σταμάτα την έκθεση και ξεκίνα ιδιαίτερο, η απόδοση σου θα ανέβει κατακόρυφα. Αυτά είναι τα βασικά, και φυσικά stay cool, δεν πρέπει να αγχώνεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justarandomgirl

Νεοφερμένος

Η justarandomgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους! :clapup: Σε αυτούς που πέτυχαν τη σχολή της επιθυμίας τους, αλλά και σε αυτούς που θα δώσουν μία ακόμα ευκαιρία στον εαυτό τους!!! Μόνο και μόνο που επιβιώσατε μέχρι το τέλος μπράβο! :P

Έτσι από περιέργεια πέρασε κανένας Σχεδιασμού και Τεχνολογίας Ένδυσης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m4risophie

Νεοφερμένος

Η m4risophie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ιατρικη Πάτρας
18.990 μόρια

Ιατρικη Πάτρας
18.990 μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top