[2011] Τι θέμα πιστεύετε ότι θα πέσει;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mathen

Νεοφερμένος

Ο Mathen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Εγώ έχω την αίσθηση ότι θα πέσει θέμα σχετικό με την οικονομία ή θέμα σχετικό με το φυσικό περιβάλλον. Ποια η γνώμη σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μόνο υποθέσεις μπορείτε να κάνετε.
Ποιος ο λόγος να σπαταλάτε έτσι το χρόνο σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Μόνο υποθέσεις μπορείτε να κάνετε.
Ποιος ο λόγος να σπαταλάτε έτσι το χρόνο σας;

συμφωνώ..μέχρι τελευταία στιγμή μπορούν να βάλουν ότι θέλουν.. σχεδόν κάθε χρόνο ακούμε "μεγάλη η έκπληξη για το θέμα που έπεσε" :eek::eek::eek::eek:
οπότε...διαβάστε τα όλα για να είστε καλυμμένοι και αφήστε τις εικασίες! ;)
:D good luck! xx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Τι θέμα πιστεύετε ότι θα πέσει φέτος;
Στυτική δυσλειτουργία στην ηλικία των 65. Μύθος ή πραγματικότητα;


Bonus υποερώτημα:

Προτείνετε τρόπους αποφυγής αυτής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Είδα τον τίτλο και νόμιζα ότι ήταν για άλλο μάθημα. Γέλασα. Μετά διάβασα 'έκθεση'.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m@iry

Νεοφερμένος

Η MAIΡΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κροκεές (Λακωνία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Λοιπον παιδεια κλασικα......οικολογικο και πυρινικη ενεργεια πιστευω!!!!!Αλλα και η οικονομια και η βια ειναι και αυτα sosakia!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Εγώ έχω την αίσθηση ότι θα πέσει θέμα σχετικό με την οικονομία ή θέμα σχετικό με το φυσικό περιβάλλον. Ποια η γνώμη σας;
Aμαν με το φυσικό περιβ. πόσες φορές ακόμη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
Θα πέσει θέμα σχετικό με τη διαφθορά και τον ωχαδερφισμό της ελληνικής κοινωνίας και πώς πρέπει οι νέοι να μπαίνουν από νωρίς στα κόλπα ώστε να ξεπεράσουν τους σημερινούς ενήλικους.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα πέσει θέμα για την αυτομάθηση.Στανταράκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ogame23

Νεοφερμένος

Ο ogame23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
οικονομικη κριση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michalisleto

Νεοφερμένος

Ο michalisleto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εγώ παιδιά δεν ξέρω τι θα πέσει πάντωϛ νομίζω ότι η οικονομική κρισι είναι το μόνο που δεν θα πεσει..... πιστεψτε με θεματα που δεν τουϛ σιμφερουν δεν προκειτε να πεσουν και μην ξεχναμε ότι τα θεματα πάνε με τιϛ κιβερνισειϛ (π.χ. με κιβερνισι το πασοκ η παράδοση δεν πρόκειται να πεσει) από την άλλη όμωϛ αυτό είναι το θέμα μασ;;;; αϛ πέσει ότι είναι να πέσει ετσι και αλλιώϛ όλοι το ίδιο θα γράψουμε ;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Ξέρετε ποια είναι τα σημαντικά θέματα στην έκθεση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ξέρετε ποια είναι τα σημαντικά θέματα στην έκθεση;
Έκθεση, κατ' εμέ, κοίτα λαϊκισμό (συνδυαστικά με άλλα θέματα), πολιτισμό, τέχνη.
Βέβαια, δε νομίζω ότι και πάλι παίζει ρόλο, γιατί μπορεί να σου ξεφυτρώσει οτιδήποτε εκείνη την ώρα. Οπότε χέσ' το.
Απλώς, να προσπαθήσεις να σκεφτείς λογικά εκείνη την ώρα αντιμετωπίζοντας το "Χ" θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
θα το ψάξω ,Και γω τον φοβάμαι τον λαϊκισμό την κυριακή γράφω επαναληπτικό εφ όλης της ύλης στην έκθεση και δεν ξέρω τι να διαβάσω εχω κατι φυλλάδια έκθεσης γκουμούτσες ξέρετε τι έπεσε οεφε έκθεση και αρχαία ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
θα το ψάξω ,Και γω τον φοβάμαι τον λαϊκισμό την κυριακή γράφω επαναληπτικό εφ όλης της ύλης στην έκθεση και δεν ξέρω τι να διαβάσω εχω κατι φυλλάδια έκθεσης γκουμούτσες ξέρετε τι έπεσε οεφε έκθεση και αρχαία ?

Εγώ δεν είπα ότι τον φοβάμαι! :confused:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
δεν τον φοβάμαι σαν θέμα απλά φοβάμαι οτι θα μπει στις πανελλήνιες τα θέματα που φοβάμαι με την κυριολεκτική σημασία της γλώσσας ειναι η γενετική,η κλωνοποιήση κ.α παρόμοια τα αγαπημένα μου ειναι φυσικό περιβάλλον,τουρισμός,τέχνη,παγκοσμιοποιήση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
δεν τον φοβάμαι σαν θέμα απλά φοβάμαι οτι θα μπει στις πανελλήνιες τα θέματα που φοβάμαι με την κυριολεκτική σημασία της γλώσσας ειναι η γενετική,η κλωνοποιήση κ.α παρόμοια τα αγαπημένα μου ειναι φυσικό περιβάλλον,τουρισμός,τέχνη,παγκοσμιοποιήση

Ξεκολλάτε μωρέ, μια ζωή στις πανελλήνιες καθαρά για την παιδεία θα βάζουνε. :P
Εκτός και άμα σας ζητήσουνε "Πώς η παιδεία μπορεί να συμβάλλει στην αντιμετώπιση των φαινομένων λαικισμου;"
Ε εκεί λέτε ό,τι ξέρετε για την παιδεία πάλι όμως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Σιγά ρε ποιητή.Οκ, έχει πέσει αρκετές φορές η συμβολή της παιδείας στην αντιμετώπιση του τάδε φαινομένου, όμως δε νομίζω να πέρασες στην ιατρική διαβάζοντας τα ΣΟΣ,ερμηνεύοντας τα ζώδια και τους ονειροκρίτες και προσευχόμενος στον Βούδα, έτσι δεν είναι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Στην έκθεση το ένα ζητούμενο θα έχει την παιδεία μέσα σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Σιγά ρε ποιητή.Οκ, έχει πέσει αρκετές φορές η συμβολή της παιδείας στην αντιμετώπιση του τάδε φαινομένου, όμως δε νομίζω να πέρασες στην ιατρική διαβάζοντας τα ΣΟΣ,ερμηνεύοντας τα ζώδια και τους ονειροκρίτες και προσευχόμενος στον Βούδα, έτσι δεν είναι;:P

Σε μια χρονιά που όλοι ΜΙΛΑΓΑΝΕ και ΣΥΖΗΤΑΓΑΝΕ και ΠΡΟΒΑΛΑΝΕ το study4exams, τι άλλο θα μπορούσε να πέσει ΕΚΤΟΣ από ΨΗΦΙΑΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ και τι άλλο θα μπορούσα να' χα διαβάσει ΕΚΤΟΣ από το ΨΗΦΙΑΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ;
Αφού έκανε ΜΠΑΜ ότι αυτό θα βάλουνε από χιλιόμετρα μακριά.:P
Μ' αυτή τη λογική πήγα και έγραψα το βαθμό που μ' έβαλε στη σχολή μου. Πες το κωλοφαρδία. Εγώ το λέω pure logic. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top