[2011] Τι θέμα πιστεύετε ότι θα πέσει;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
ή Οικολογία ή Ρατσισμός (κοινωνικός) ή Παιχνίδι (το τελευταίο άκυρο λίγο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Internet βαλανε περσι οποτε αποκλειεται.ΛΟΓΩ αυτο το θεμα που εγινε με τους μεταναστες τελευταια μπορει να βαλουνε Ρατσισμο.Οικολογια δεν ξερω μπορει και αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ρατσισμό το έκαψε ο ΟΕΦΕ...
Δε μπαίνει ίδιο θέμα.
Τώρα θα μου πείτε "Μα ανθρώπινα δικαιώματα είχε το κείμενο" αλλά όταν στην έκθεση μιλάει για διαφορετικότητα τότε πιάνει σίγουρα κομμάτια του ρατσισμού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
ελπιζω μονο να μη βαλουν Ε.Ε.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Την ΕΕ ούτε εγώ την πιστεύω.
Παγκοσμιοποίηση σε μια πιο light έκδοση και χωρίς να χτυπάει.
Γλώσσα δεν μου κάνει κλικ.
Περιβάλλον θα το ήθελα πολύ, δεν έχει πέσει ποτέ πανελλήνιες, για μένα είναι καλό θέμα αλλά όχι στα πάρα πολύ σος (όσο βέβαια υπάρχουν σος. όλα τα διβάζουμε αλλά ας έχουμε και κάτι να λέμε)
Περιβάλλον έχει πέσει πολλές φορές. Το πιο πρόσφατο ήταν πέρυσι στις επαναληπτικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Περιβάλλον έχει πέσει πολλές φορές. Το πιο πρόσφατο ήταν πέρυσι στις επαναληπτικές.

Πανελλήνιες απ όσο έχω ακούσει δεν έχει πέσει.
Για τις επαναληπτικές το ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Να βαλουν οτι θελουν εκτος απο στοχαστικο δοκιμιο κειμενο(δεν παιζει να γραψω περιληψη σε αυτο)βλεπε θεμα 2005
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ, πόσο ανώμαλο ήταν το κείμενο, ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΕΡΙΛΗΨΗ.Βάσανο!Ευτυχώς η έκθεση ήταν νορμάλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Προτείνω δημοσκόπηση (ξέρετε για στατιστική ανάλυση:P) ποια θεματική ενότητα θα πέσει από τις παρακάτω:
Γλώσσα-Γλωσσομάθεια-Διάλογος-Αναλφαβητισμός
Χάσμα Γενεών-Νεοι-Ηλικιωμένοι-Μοναξιά
Πρότυπα
Ελεύθερος χρόνος-Ψυχαγωγία
Αθλητισμός-Παιχνίδι
Μοδα-Ενδυμασία
Οικιλογία
ΜΜΕ-Διαφήμιση
Προπαγάνδα-Λαικισμός-Εθνικισμός
Καταναλωτισμός
Αστυφιλία-Αποκέντρωση(ενδιαφέρον μου ακούγεται)
Αγχος
Αλλοτρίωση
Εργασία-Ειδίκευση-Ανεργία
Ρατσισμός-Στερεότυπα
Τεχνη
Οικογένεια
Παιδεία(το σιγουράκι)
Βιβλίο
Πνευματικός άνθρωπος
Πολιτισμός
Επιστήμη &Τεχνολογία- Βιοτεχνολογία
Η/Υ-Διαδίκτυο
Οικονομία (αντισός για μένα)
Κίνητρα
Προγραμματισμός
Τουρισμός(catchy)
Κοινωνικός κομφορμισμός
Αξίες
Δικαιοσύνη-Δικαιο-Νομος-Ηθική
Αγάπη (Μπαα)
Παράδοση-Ιστορία-Μνημεία
Ευρώπη & Ελλάδα-Παγκοσμιοποίηση-Ξενομανία
Ανθωπισμός
Ανθρώπινα Δικαιώματα(που έπεσε ΟΕΦΕ)
Εθελοντισμός(Και αυτό καλό)
Ευθανασία-Θανατική ποινή (Πάντα επίκαιρο λόγω πολιτικών εκπροσώπων)
Ελευθερία
Δημοκρατία(Γιατί όχι;)
Αξιοκρατία
Μεσσιανισμός
Φανατισμός
Βία(κι αυτό καλό)
Τρομοκρατία-Πολεμος-Ειρήνη
Δυσκολία
Εγώ θα κάνω επανάληψη σε όλα πάντως:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Προτείνω δημοσκόπηση (ξέρετε για στατιστική ανάλυση:P) ποια θεματική ενότητα θα πέσει από τις παρακάτω:
Γλώσσα-Γλωσσομάθεια-Διάλογος-Αναλφαβητισμός
Χάσμα Γενεών-Νεοι-Ηλικιωμένοι-Μοναξιά
Πρότυπα
Ελεύθερος χρόνος-Ψυχαγωγία
Αθλητισμός-Παιχνίδι
Μοδα-Ενδυμασία
Οικιλογία
ΜΜΕ-Διαφήμιση
Προπαγάνδα-Λαικισμός-Εθνικισμός
Καταναλωτισμός
Αστυφιλία-Αποκέντρωση(ενδιαφέρον μου ακούγεται)
Αγχος
Αλλοτρίωση
Εργασία-Ειδίκευση-Ανεργία
Ρατσισμός-Στερεότυπα
Τεχνη
Οικογένεια
Παιδεία(το σιγουράκι)
Βιβλίο
Πνευματικός άνθρωπος
Πολιτισμός
Επιστήμη &Τεχνολογία- Βιοτεχνολογία
Η/Υ-Διαδίκτυο
Οικονομία (αντισός για μένα)
Κίνητρα
Προγραμματισμός
Τουρισμός(catchy)
Κοινωνικός κομφορμισμός
Αξίες
Δικαιοσύνη-Δικαιο-Νομος-Ηθική
Αγάπη (Μπαα)
Παράδοση-Ιστορία-Μνημεία
Ευρώπη & Ελλάδα-Παγκοσμιοποίηση-Ξενομανία
Ανθωπισμός
Ανθρώπινα Δικαιώματα(που έπεσε ΟΕΦΕ)
Εθελοντισμός(Και αυτό καλό)
Ευθανασία-Θανατική ποινή (Πάντα επίκαιρο λόγω πολιτικών εκπροσώπων)
Ελευθερία
Δημοκρατία(Γιατί όχι;)
Αξιοκρατία
Μεσσιανισμός
Φανατισμός
Βία(κι αυτό καλό)
Τρομοκρατία-Πολεμος-Ειρήνη
Δυσκολία
Εγώ θα κάνω επανάληψη σε όλα πάντως:).

