[2010] - Ποια σχολή στοχεύετε;

Ποιά θα είναι η πρώτη σας επιλογή;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 325)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
To χουμε ξαναθίξει το ζήτημα και μυαλό δεν...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Καλα αυτοι της β λυκειου τι ψηφιζουν?

Να νευριασω θελετε παλι?

Ποιος φηφισε βρε..:xixi: ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Είναι μπόλικοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Έχουν ψηφίσει και απόφοιτοι που δε ξαναδίνουν αλλά λογικά θέλουν να βγάλουν τη σχολή τους 1η":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.

GreekManoli91

Νεοφερμένος

Ο GreekManoli91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αξιωματικων Ελληνικης Αστυνομιας :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stroumfita

Νεοφερμένος

Η Κρυσταλλένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Ενεργειακης Τεχνολογιας ή Εμπορικο Ναυτικο! Ο,τι κατσει!

Παρεπιπτοντως θα ηθελα τη γνωμη σας περι εμπορικου ναυτικου για τα κοριτσια! Ειναι ενταξει τα πραγματα ή δεν μας παιρνουν στα σοβαρα? (γιατι το εχω ακουσει και αυτο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
δινει κανενας με το 10%??εχω μια ερωτηση...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
εγω στοχευω παιδαγωγικο μαλλον αν και το βλεπω να κλεινει σε λιγο.....!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
εγω στοχευω παιδαγωγικο μαλλον αν και το βλεπω να κλεινει σε λιγο.....!!!:(
Το οτι θα κλεισει καποια στιγμη ειναι 100% σιγουρο, αλλα δυστυχως κανεις δε μπορει να σου πει με ακριβεια το ποτε!! Εγω πιστευω πως υπαρχουν πιθανοτητες να κλεισει, πριν καν αποφοιτησουμε εμεις, αλλα πραγματικα δε με ενδιαφερει, γιατι κανω κατι που γουσταρω πραγματικα και ειμαι ευτυχισμενος... Ειμαι πρωτοετης του παιδαγωγικου, οποτε αν χρειαστεις καποια βοηθεια η εχεις καμια απορια, μπορεις να με ρωτησεις!! Καλο κουραγιο και πανω απ'ολα πιστη και θεληση:)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irvine12345

Νεοφερμένος

Ο irvine12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
στρατιωτικες , 1η επιλογή ευελπίδων , 2η Στυα , αλλα μαλλον θα μπω στην 3η μου επιλογη ---> ΣΜΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
παιδια βαλτε και το τμημα ξενων γλωσσων μεταφρασης και διερμηνειας στο ιονιο πανεπιστημιο. ειναι κριμα. μοναδικο στην Ελλαδα και απο τα καλυτερα!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
γλυκια μου λενα κοιταξε να επιλεξεις αυτο που σου αρεσει και μην δινεις σημασια στο τι ειναι ανοικτο και τι κλειστο. οι καταστασεις αλλαζουν απο καιρο σε καιρο. τωρα ειναι τα παιδαγωγικα, μετα θα ειναι κατι αλλο. αυτο που σου αρεσει να κανεις!:) ααα κανω και εγω Ιταλικα στη σχολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafas17

Νεοφερμένος

Ο Rafas17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
στρατιωτικες /......σχολη ικαρων ιπταμενοι...και αν δεν περασω εκει ελπιζω για ΣΤΥΑ η ΣΙΡ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Harinios

Νεοφερμένος

Ο Harinios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
στρατιωτικες /......σχολη ικαρων ιπταμενοι...και αν δεν περασω εκει ελπιζω για ΣΤΥΑ η ΣΙΡ
Και εγώ ήθελα να πάω στη σχολή ικάρων (μιχανικών όμως) αλλά η μητέρα φύση είχε άλλα σχέδια(με άλλα λόγια δεν είμαι 1,70 :/:) Τι να κάνουμε? Πάμε τώρα για το Πολυτεχνείο και βλέπουμε..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_m

Νεοφερμένος

Ο dimitris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
θελω να περασω πληροφορικη ιωαννινων!!!! ((γιαννενα σου ερχομαι))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GStef

Νεοφερμένος

Ο GStef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Πολυτεχνεία και κατα προτίμηση ΕΜΠ (αν φυσικά γράψω τόσο) και μετά φυσικομαθηματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Μέχρι πρότινος,θα έλεγα ασυζητητί Νομική.Τώρα,πραγματικά δεν έχω ιδέα.Κι εκνευρίζομαι απίστευτα,γιατί είμαι σίγουρη ότι θα φτάσει η μέρα του μηχανογραφικού και θα παίξω τζόκερ.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Οικονομικα... αλλα αμα δεν πιασω στην χειροτερη αστυφυλακων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,845 μηνύματα.
γιατί μόνο στην Ελλάδα, οι φυσικομαθηματικές και οι χημειογεωλογοβιολογικές δεν χαίρουν προτίμηση; :whistle:

...η άγνοια σκοτώνει...και η παραπληροφόρηση καλά κρατεί (με τι ευλογίες των ΜΜΕ, εφημερίδων, κάτσικων,...κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top