[2011] Σε ποιό τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
3ος στο Φυσικό Θεσ/νίκης με 19.374 μόρια από Θετική.
Μπράβο σε όλα τα παιδιά για την προσπάθειά τους.
Καλή συνέχεια.

ωπ συνάδελφος :D έτσι ρε φυσικό ϋber alles :clapup:
αύριο έχουμε και Γ.Σ στο φυσικό , άντε σε περιμένουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Hμμυ ΕΜΠ!60ος εγω και 108ος ο αδελφος μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

Μπράβο βρε παιδιά! Χαρά που θα έχουν οι δικοί σας!!!! Και στην ίδια σχολή κιόλας!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Μπράβο βρε παιδιά! Χαρά που θα έχουν οι δικοί σας!!!! Και στην ίδια σχολή κιόλας!!!!

Thank you!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
καλησπερα παιδια ...περασα στο τμημα πολιτισμικης τεχνολογιας και επικοινωνιας της μυτιληνης αλλα εχω διαφορα 9 μορια απο τον τελευταιο της σχολης κοινωνικης διοικησης της κομοτηνης...θελω να ρωτησω αν ξερετε σε περιπτωση που καποιος δεν κανει εγγραφη στο τμημα αυτο μηπως μπορω να παω εγω σαν επιλαχών ουτως ωστε να καλυψω την κενη θεση?
και εγω θελω να το μαθω αυτο...η κορη μου εχασε την Κοινωνικη Ανθρωπολογια για 1 ΝΑΙ 1 μοριο! Περασε ΜΙΘΕ στο Κποδιστριακο με πολυ χαρα αλλα ηθελε Παντειο! Anyway,αν ξερει καποιος να απαντησει και Congratulations σε ολους σας!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
και εγω θελω να το μαθω αυτο...η κορη μου εχασε την Κοινωνικη Ανθρωπολογια για 1 ΝΑΙ 1 μοριο! Περασε ΜΙΘΕ στο Κποδιστριακο με πολυ χαρα αλλα ηθελε Παντειο! Anyway,αν ξερει καποιος να απαντησει και Congratulations σε ολους σας!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Πέρασε με πολύ χαρά αλλά ήθελε Πάντειο....;Πώς γίνεται αυτό...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
και εγω θελω να το μαθω αυτο...η κορη μου εχασε την Κοινωνικη Ανθρωπολογια για 1 ΝΑΙ 1 μοριο! Περασε ΜΙΘΕ στο Κποδιστριακο με πολυ χαρα αλλα ηθελε Παντειο! Anyway,αν ξερει καποιος να απαντησει και Congratulations σε ολους σας!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

:D:D:D:D:D:D Συνήθως όλοι γκρινιάζουν που χασανε την σχολη για 1 μόριο :P:P:P:P:P οι περισσότεροι είμαστε γκρνιάριδες. Η χαρά είναι πολύ μεγαλύτερη όταν μπαινεις τελευταιος παρά πρώτος πιστευω :P:P:P:P σε μια σχολή
Συγχαρητήρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Πέρασε με πολύ χαρά αλλά ήθελε Πάντειο....;Πώς γίνεται αυτό...;
Φυσικα θα χαιροταν περισσοτερο στο Παντειο αλλα η ΜΙΘΕ της αρεσει πολυ επισης!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
δεν βλεπω κανεναν να περασε βιοχημεια εδω μεσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hydra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
Μεθοδολογιας Ιστοριας και Θεωριας της Επιστημης με 14200 .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shark.0wNz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Μηχανολόγων Μηχανικών Βόλου! 17240
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Όχι δεν είναι αυτό. Φήμες λένε ότι ο Νίκος καραδοκεί για τους απανταχού πρωτοετείς ΗΜΜΥτες με ένα ψαροντούφεκο στο χέρι.



Το ρισκάρεις; :mad:

περιφανος ΗΜΜΥτης ΞΑΝΘΗΣ δηλωνει ΠΑΡΩΝ:P(οποιος εχει περασει και αυτος εκει να στειλει κανα pm plz να τα πουμε:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Εγώ δεν είδα ούτε έναν μηχανικών περιβάλλοντος:(μόνη μου θα μαι;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Ε δε νομιζω να μας κορόιδευε!
Απλώς όταν εχεις βγαλει 16000 και η περσινη βαση ειναι 18000+... ε δε λες στοχευω ημμυ, το χεις παρει αποφαση οτι δεν περνας:/:
ε ναι οκ εννοειται,απιαστο ονειρο δεν το συζητω,ποτε δεν πιστευα οτι τετοια σχολαρα θα επεφτε τοσο:clapup::clapup::clapup:
Το 95% των Ελλήνων δηλώνει ΗΜΜΥ, ιατρική, νομική για πρώτη επιλογή. Κάποιοι το κάνουν και λένε ψέματα ότι δηλώσαν άλλη σχολή για πρώτη επιλογή αλλά όταν γυρίσει ο κόσμος ανάποδα και πέσουν οι βάσεις φανερώνεται η αλήθεια.
οταν με ρωτανε πρωτη επιλογη λεω το φυσιολογικο που νομιζα οτι θα περασω...δλδ βλεποντας ολες τις εκτιμησεις,ποιος πιστευε οτι θα επεφτε 2000 μορια;;;για αυτο και ελεγα το πιο φυσιολογικη και εφικτη σχολη που -θα- επεφτε- 375 μορια
Επισης δεν μου αρεσει καθολου το style σου αλλα τεσπα...ολα αυτα ειναι παρελθον τωρα,ας μην το σκαλιζουμε,I'm living the dream:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Οικονομικής επιστήμης οικονομικού πανεπιστημίου Αθήνας
Μορια: 17420
Σειρα: 61
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
17.604 Μηχανολογων Μηχανικων Βολος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1990

Νεοφερμένος

Η ioanna1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
συγχαρητιρια σε αυτους που περασαν αλλα και σε αυτους πουαγωνιστηκαν και δεν τα καταφεραν.

εγω τα καταφερα΄΄περασα εκπαιδευτικης και κοινωνικης πολιτικης πανεπιστημιο μακεδονια με17400
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
17.604 Μηχανολογων Μηχανικων Βολος

Συγχαρητήρια !
Καφέ στη Μινέρβα τα μεσημέρια και Κουρσάρο ή 1900 για μπυρόνια το βράδυ. Να τα'χεις υπόψη !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top