[2011] Τι θέμα πιστεύετε ότι θα πέσει;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Σε μια χρονιά που όλοι ΜΙΛΑΓΑΝΕ και ΣΥΖΗΤΑΓΑΝΕ και ΠΡΟΒΑΛΑΝΕ το study4exams, τι άλλο θα μπορούσε να πέσει ΕΚΤΟΣ από ΨΗΦΙΑΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ και τι άλλο θα μπορούσα να' χα διαβάσει ΕΚΤΟΣ από το ΨΗΦΙΑΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ;
Αφού έκανε ΜΠΑΜ ότι αυτό θα βάλουνε από χιλιόμετρα μακριά.:P
Μ' αυτή τη λογική πήγα και έγραψα το βαθμό που μ' έβαλε στη σχολή μου. Πες το κωλοφαρδία. Εγώ το λέω pure logic. :P
η φτωχή λογική σου λοιπον(αν μεταφραζω σωστα γτ εχω χρονια να διαβασω αγγλικα) τι σου λεει οτι θα πεσει φετος μπας και βοηθηθουμε??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
η φτωχή * λογική σου λοιπον(αν μεταφραζω σωστα γτ εχω χρονια να διαβασω αγγλικα) τι σου λεει οτι θα πεσει φετος μπας και βοηθηθουμε??:P

* αγνή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eστω... Μας κανει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σε μια χρονιά που όλοι ΜΙΛΑΓΑΝΕ και ΣΥΖΗΤΑΓΑΝΕ και ΠΡΟΒΑΛΑΝΕ το study4exams, τι άλλο θα μπορούσε να πέσει ΕΚΤΟΣ από ΨΗΦΙΑΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ και τι άλλο θα μπορούσα να' χα διαβάσει ΕΚΤΟΣ από το ΨΗΦΙΑΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ;
Αφού έκανε ΜΠΑΜ ότι αυτό θα βάλουνε από χιλιόμετρα μακριά.:P
Μ' αυτή τη λογική πήγα και έγραψα το βαθμό που μ' έβαλε στη σχολή μου. Πες το κωλοφαρδία. Εγώ το λέω pure logic. :P

Απ' ό.τι φαίνεται μόνο εγώ δεν περίμενα ότι θα πέσει ψηφιακό σχολείο και είχα αποκλείσει εντελώς την παιδεία:P
Και μ' αυτή τη λογική πήγα και έγραψα 17,5 έκθεση και μπήκα, τι να πεις.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
'Ελα, ένα ήταν, είναι και θα είναι το γεγονός της χρονιάς που αφορά την παιδεία, think about it :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
'Ελα, ένα ήταν, είναι και θα είναι το γεγονός της χρονιάς που αφορά την παιδεία, think about it :p
Ναι,εδώ δεν μπορώ να σκεφτώ τι έφαγα πριν από μια ώρα!:P
Έλα,πες το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
'Ελα, ένα ήταν, είναι και θα είναι το γεγονός της χρονιάς που αφορά την παιδεία, think about it :p

Θεωρείς, δηλαδή, ότι και φέτος θα πέσει κάτι αντίστοιχο με το περσινό;
Πάντως, πιστεύω ότι σίγουρα θα έχει να κάνει με την παιδεία -αν και όλα σχετίζονται με την παιδεία-, γιατί είναι μια πολυμασημένη καραμέλα, που δεν "πονάει" τους πολλούς! ;)

Αν και, αν πέσει φέτος πάλι κάτι με την παιδεία, θα σπάσουν ρεκόρ, αφού θα είναι για τρίτη συνεχόμενη χρονιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Θεωρείς, δηλαδή, ότι και φέτος θα πέσει κάτι αντίστοιχο με το περσινό;
Πάντως, πιστεύω ότι σίγουρα θα έχει να κάνει με την παιδεία -αν και όλα σχετίζονται με την παιδεία-, γιατί είναι μια πολυμασημένη καραμέλα, που δεν "πονάει" τους πολλούς!

