[2011] Σε ποιό τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!
Στη γνωστή ιστοσελίδα του Υπουργείου μου βγάζει μόνο τις βαθμολογίες. Πού θα συμπληρώσω τον κωδικό μου; γιατί δε μου εμφανίζει ούτε παραθυρο ούτε καρτελάκι, μόνο τις επιλογές για τις βαθμολογίες.
ΒΟΗΘΕΙΑ!

https://results.minedu.gov.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!
Στη γνωστή ιστοσελίδα του Υπουργείου μου βγάζει μόνο τις βαθμολογίες. Πού θα συμπληρώσω τον κωδικό μου; γιατί δε μου εμφανίζει ούτε παραθυρο ούτε καρτελάκι, μόνο τις επιλογές για τις βαθμολογίες.
ΒΟΗΘΕΙΑ!

https://results.minedu.gov.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναρκίσσα

Νεοφερμένος

Η Ναρκίσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
https://results.minedu.gov.gr/

Καλά αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timekeeper

Νεοφερμένος

Ο timekeeper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ερώτηση προς τον πρώτο της κατηγορίας 10% του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων με 19137 μόρια....

Γιατί παλικάρι μου;;;;;; Έβγαλες 19137 μόρια πέρυσι ή πρόπερσι και θυμήθηκες φέτος να γίνεις μαθηματικός στα Γιάννενα;;;
Πλακίτσα κάνω έτσι.... Άντε καλή σταδιοδρομία σε όλους σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Ναυπηγων Μηχανολογων Μηχανικων ΕΜΠ, 19.156.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisDivina

Νεοφερμένος

Η Θωμα'ί'ς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Παιδάκια πως μαθαίνουμε ποιό εξάμηνο περάσαμε? είμαι 73η σε σειρά και η σχολή παίρνει 250 άτομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

korina-kar

Νεοφερμένος

Η korina-kar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ με 18.525
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Παιδάκια πως μαθαίνουμε ποιό εξάμηνο περάσαμε? είμαι 73η σε σειρά και η σχολή παίρνει 250 άτομα
Νομιζω οτι ολοι μπαινουν 1ο εξαμηνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisDivina

Νεοφερμένος

Η Θωμα'ί'ς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Είναι ΤΕΙ γι αυτό ρωτάω.. :) αλλά λογικά μπαίνω πρώτο εφόσον είμαι 73η και παίρνει 250...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

namaste

Νεοφερμένος

Η namaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Μοριακή Βιολογία και Γενετική!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ

Νεοφερμένος

Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκρισή σου. Αλλά ... σ' αυτή τη σελίδα μπαίνω και βγάζει μόνο βαθμολογίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cristianna

Νεοφερμένος

Η Cristianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
~Πρώτη φορά γράφω σ'αυτό το σάιτ~
Η αφεντιά μου περνά γερμανική φιλολογία Θεσσαλονίκης με 20150 μόρια και σειρά επιτυχίας 13η!
Είμαι πολύ χαρούμενη!! Συχγαρητήρια σε όλα τα παιδιά!!
Υπάρχει κάποιος συμφοιτητής άραγε από εδώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irenepg

Νεοφερμένος

Η irenepg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια βοη9ειααα......προσπα9ω εδω και μιαμισι ωρα κ μ λεει
Δεν βρέθηκαν εγγραφές που να πληρούν τα κριτήρια της αναζήτησης............λετε να κολλησε το συστημα?γτ μ φενετε πλ περιεργο να μν περασα που9ενα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
παιδια βοη9ειααα......προσπα9ω εδω και μιαμισι ωρα κ μ λεει
Δεν βρέθηκαν εγγραφές που να πληρούν τα κριτήρια της αναζήτησης............λετε να κολλησε το συστημα?γτ μ φενετε πλ περιεργο να μν περασα που9ενα :/

κατεβασε τις βασεις απο το υπυργειο και δες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elee

Νεοφερμένος

Η elee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
που μπορω να μαθω τις βασεις για τις ειδικες κατηγοριες????????ψαχνω ψαχνω.....πουθενα!μονο για τις στρατιωτικες βλεπω ειδικες κατηγοριες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELISAVET

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Νομική Αθηνών με 18440 μόρια. 8η στους 30 τριτεκνους!!Καλη σταδιοδρομια σε ολους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
παιδια βοη9ειααα......προσπα9ω εδω και μιαμισι ωρα κ μ λεει
Δεν βρέθηκαν εγγραφές που να πληρούν τα κριτήρια της αναζήτησης............λετε να κολλησε το συστημα?γτ μ φενετε πλ περιεργο να μν περασα που9ενα :/

Μπήκα κι εγώ να δω της κολλητής μου που έκανε 10% και έλεγε το ίδιο. Αυτό σημαίνει ότι δεν πέρασες κάπου. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PavloS

Νεοφερμένος

Ο παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Τμημα τεχνων ηχου και εικονας στην κερκυρα!!!1η μου επιλογη¨)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Μαθηματικών Θεσσαλονίκης!Θα γίνει πανικός στην ωραιότερη κατ'εμέ φοιτητούπολη!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top