Φωνάξτε έναν mod να το κάνει δημοσκόπηση να δούμε τι λέει ο λαός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ανοιχτή δημοσκόπηση με 3-4 επιλογές για κάθε χρήστη ταιριάζει. Και όποιος πέσει μέσα κερδίζει μια συλλεκτική έκδοση της Εκθεσης-Εκφρασης με σκληρή ράχη για να αργήσει λίγο να σκιστεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Προτείνω δημοσκόπηση (ξέρετε για στατιστική ανάλυση:P) ποια θεματική ενότητα θα πέσει από τις παρακάτω:
Γλώσσα-Γλωσσομάθεια-Διάλογος-Αναλφαβητισμός
Χάσμα Γενεών-Νεοι-Ηλικιωμένοι-Μοναξιά
Πρότυπα
Ελεύθερος χρόνος-Ψυχαγωγία
Αθλητισμός-Παιχνίδι
Μοδα-Ενδυμασία
Οικιλογία
ΜΜΕ-Διαφήμιση
Προπαγάνδα-Λαικισμός-Εθνικισμός
Καταναλωτισμός
Αστυφιλία-Αποκέντρωση(ενδιαφέρον μου ακούγεται)
Αγχος
Αλλοτρίωση
Εργασία-Ειδίκευση-Ανεργία
Ρατσισμός-Στερεότυπα
Τεχνη
Οικογένεια
Παιδεία(το σιγουράκι)
Βιβλίο
Πνευματικός άνθρωπος
Πολιτισμός
Επιστήμη &Τεχνολογία- Βιοτεχνολογία
Η/Υ-Διαδίκτυο
Οικονομία (αντισός για μένα)
Κίνητρα
Προγραμματισμός
Τουρισμός(catchy)
Κοινωνικός κομφορμισμός
Αξίες
Δικαιοσύνη-Δικαιο-Νομος-Ηθική
Αγάπη (Μπαα)
Παράδοση-Ιστορία-Μνημεία
Ευρώπη & Ελλάδα-Παγκοσμιοποίηση-Ξενομανία
Ανθωπισμός
Ανθρώπινα Δικαιώματα(που έπεσε ΟΕΦΕ)
Εθελοντισμός(Και αυτό καλό)
Ευθανασία-Θανατική ποινή (Πάντα επίκαιρο λόγω πολιτικών εκπροσώπων)
Ελευθερία
Δημοκρατία(Γιατί όχι;)
Αξιοκρατία
Μεσσιανισμός
Φανατισμός
Βία(κι αυτό καλό)
Τρομοκρατία-Πολεμος-Ειρήνη
Δυσκολία