Αν και, αν πέσει φέτος πάλι κάτι με την παιδεία, θα σπάσουν ρεκόρ, αφού θα είναι για τρίτη συνεχόμενη χρονιά.

Πως λεμε,ολα ειναι θεμα παιδειας...something like that.Perfect reasoning ah?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Δε λέω τι σκέφτομαι, δε θέλω να πάρω άτομα στο λαιμό μου, πραγματικά! Ούτε μάντης είμαι, ούτε τίποτα. Απλά λέω ότι άμα καταλάβεις το πως σκέφτεσαι η επιτροπή μπορεί να πέσεις μέσα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Δε λέω τι σκέφτομαι, δε θέλω να πάρω άτομα στο λαιμό μου, πραγματικά! Ούτε μάντης είμαι, ούτε τίποτα. Απλά λέω ότι άμα καταλάβεις το πως σκέφτεσαι η επιτροπή μπορεί να πέσεις μέσα. :P
Εε ρε παιδί μου κι εσύ...Βάλ' το κει σ' ένα spoiler να 'χεις και τη συνείδησή σου πιο ήσυχη!(Άντε,γιατί θα με φάει η περιέργεια!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μην αρχίζετε τις προβλέψεις...γιατί καλά αν πέσετε μέσα, αν πέσετε τελείως έξω όμως, με πίσσα και πούπουλα θα σας κυνηγάνε μετά αυτοί που κάηκαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Μην αρχίζετε τις προβλέψεις...γιατί καλά αν πέσετε μέσα, αν πέσετε τελείως έξω όμως, με πίσσα και πούπουλα θα σας κυνηγάνε μετά αυτοί που κάηκαν..


Μα οι προβλεψεις καθως και τα ονειρα ειναι μια αναμενωμενη περιοδος των πανελληνιων,το ατομο προσπαθει να εξισωσει τις γνωσεις του :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Δε λέω τι σκέφτομαι, δε θέλω να πάρω άτομα στο λαιμό μου, πραγματικά! Ούτε μάντης είμαι, ούτε τίποτα. Απλά λέω ότι άμα καταλάβεις το πως σκέφτεσαι η επιτροπή μπορεί να πέσεις μέσα. :P
Σόρρυ αλλά λες βλακείες. Η επιτροπή αλλάζει κάθε χρόνο και δεν σκέφτονται όσοι ανήκουν σε αυτή με τον ίδιο τρόπο. Άντε, να δεχτούν και καμιά υπόδειξη από τον υπουργό αλλά δε νομίζω να υποχρεώνονται να βάλουν συγκεκριμένο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Σόρρυ αλλά λες βλακείες. Η επιτροπή αλλάζει κάθε χρόνο και δεν σκέφτονται όσοι ανήκουν σε αυτή με τον ίδιο τρόπο. Άντε, να δεχτούν και καμιά υπόδειξη από τον υπουργό αλλά δε νομίζω να υποχρεώνονται να βάλουν συγκεκριμένο θέμα.

Πανελλήνιες είναι, όχι εξετάσεις εισαγωγής στο harvard, κάθε χρόνο περιμένουμε να' ναι διαφορετικά τα πράγματα και κάθε χρόνο τα ίδια παντελάκη μου τα ίδια παντελή μου.:P
Το πνεύμα τους κάθε χρόνο ίδιο είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Πανελλήνιες είναι, όχι εξετάσεις εισαγωγής στο harvard, κάθε χρόνο περιμένουμε να' ναι διαφορετικά τα πράγματα και κάθε χρόνο τα ίδια παντελάκη μου τα ίδια παντελή μου.:P
Το πνεύμα τους κάθε χρόνο ίδιο είναι.

