[2013] Διαγωνισμός Βιολογίας

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Πολύ ωραία! Εγω το διασκεδάζω με τους διαγωνισμούς γιατι γνωρίζω νέα άτομα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karv2

Νεοφερμένος

Η Sandra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους! Ελπίζω ειδικά για τα παιδιά της 3ης να τα πάνε καλά γιατί μην ξεχνάμε υπάρχουν και οι υποτροφίες ! ;)
Τώρα εμείς , της 1ης λυκείου το πάμε λίγο στα τυφλά! Αλήθεια τι νομίζετε ότι μπορεί να πέσει; Δεν έχω ιδέα!
Εγώ με τον αδερφό μου για να πω την αλήθεια είχαμε κάνει τα κεφάλαια 1,9, και το 11 τσάτρα πάτρα, α και στο τέλος την αντισύλληψη και την στειρότητα στο 12 ( στο σχολείο). Μιας και έδινα την προηγούμενη Κυριακή γερμανικά δεν ασχολήθηκα με την Βιολογία και αυτή την εβδομάδα τρέχαμε σαν τους τιραμόλες για να την προλάβουμε την υπόλοιπη ύλη (η οποία δεν είναι καθόλου λίγη - μάλιστα είναι δύσκολη και έχει πολλά!-μην ξεχνάμε τα φαινόμενα απατούν! :\
Θα προσπαθήσουμε το καλύτερό μας αν και στοιχηματίζω ότι υπάρχουν παιδιά που έχουν διαβάσει τα πάντα και τα έχουν κάνει και κάνα 10αριά επαναλήψεις!
Τέλος πάντων! Good Luck People! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
εγω θα παω για την εμπειρια δεν γινεται να τα μαθουμε ολα αυτα
εχω μαθει απ εξω το 1 το 12 και πασπαλισμα τα αλλα 3 κεφαλαια
δεν χανω ουτε και κερδιζω τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
πως τα πηγατεε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
μετρια στο 49 και στο 50 τι βαλατε;
εγω εγκεφαλος γ και νευρικα στην 50
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Χμμμμ....χθες πηγα για πατιναζ....και σημερα ημουν αρρωστη οποτε δε μπορεσα να παω :(
Πηγε ομως μια φιλη μου , ενα χρονο μεγαλυτερη . Μου ειπε οτι τα παιδια της Α' ηταν τα μονο που κουβαλισαν βιβλια μαζι τους :P
Αν δε κανω λαθος , στα ιδιωτικα δεν ειναι που κανουν στα παιδια προετοιμασια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Yπάρχει κανείς της Β λυκείου για να διασταυρώσουμε τις απαντήσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τα ιδια με εσενα κι εγω γιαννη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
για την α' λυκειου στην στην ερωτηση 37 με το φαρμακο τι βαλατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
για την α' λυκειου στην στην ερωτηση 37 με το φαρμακο τι βαλατε?

Το (2) ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγω επειδη βαριεμαι τα multiple choice πεφτω κατω στο θρανιο και γραφω ξαπλωμενος και μολις βλεπω τη λεξη "φαρμακο" πεταχτηκα πανω :hehe: το Β (2) ειναι η απαντηση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
τι λετε ρε παιδια το φαρμακο φαινοταν οτι ηταν το β2 μιας και το απο μπανω εχει σχημα που μπαινει στο φαρμακο
η αποπανω ερωτηση ηταν δυσκολη
στο σωστο λαθος τι βαλατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
το ΣΛ παει:
Σ Λ Λ Λ Σ Σ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εγω μπερδευτηκα στην 1η και διαβασα τα μιτοχονδια εχουν πολλα μιτοχονδρια και το εβαλα λαθος :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ερωτηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marggrit

Νεοφερμένος

Η μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Διόνυσος (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
β΄λυκείου πώς τα πήγατε;

Εγώ απροσδόκητα καλά! :clapup: βασικά ειχα διαβασει συνολικά 4 ώρες ολο το βιβλίο μαζι με μιά ωρα που μας ειπε διαφορες συμβουλές η καθηγήτρια μας και δεν χρειαστηκε να βάλω σχεδόν τίποτα στην τύχη...! (το θεωρώ κατόρθωμα!) :P

Οπως και να χει εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όλους! :D

PS: τι απντήσατε στην ερωτηση ανάπτυξης με τη φωτοσύνθεση?
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
β΄λυκείου πώς τα πήγατε;

Εγώ απροσδόκητα καλά! :clapup: βασικά ειχα διαβασει συνολικά 4 ώρες ολο το βιβλίο μαζι με μιά ωρα που μας ειπε διαφορες συμβουλές η καθηγήτρια μας και δεν χρειαστηκε να βάλω σχεδόν τίποτα στην τύχη...! (το θεωρώ κατόρθωμα!) :P

Οπως και να χει εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όλους! :D

PS: τι απντήσατε στην ερωτηση ανάπτυξης με τη φωτοσύνθεση?
:hmm:

Εδ'ω εδώ δευτέρας. Διασταυρώνουμε λίγο τις απαντησεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
:warn:Σημείωση Συντονιστή:
Στο πρώτο ποστ του θέματος έχουν αναρτηθεί τα θέματα όλων των τάξεων του σημερινού διαγωνισμού.
Προσεχώς και οι απαντήσεις.

Από την Ομάδα Διαχείρισης του iSchool.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marggrit

Νεοφερμένος

Η μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Διόνυσος (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
:warn:Σημείωση Συντονιστή:
Στο πρώτο ποστ του θέματος έχουν αναρτηθεί τα θέματα όλων των τάξεων του σημερινού διαγωνισμού.
Προσεχώς και οι απαντήσεις.

Από την Ομάδα Διαχείρισης του iSchool.


ξερετε ποτε βγαινουν οι απαντησεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top