[2012] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
πηγαινε πιο πισω και θα βρεισ στρατο μηχανολογων!!!:P:P:P:P

σοβαρα ? :P
ειχα την εντυπωση οτι δεν το ειχε γραψει κανενας για αυτο και ρωτησα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
σοβαρα ? :P
ειχα την εντυπωση οτι δεν το ειχε γραψει κανενας για αυτο και ρωτησα..

πηγαινε καμια 10αρια σελιδε σπισω και θα σου πω τι θα βρεισ...!!!:Dπαρτι κανουν οι μηχανολογοι μασ εφαγαν!!!ολο το ischool ηθελα να μαθω εκει περασε?χαχα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
πηγαινε καμια 10αρια σελιδε σπισω και θα σου πω τι θα βρεισ...!!!:Dπαρτι κανουν οι μηχανολογοι μασ εφαγαν!!!ολο το ischool ηθελα να μαθω εκει περασε?χαχα:clapup:

ε νταξει..ειναι ωραια η σχολη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ε νταξει..ειναι ωραια η σχολη :P

συμφωνω!!ειναι πολυ καλη σχολη!!!ανετα θ απηγαινα αν ημουν τισ κατευθυνσησ αυτησ και επιανα τα μορια!!!βασικα μ αρεσει πολυ και το εμπ!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Χημικο Αθηνας....με 16,852 μορια:P...75ος εισακτέος...:hehe::hehe:..(προτελευταιος πέρασα!!!!:whistle:...στο τσακ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Χημικο Αθηνας....με 16,852 μορια:P...75ος εισακτέος...:hehe::hehe:..(προτελευταιος πέρασα!!!!:whistle:...στο τσακ)
Δείγμα τύχης!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Μαλλον μας μπερδευετε κλασσικα με τους ΗΜΜΥ για αυτο λετε οτι εχει στρατο μηχανολογων,γιατι εγω μονο τον nikosp ειδα να γινεται συναδελφος.Συγχαρητηρια φιλε και κουραγιο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Η φίλη μου έχασε για 2 μόρια την Νομική Αθήνας και
πέρασε στο τμήμα Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας. (18877 μόρια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Η φίλη μου έχασε για 2 μόρια την Νομική Αθήνας και
πέρασε στο τμήμα Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας. (18877 μόρια)
Aν κάνει 10% του χρόνου, θα περάσει Νομική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μου είπε ότι θα πάει στη σχολή και αν δε της αρέσει, τότε θα κάνει το 10%.
Το θέμα είναι ότι έχασε 40 μόρια απο τα προφορικά [απο μια χαζοκαθηγήτρια που της εβαλε 19 19] και συνεπώς θα ήταν μέσα στην Νομική Αθηνών τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Μου είπε ότι θα πάει στη σχολή και αν δε της αρέσει, τότε θα κάνει το 10%.
Το θέμα είναι ότι έχασε 40 μόρια απο τα προφορικά [απο μια χαζοκαθηγήτρια που της εβαλε 19 19] και συνεπώς θα ήταν μέσα στην Νομική Αθηνών τώρα!
Το ίδιο ισχύει και με τις μεγάλες αποκλίσεις στα γραπτά. Παντού υπάρχει η αδικία δυστυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Μαλλον μας μπερδευετε κλασσικα με τους ΗΜΜΥ για αυτο λετε οτι εχει στρατο μηχανολογων,γιατι εγω μονο τον nikosp ειδα να γινεται συναδελφος.Συγχαρητηρια φιλε και κουραγιο!:P

ευχαριστω φιλε.να σαι καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ακομα να δω κανεναν αξα εντομεταξυ στην Καβαλα.Πολλοι ΗΜΜΥ μαζευτηκαν εδω περα και οι περισσοτεροι ειναι γειτονες μου στην Ξανθη.Αντε καποια στιγμη θα ερθω να σας βρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joel_maggot

Νεοφερμένος

Η joel_maggot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Η φίλη μου έχασε για 2 μόρια την Νομική Αθήνας και
πέρασε στο τμήμα Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας. (18877 μόρια)

Άντε μπορεί να πάρει και καμιά υποτροφία ή κανένα λάπιτόπ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Μαλλον μας μπερδευετε κλασσικα με τους ΗΜΜΥ για αυτο λετε οτι εχει στρατο μηχανολογων,γιατι εγω μονο τον nikosp ειδα να γινεται συναδελφος.Συγχαρητηρια φιλε και κουραγιο!:P

Και εγω αλλα περασα στην κοζανη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Η φίλη μου έχασε για 2 μόρια την Νομική Αθήνας και
πέρασε στο τμήμα Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας. (18877 μόρια)

Εντάξει, αν μου συνέβαινε κάτι τέτοιο θα έπεφτα από όροφο.
Επίσης, η καθηγήτρια με τα 19άρια θέλει δημόσιο εξευτελισμό, κακιά φάπα και χαράκωμα στο αυτοκίνητο, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

InSheerPleasure

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Ψυχολογία Παντείου! Κανένας συμφοιτητής/τρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγνωστος Χ

Νεοφερμένος

Ο My Law αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Πέρασα Νομική Αθήνας :clapup::clapup::clapup: Κανείς συμφοιτητής/καμιά συμφοιτήτρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpko

Νεοφερμένος

Ο mpko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Κανένας συμφοιτητής/τρια ναυπηγός εδώ?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top