Ποιο βοήθημα έχεις; :P
Θα προλάβεις να κάνεις επανάληψη σε όλα αυτά;;
Εγώ πιστεύω ότι μπορεί να πέσει κανένα κείμενο σχετικά με το νέο εκπαιδευτικό σύστημα, και ποια η άποψή μας π.χ. για την αντικατάσταση του βιβλίου με τον υπολογιστή (θετικά-αρνητικά), ή κάτι ανάλογο...
Τέτοιες βλακείες!

Όπως ακριβώς και το 2010, που το ΥΠ.Ε.Π.Θ. μετονομάστηκε σε Υπουργείο Παιδείας Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων, και έπεσε στις πανελλήνιες η αυτομόρφωση-δια βίου μάθηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Την άποψή μας για το νέο σύστημα δε θα τη ζητήσουνε γιατί δεν είμαστε υποχρεωμένοι να το γνωρίζουμε και γιατί είναι ένα θέμα που τσούζει καθώς πολλοί μπορεί να ξεφύγουν.
Βιβλίο έπεσε το 2010 ή το 2009 απ όσο θυμάμαι οπότε...
Πιστεύω πως καθαρά παιδεία δεν μπαίνει. Κάτι σχετικό του στυλ πώς θα μπορέσει το τάδε να ενισχυθεί/σταματήσει/αλλάξει μέσω της παιδείας κτλ μπορεί να πέσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ήρθε η ώρα να κάνω κι εγώ την επίσημη πρόβλεψή μου.....:P:P
Φέτος,λοιπόν,θα πέσει..........
..........τέχνη!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ήρθε η ώρα να κάνω κι εγώ την επίσημη πρόβλεψή μου.....:P:P
Φέτος,λοιπόν,θα πέσει..........
..........τέχνη!!:D

Εσύ να πας να...
Άντε μην ανοίξω το στοματάκι μου τώρα!
Αν υπάρχει ΕΝΑ θέμα που δε θέλω να βλέπω μπροστά μου είναι η τέχνη.
Αν πέσει τέχνη θα αρχίζω να σκοτώνω ανθρώπους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εσύ να πας να...
Άντε μην ανοίξω το στοματάκι μου τώρα!
Αν υπάρχει ΕΝΑ θέμα που δε θέλω να βλέπω μπροστά μου είναι η τέχνη.
Αν πέσει τέχνη θα αρχίζω να σκοτώνω ανθρώπους...
Επ!!Πιπέρι!!:P:P
Γιατί??Η τέχνη είναι ωραίο θεματάκι!!Κι επίκαιρο....(βλ.πινακοθήκη κλπ κλπ.....)
Γενικά,συνδυάζεται κιόλας με διάφορα...Οπότε είναι χαζομάρα να τη φοβάσαι τόσο!!(κι εμείς να φοβόμαστε για τη ζωή μας...:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
χα χα χα nice try
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως θα πέσει είτε η ευθυνοφοβία, είτε η πράσινη ανάπτυξη... :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Οικονομικη κριση και το τι μπορουν να κανουν οι νεοι.ισως σχετιζεται κιολας με τη μεταναστευση στο εξωτερικο για περισσοτερες ευκαιριες εργασιας..παντως σιγουρα θα ειναι θεμα βγαλμενο απο την επικαιροτητα πιστευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Σιγά μην πέσει η ευθυνοφοβία.

Εγώ περιμένω Ε.Ε, Νέοι και Ευρώπη ή κάτι παρόμοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top