[2014] Πρωτοετείς

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
χα! 6ωρο bitchessssssssss 9:00-15:00 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Εμάς ενα τεταρτακι μας μίλησε η καθηγήτρια των αγγλικών και φύγαμε. Ωραια θα ηταν να γίνει το ίδιο και το απόγευμα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Νομιζω εχω το καλυτερο προγραμμα... :P

ΔΕ 10-19
ΤΡ 4-6
ΤΕ 10-19
ΠΕ 2-6
ΠΑ 11-18

Και πολλες φορες μερικοι καθηγητες μας θα λειπουν οπως αυτη τη βδομαδα και την επομενη. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρξ Βεμπερ

Νεοφερμένος

Ο Μαρξ Βεμπερ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Aλήθεια;Νόμιζα ότι είχε γίνει λάθος. :hehe:
Τουλάχιστον θα ΄χει διαλείμματα. :P

Δεν θα μπαίνεις μέσα άραξε :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιωαννα d.

Νεοφερμένος

Η ιωαννα d. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
πρωτο μαθημα σημερα και ολα μου φανηκαν πολυ...αδιαφορα. Το βιολογικο ηταν η πρωτη μου επιλογη αλλα σκεφτομαι συνεχως μηπως ηταν λαθος τελικα.
Ξερω οτι ειναι εισαγωγικα μαθηματα, αλλα ανησυχω που δε μου κανουν κανενα κλικ (ειδικα η ζωολογια που νομιζα οτι με ενδιαφερει). Μακαρι να ειναι προσωρινο.. :/: Κανενας αλλος με ανησυχιες?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
πρωτο μαθημα σημερα και ολα μου φανηκαν πολυ...αδιαφορα. Το βιολογικο ηταν η πρωτη μου επιλογη αλλα σκεφτομαι συνεχως μηπως ηταν λαθος τελικα.
Ξερω οτι ειναι εισαγωγικα μαθηματα, αλλα ανησυχω που δε μου κανουν κανενα κλικ (ειδικα η ζωολογια που νομιζα οτι με ενδιαφερει). Μακαρι να ειναι προσωρινο.. :/: Κανενας αλλος με ανησυχιες?:redface:

Πρώτο μάθημα είναι, μη βγιάζεσαι. Εμείς σήμερα ξεκινήσαμε με 2 ώρες στατιστική την οποία την σιχαίνομαι. Λες να παρατήσω τη σχολή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ιωαννα d.

Νεοφερμένος

Η ιωαννα d. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ενταξει μπορει να υπερβαλλω λιγο.. κι εμεις εχουμε σιχαμενη στατιστικη αυριο, αστα να πανε :ermm: Ανυπομονω για φυσικοχημεια παντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Equilibria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Equilibria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
πρωτο μαθημα σημερα και ολα μου φανηκαν πολυ...αδιαφορα. Το βιολογικο ηταν η πρωτη μου επιλογη αλλα σκεφτομαι συνεχως μηπως ηταν λαθος τελικα.
Ξερω οτι ειναι εισαγωγικα μαθηματα, αλλα ανησυχω που δε μου κανουν κανενα κλικ (ειδικα η ζωολογια που νομιζα οτι με ενδιαφερει). Μακαρι να ειναι προσωρινο.. Κανενας αλλος με ανησυχιες?
Μην σε ανησυχεί,συμβαίνει σε πάρα πολλούς πρωτοετείς αυτό,συμπεριλαμβανομένου και εμού,το ζουμί αρχίζει από το 2ο έτος και μετά.
Κάνε λίγο υπομονή,είσαι σε στάδιο προσαρμογής ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Eμένα το μάθημα μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον (εισαγωγή στην αρχιτεκτονική), δεν ασχολούμαστε με κτήρια αλλά γενικά, παρατηρούμε πράγματα, συζητάμε κτλ και έχω ενθουσιαστεί :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Eμένα το μάθημα μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον (εισαγωγή στην αρχιτεκτονική), δεν ασχολούμαστε με κτήρια αλλά γενικά, παρατηρούμε πράγματα, συζητάμε κτλ και έχω ενθουσιαστεί :D

Μακάρι να έλεγα και εγώ το ίδιο για την Φυσική :giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
Αρχίσαμε με σχολική ψυχολογία.... πολύ ενδιαφέρον μάθημα :) είχαμε και νεώτερη ευρωπαϊκή ιστορία αλλά, μετά το πέρας μιας ώρας αναμονής, μας ενημέρωσαν πως τελικά το μάθημα δεν θα γίνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ έχω ξετρελαθεί με τα μαθήματα :ρ Ειδικά ένας καθηγητής είναι φοβερός.Ανυπομονώ και για τα εργαστήρια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
και ναι,έχουμε άσκηση για τη δευτέρα! εργασία δηλαδή, να παρατηρήσουμε έναν άνθρωπο, κάποια αντικείμενα κτλ... ωχ ωχ ωχ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
ρε παιδια θελω την γνωμη σας για ενα θεμαα!
κραταω σημειωσεις στη σχολη,αλλα επειδη δε μπορω να τα γραψω καλα και αναλυτικα οπως θελω,μετα στο σπιτι καθαρογραφω τις σημειωσεις και τις περναω στους φακελους μου
Βεβαια,αυτη η διαδικασια ειναι λιγο χρονοβορα,αλλα δε γινεται διαφορετικα..

