[2017] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.

Αν και μερικές φορές με εκνεύριζες ( :P ) σου αξίζουν συγχαρητήρια φίλε μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Πα.Κ

Νεοφερμένος

Ο Πα.Κ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Βιολογία ΑΠΘ. 42/108 με 18.337
Καλή αρχή παιδιά! Εύχομαι ό,τι καλύτερο!! :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ ΣΕΙΡΑ 80 με 19129 ..εχασα την ΣΣΑΣ για 12 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 645 μηνύματα.

movie_buff

Νεοφερμένος

Η movie_buff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Πέρασα Κτηνιατρική ΑΠΘ με 18670 και σειρά 14η!!!! Το όνειρό μου γίνεται πραγματικότητα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
deutch θεα ! εισαι φτιαγμενη για αυτη τη σχολη...συγχαρητηρια σ'ολους παιδιαα!
Είναι της μοίρας μου:redface::P

Σ' ευχαριστώ καλή μου!


Παιδιά συγχαρητήρια!!!!! Μπράβο σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Είναι τόσο μα τόσο όμορφο να ξέρεις τι θέλεις, να το στοχεύεις, να τα δίνεις όλα και να το πετυχαίνεις. Ούτε πισωγυρίσματα, ούτε δεύτερες σκέψεις, ούτε αλλαγή κατεύθυνσης επειδή θα βρούμε πιο εύκολα δουλειά, ούτε εξαργύρωση μορίων. Αυτό θα πει κυνηγάω το όνειρό μου. Πολλά συγχαρητήρια, καλή μου και πολλές ευχές για την πραγματοποίηση όλων όσων επιθυμείς. Σε καμαρώνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

Μπράβο και από δω βρε κορίτσι, είσαι από αυτά τα παραδείγματα παιδιών που θα έπρεπε να βγάζουμε σε όλα τα media για να βλέπει ο κόσμος ότι η ζωή δεν τελειώνει μετά τις 5 πρώτες υψηλόβαθμες σχολές, και τα μόρια δεν χάνονται αν θες τις "υποδεέστερες" (βαθμολογικά). Καλή σταδιοδρομία αν και πιστεύω την έχεις σίγουρη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iamadreamer

Νεοφερμένος

Η iamadreamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Φιλολογία ΑΠΘ με 16.586 μόρια. Μπορεί να μην βρω εύκολα δουλειά αργότερα αλλά είναι αυτό που πραγματικά θέλω . :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Merlin-

Νεοφερμένος

Ο -Merlin- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Με το 10% 2016 πέρασα Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων αλλά δεν νομίζω να πάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Πολιτικης Επιστημης ΕΚΠΑ ΜΕ 16.787. Ειμαι αγχωμενος γιατι θα δωσω 3η φορα . Ο Θεος βοηθος!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συγχαρητήρια παιδιά, μπράβο και σε αυτούς που προσπάθησαν αλλά στάθηκαν άτυχοι. Καλό κουράγιο στη σχολή σας και κυρίως μετά.
Υ.Γ. Πού είστε ρε πολυτεχνίτες; ημμύτες μου;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 719211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οδοντιατρική ΕΚΠΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cisse

Νεοφερμένος

Ο cisse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
μαθηματικο πατρας περασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krew

Νεοφερμένος

Ο Krew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Έβγαλα 17939 και πέρασα Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ με σειρά 76...έχασα το χημικό Αθήνας που ήθελα αλλά θα συμβιβαστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mv.65

Νεοφερμένος

Η Mv.65 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ιατρική Σχολή Πάτρας με 19088

Συγχαρητήρια! :clapup: Με αυτόν τον βαθμό νομίζω θα μπορούσες να περάσεις και στην Αθήνα. Παρεμπιπτόντως, τι συμβουλή θα έδινες για έναν μαθητή που θέλει να περάσει Ιατρική Αθήνας; (Φέτος μπαίνω στην Γ' Λυκείου) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DestinyGR

Νεοφερμένος

Ο DestinyGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Τμήμα Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής ΠΑ.ΠΕΙ ~ 14800 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

TombRaiderLover

Νεοφερμένος

Ο TombRaiderLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθειά τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mary99

Νεοφερμένος

Η Mary99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Κτηνιατρικη ΑΠΘ με 18528 μορια!!!! a dream come true ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top