Δεν έχουν έτσι ακριβώς τα πράγματα.Τουλάχιστον στην έκθεση.Στα άλλα μαθήματα βέβαια, αν κάποιος δει τα θέματα των προηγούμενων ετών θα δει ότι κινούνται στο ίδιο μοτίβο, αν εξαιρέσουμε κάτι ψιλομαλακίες τύπου Φυσ.κατ. 2005 κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
'Ελα, ένα ήταν, είναι και θα είναι το γεγονός της χρονιάς που αφορά την παιδεία, think about it :p
Το χω, το χω:
Δεν είχαμε βιβλία που παραπέμπει στα θέματα:
α)Αξία βιβλίου(Βιβλίο, αυτομορφωση)
β)Πως η παιδεία μπορεί να συμβάλλει στην επαφή των νέων με τα βιβλία(παιδεία)
γ)Πως τα βιβλία καταστρέφουν το δάσος του Αμαζονίου, πως η παιδεία μπορεί να σταματήσει τους ξυλοκόπους(οικολογία-φύση)
δ)Γιατί τα βιβλία είναι μόνο ορθογώνια και όχι τρίγωνα(ρατσισμός-προκατάληψη)
ε)Ποιοι και πως ζουν ανάμεσά μας; (Λιακο, 0,5 € το κιλό))
Μην παίζουμε με την τύχη. Τα διαβάζουμε όλα γιατί ως γνωστόν, οι φιλόλογοι είναι υποχθόνια πλάσματα:P. Το πιο άκυρο θα βάλουν πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αφού αρχίσατε ας πω κι εγώ τον πόνο μου...
Την ημέρα που γράφουμε Έκθεση είναι παγκόσμια μέρα πολιτισμού.
Άλλα* πιστεύω αλλά το αναφέρω.
Την μέρα που γράφουμε Βιολογία Γενικής είναι παγκόσμια μέρα βιοποικιλότητας.
Έχει ένα σχετικό κομμάτι το βιβλίο, αυτό το πιστεύω (όχι γιατί είναι παγκόσμια μέρα, απλά αυτό το ενισχύει).

*
Internet, ανεργία, βία, εθελοντισμός, παγκοσμιοποίηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Αφού αρχίσατε ας πω κι εγώ τον πόνο μου...
Την ημέρα που γράφουμε Έκθεση είναι παγκόσμια μέρα πολιτισμού.
Άλλα* πιστεύω αλλά το αναφέρω.
Την μέρα που γράφουμε Βιολογία Γενικής είναι παγκόσμια μέρα βιοποικιλότητας.
Έχει ένα σχετικό κομμάτι το βιβλίο, αυτό το πιστεύω (όχι γιατί είναι παγκόσμια μέρα, απλά αυτό το ενισχύει).

*
Internet, ανεργία, βία, εθελοντισμός, παγκοσμιοποίηση
Μπα..με όλα αυτά που συμβαίνουν δεν νομίζω να βάλουν ανεργία ή παγκοσμιοποίηση ή Ε.Ε. κτλ...εθελοντισμό ναι..κ πιστεύω επίσης κ γλώσσα ή κ πράσινη ανάπτυξη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μπα..με όλα αυτά που συμβαίνουν δεν νομίζω να βάλουν ανεργία ή παγκοσμιοποίηση ή Ε.Ε. κτλ...εθελοντισμό ναι..κ πιστεύω επίσης κ γλώσσα ή κ πράσινη ανάπτυξη..

Την ΕΕ ούτε εγώ την πιστεύω.
Παγκοσμιοποίηση σε μια πιο light έκδοση και χωρίς να χτυπάει.
Γλώσσα δεν μου κάνει κλικ.
Περιβάλλον θα το ήθελα πολύ, δεν έχει πέσει ποτέ πανελλήνιες, για μένα είναι καλό θέμα αλλά όχι στα πάρα πολύ σος (όσο βέβαια υπάρχουν σος. όλα τα διβάζουμε αλλά ας έχουμε και κάτι να λέμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ε, όχι, και η Ε.Ε είναι στα πολύ πιθανά πιστεύω, λόγω της επικαιρότητας.Πολύ πιθανό θέμα.

Όσον αφορά τη γλώσσα, μήπως έχει πέσει?Δεν είμαι σίγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top