[2011] Σε ποιό τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

georgekwar?

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Αγιά (Λάρισα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγω περασα ΗΜΜΥ στην Ξανθη με 17126 μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

dukem93

Νεοφερμένος

Ο dukem93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
16109

ΗΜΜΥ ΞΑΝΘΗΣ:vroum::vroum::vroum::vroum::vroum::vroum::vroum::vroum::vroum::vroum::vroum::vroum::vroum::vroum::vroum::vroum::vroum::vroum::vroum:
Μπράβο ρε:clapup:.. το είχες πάνω από τους ΜΠΔ?? Θυμάσαι που ρωτούσες συνέχεια για τους ΜΠΔ??
Και κοίτα που τελικά η μεγάλη πτώση σε(μας) έφερε ε??;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Εγω περασα ΗΜΜΥ στην Ξανθη με 17126 μορια...
μια χαρα σε βρισκω και εσενα,αντε ιδια σχολη θα ειμαστε μια χαρα:clapup::clapup::clapup:
gratz ρε:P

και σε όλα τα παιδιά γενικά:D

ωωωωωωωωωωωωωω merci :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D(αστα τα αλλα παιδια σε εμενα περισσοτερο:P)


Μπράβο ρε:clapup:.. το είχες πάνω από τους ΜΠΔ?? Θυμάσαι που ρωτούσες συνέχεια για τους ΜΠΔ??
Και κοίτα που τελικά η μεγάλη πτώση σε(μας) έφερε ε??;)
αν το θυμαμαι λεει;;;ακομα δεν μπορω να το πιστεψω...ναι το ειχα απο πανω,δοξα το θεο που εκανα το μηχανογραφικο με βαση την προτίμηση μου!!!!!!!!ειμαι πανευτυχης φιλε!!!!!
καλα η πτωση ειναι απλα out of space https://www.youtube.com/watch?v=AzGkiamRfso

I TAKE YOUR BRAIN TO ANOTHER DIMENSION!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*vasia*

Νεοφερμένος

Η *vasia* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Αρχιτεκτονική Αθήνας κανένας;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Ναι ρε μας ειχε ζαλισει με το ΜΠΔ και περασε ΗΜΜΥ θα τρελαθω...:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nik1993

Νεοφερμένος

Ο nik1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Τμήμα Βιολογίας στο πανεπιστήμιο Κρήτης με 17.628 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dukem93

Νεοφερμένος

Ο dukem93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
αν το θυμαμαι λεει;;;ακομα δεν μπορω να το πιστεψω...ναι το ειχα απο πανω,δοξα το θεο που εκανα το μηχανογραφικο με βαση την προτίμηση μου!!!!!!!!ειμαι πανευτυχης φιλε!!!!!
καλα η πτωση ειναι απλα out of space https://www.youtube.com/watch?v=AzGkiamRfso

I TAKE YOUR BRAIN TO ANOTHER DIMENSION!!!!!!!!
Και μένα μου ήρθε αναπάντεχο που πέρασα στην 1η μου επιλογή..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolis008

Νεοφερμένος

Ο tolis008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
τει δημοσιας υγιεινης κανενας;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Και μένα μου ήρθε αναπάντεχο που πέρασα στην 1η μου επιλογή..:)

ναιιιιιιιι ρε 'συ ασε ζω σημερα ενα ονειρο ειμαι πολυ χαρουμενος!!!!!!!!!!!!
αντε παιδια σας αφηνω,παω για εξοδο:D:D:D:D:D:Dbb
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kon123

Νεοφερμένος

Η kon123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πολιτικός Μηχανικός στο ΕΜΠ,με 18.099!!!1η από την ειδική κατηγορία πολυτέκνων!
Συγχαρητήρια σε όοοοολους!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GEORGE HBK

Νεοφερμένος

Ο GEORGE HBK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Οικονομικών Επιστημων στο "ΠΑ.ΜΑΚ"! Συγχαρητήρια σε όλους! Μπήκα με 16847 γεν. Σειρά

και εγω παμακ οικονομικα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

GeorgiosKLMT

Νεοφερμένος

Ο GeorgiosKLMT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγώ πέρασα ΗΜΜΥ στην Ξάνθη με 16971 Σειρά Επιτυχίας 0131
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red1993

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Πληροφορική Θεσσαλονίκης με 18017....Σειρά Επιτυχίας 11 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanos__

Νεοφερμένος

Ο Thanos__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Τει λογιστικής Πάτρας 121os! με 11707
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλά ΗΜΜΥ δεν πήραν κανέναν φέτος; Μόνο 1-2 έχω δει. Τι έγινε, ξεκινήσατε κιόλας το διάβασμα; :P

Συγχαρητήρια σε όλο το κόσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brave_star

Νεοφερμένος

Η brave_star αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
ΗΜΜΥ Θεσσαλονικης με 18758!!!!;):D:D:D Σειρα επιτυχιας 85!!!!!!!!1 Κανεις αλλος απο την σχολη??????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top