[2012] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Nα αποφευγεις τους χαρακτηρισμους, τουλαχιστον σ εμενα. Με την πολη ειμαι τρισευτυχισμενος, με τη σχολη ακομη οχι.:P
Τοσο πολυ σε ενοχλησε? Ξιδακι.Θα πας και για δικηγορος πρεπει να εχεις υπομονη.

Ανυπομονησία υπάρχει, αλλά νομίζω πως θα είναι τρομακτικός ο πρώτος αποχωρισμός.:blink::P
Ειδικά για εμάς που διανύουμε τα 2/3 του Ελλαδικού χώρου, για να φτάσουμε από το σπίτι μας στην περιοχή της σχολής.:cry_x:

Εντάξει, θα ζήσουμε.:P
Εγω που θα κανω τα 3/3 τι να παω.Απο την ακρη του Νοτου στην ακρη του Βορρα.Μονο που σκεφτομαι το κρυο πεθαινω.. χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Ανυπομονησία υπάρχει, αλλά νομίζω πως θα είναι τρομακτικός ο πρώτος αποχωρισμός.:blink::P
Ειδικά για εμάς που διανύουμε τα 2/3 του Ελλαδικού χώρου, για να φτάσουμε από το σπίτι μας στην περιοχή της σχολής.:cry_x:

Εντάξει, θα ζήσουμε.:P
Μου θυμίζεις μία φίλη μου που πέρασε ρόδο πέρυσι και από την ημέρα που βγήκαν τα αποτελέσματα μέχρι να φύγει έκλαιγε συνέχεια. Πλέον δεν θέλει να φύγει. ;) Θα συνηθίσετε παιδιά. Όλα είναι θέμα συνήθειας...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Αυτό ξαναπές το....
Την Κυριακή μαζευτήκαμε όολοι μαζί η παρέα να το γιορτάσουμε....Τελευταία φορά όλοι μαζί πριν φύγουμε :eek::no:
Εντάξει,θα μας ανταμείψει η καινούρια μας ζωή ελπίζω!:D:worry:

Αα, κι εμείς τη Δευτέρα! Ψήσαμε, ΕΦΤΙΑΞΑ σουφλέ (:P). Χαχα. Τέλεια ήταν.
Είπαμε να το κάνουμε άλλη μια φορά πριν τις 20 που θα χαθούμε στον ορίζοντα, διαφορετικά του χρόνου πάλι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Αντε να ερθει η μερα για μονιμη εγκατασταση στην Σαλονικα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αα, κι εμείς τη Δευτέρα! Ψήσαμε, ΕΦΤΙΑΞΑ σουφλέ (:P). Χαχα. Τέλεια ήταν.
Είπαμε να το κάνουμε άλλη μια φορά πριν τις 20 που θα χαθούμε στον ορίζοντα, διαφορετικά του χρόνου πάλι.:P
Κι εμείς το ίδιο!!Ψήσαμε στην παραλία κλπ κλπ;):D
Εμείς δε θα το ξανακάνουμε,ήδη την Κυριακή φεύγει η πρώτη φίλη μου που μπήκε ΣΜΥΝ....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Αντε να ερθει η μερα για μονιμη εγκατασταση στην Σαλονικα!!!!!!
1 μήνας υπομονή.....Και μετά Σαλόνικα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
1 μήνας υπομονή.....Και μετά Σαλόνικα!!!
εγω παω αυριο για επιπλα και θα κατσω μέχρι Τρίτη για εγγραφήηηη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Brace yourself winter is coming....-->Παγοδρομιοοοοοοο!!!:clapup::clapup:
Έχω σπάσει χέρι και πόδι μέσα σε ένα χρόνο δεν είμαι για τέτοια....:P:P:P:P By the way φοβερή σχολή η πληροφορική... αν ήμουν θετική-τεχνολογική εκεί θα πήγαινα στάνταρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εγω παω αυριο για επιπλα και θα κατσω μέχρι Τρίτη για εγγραφήηηη! :D
Τυχερέ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγω τι ωραια που δεν εχω κανενα φιλο να αποχαιρετησω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.

vroula

Νεοφερμένος

Η vroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Welcome to the club!!:clapup::clapup:


Και νόμιζα πως μόνο εγώ και άλλοι δυο συμμαθητές μου περάσαν :P Καλώς σας βρήκα!!!!!
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Kανείς δασολογία ΑΠΘ;
Χρειάζομαι πρωτάκι για σημειώσεις:redface:

Ρώτα τον Iliaso! Ίσως μπορέσει να σε εξυπηρετήσει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Λιγες μερες εμειναν.Νιωθετε την ιδια ανυπομονησια?? :P

ΝΑΙΙΙΙΙ

ΕΜΠ!! πάω να γραφτώ απο βδομάδα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joel_maggot

Νεοφερμένος

Η joel_maggot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Ελα , που χαθηκαν οι ΗΜΜΥ ΕΜΠ ρε παιδια;
Οσοι μπηκαν στο τμημα να κανουν +1 ή να απαντησουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top