Εσεις τι προγραμμα τηρειτε με τις σημειωσεις σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
ρε παιδια θελω την γνωμη σας για ενα θεμαα!
κραταω σημειωσεις στη σχολη,αλλα επειδη δε μπορω να τα γραψω καλα και αναλυτικα οπως θελω,μετα στο σπιτι καθαρογραφω τις σημειωσεις και τις περναω στους φακελους μου
Βεβαια,αυτη η διαδικασια ειναι λιγο χρονοβορα,αλλα δε γινεται διαφορετικα..

Εσεις τι προγραμμα τηρειτε με τις σημειωσεις σας;
Είναι καλό αυτό που κάνεις, γιατί όταν ξαναγράφεις κάτι, το εμπεδώνεις καλύτερα. Ουσιαστικά, διαβάζεις.
Εγώ δεν έχω πρόβλημα, τα σημειώνω καθαρά. Οι καθηγητές μας είπαν να έχουμε σημειωματάριο χωρίς γραμμές για να σχεδιάζουμε κιολας και να σημειώνουμε ότι μας κινεί το ενδιαφέρον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Είναι καλό αυτό που κάνεις, γιατί όταν ξαναγράφεις κάτι, το εμπεδώνεις καλύτερα. Ουσιαστικά, διαβάζεις.
Εγώ δεν έχω πρόβλημα, τα σημειώνω καθαρά. Οι καθηγητές μας είπαν να έχουμε σημειωματάριο χωρίς γραμμές για να σχεδιάζουμε κιολας και να σημειώνουμε ότι μας κινεί το ενδιαφέρον :P

σωσταα..ουτως η αλλως, ο καθενας εχει τον τροπο τουυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
πρωτο μαθημα σημερα και ολα μου φανηκαν πολυ...αδιαφορα. Το βιολογικο ηταν η πρωτη μου επιλογη αλλα σκεφτομαι συνεχως μηπως ηταν λαθος τελικα.
Ξερω οτι ειναι εισαγωγικα μαθηματα, αλλα ανησυχω που δε μου κανουν κανενα κλικ (ειδικα η ζωολογια που νομιζα οτι με ενδιαφερει). Μακαρι να ειναι προσωρινο.. :/: Κανενας αλλος με ανησυχιες?:redface:

Κι εγώ περίπου έτσι..έγραψα 19.030 και δήλωσα φιλολογία γτ το ήθελα...και πραγματικά στο πρώτο μάθημα δεν εντυπωσιάστηκα...εύχομαι να είναι όντως προσωρινό! :/:

και ναι,έχουμε άσκηση για τη δευτέρα! εργασία δηλαδή, να παρατηρήσουμε έναν άνθρωπο, κάποια αντικείμενα κτλ... ωχ ωχ ωχ :P

και ναι, έχουμε ασκήσεις για την επόμενη εβδομάδα...και πρέπει να προετοιμάζουμε το επόμενο μάθημα... (Φιλολογία) :/:

Oh Dear Lord ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Παιδια οντως στη σχολη μπορει να βαρεθειτε ευκολα,μπορει να βρειτε καποια μαθηματα ενδιαφεροντα ,μπορει και να μην σας ενδιαφερει και πολυ.Αυτο ομως που θα εχετε παντα στο μυαλο ως θεση,ειναι οτι η σχολη ειναι 4 χρονια.Εκμεταλευτειτε την.Αυτο που θα πρεπει να σας ενδιαφερει ,ειναι η επαγγελματικη ενασχοληση των κατευθυνσεων των σχολων σας..Να σας ταιριαζει το επαγγελμα.Στη σχολη εκμεταλευτειτε τα βιβλια και τους καθηγητες γιατι αυτα πουε θα μαθετε ειναι εργαλεια, για να μπορειτε να ειστε πιο συνεπεις σε οτι καταπιαστειτε μετα τη σχολη και να εχετε γνωσεις για να μαθαινετε πιο ευκολα οτιδηποτε σας προκυψει πανω στην εργασια σας.Οποτε μην απογοητευεστε εφοσον σας αρεσει το επαγγελμα,απλα ξεζουμιστε τη σχολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
3-9 μαθημα!
περαστικα μουυ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 545651

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1-9.... και δευτερα και παρασκευη το ιδιο ... :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top