[2010] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
στις 9 και 30 θα τις πει στην νετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
περασα πρωτη φιλολογια πελοποννησου!!!!!συγχαρητηρια σε ολους!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jmallen3

Νεοφερμένος

Ο jmallen3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ρε παιδια σας παρακαλω πειτε μου καποιος που μπορω να δω ποσα μορια εχει η σχολη μου γιατι σο σαιτ του υπουργειου λεει μονο που περασες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανάσης Χανιά

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης Χανιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Επιτέλους ΤΕΡΜΑ η αγωνία... 68ος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
σε καταλαβαίνω περίπου δλδ.. με 17.412 έχασα νοσηλευτική αθήνας που πέρσυ είχε 17.158 και βρέθηκα σπάρτη που είχε 15.636 αν δεν κάνω λάθος και το καλύτερο είναι ότι δεν έχω τη δυνατότητα να πάω σπάρτη και ελπίζω σε μεταγγραφή αλλά είχα καθησυχαστεί με την πτώση τους και πίστευα ότι δεν κινδύνευα, αλλιώς θα είχα δηλώσει μόνο αθήνα και οποιαδήποτε σχολή.καλά να 'μαστε να ξαναδίνουμε.πφφ:(

Εντροπία μου :( Συγχαρητήρια όπως και να'χει!!!Μπράβο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris278

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
παιδια εγω περασα παιδαγωγικό αλεξανδρούπολης !!!!!!!!!!! δν το πιστεύω... 17,569 μόρια.... ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Εγώ πέρασα πολιτικο δομικών έργων στα Τρίκαλα!!!! Δε το περίμενα καθόλου αλλ είμαι πολύ χαρούμενη γιατι μου άρεσε εξίσου!! Συγχαρητήρια σε όλους μας παιδιά!!! 11800 58η!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
ιατρικη θεσσαλονικης με 19511:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Εντροπία μου :( Συγχαρητήρια όπως και να'χει!!!Μπράβο σου!

ναι... ευχαριστώ όπως και να 'χει τελικά.τα λέμε ή δεύτερο εξάμηνο ή του χρόνου αν καταφέρω να πάρω μεταγγραφή..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NT8

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καραρχην συγχαρητηρια σε ολους!!!Εγω περασα ΤΕΦΑΑ κομοτηνης ,σειρα 0253 με 13.280 μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bour1992

Νεοφερμένος

Ο bour1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Περασα HΛEKΤΡΟΛOΓΩN MHXΑΝΙKΩN & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ!!
Συγχαριτήρια σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VagosR21

Νεοφερμένος

Ο VagosR21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
1η επιλογη στατιστικο οπα με 600μοροια παραπανω 52ος και παιρνει 63 ατομα η σχολη:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante38245

Νεοφερμένος

Ο dante38245 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια!!!Επιτελους τελειωσαμε...Εγω περασα ημτυ Πατρας(2η επιλογη μετα απο Αθηνα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ravenheart

Νεοφερμένος

Η ravenheart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Περασα HΛEKΤΡΟΛOΓΩN MHXΑΝΙKΩN & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ!!
Συγχαριτήρια σε όλους!
Συγχαρητήρια! Κι εγώ ΗΜΤΥ πέρασα! Βρήκα τον πρώτο συμφοιτητή:D
Στγχαρητήρια σε όλους, παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjohn

Νεοφερμένος

Ο jjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Πέρασα ΑΠΘ πληροφορική 34ος με 18008
Αντέ συγχαρήτηρια σε όλους και καλά φοιτιτικά χρόνια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leobakagian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
μαθηματικο ιωαννινων 17212 47ος
Συγχαρητηρια σε ολους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melody92

Νεοφερμένος

Η melody92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Οικονομικων επιστημων ΠΑΠΕΙ σειρά 142:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosDrak1

Νεοφερμένος

Ο PanosDrak1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙ ΛΙΝΚ ΜΕ ΤΙΣ ΒΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΣΧΟΛΩΝ.. ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΔΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ....

περασα ΗΜΜΥ Χανιων αλλα δεν ηταν ακριβως αυτο που περιμενα/ηθελα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΠΕΡΑΣΑ ΙΚΑΡΩΝ ΕΛΕΓΚΤΩΝ ΑΕΡΑΜΥΝΑΣ ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α(ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ Κ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ), Δευτερος... Και στη σχολη περνουν 2 συνολικα σε αυτη την κατηγορια... Αρα δημιουργησα τη βαση...

Τα μορια μου 18607
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top