[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GiorGia

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Κ εγώ βιολογία πέρασα αλλά στην Αθήνα

Εγώ πέρασα Βιολογία Θεσσαλονίκης με 18.826. Δεν ξέρω σειρά αλλά δεν θα πάω.Θα πάω στην περυσινή επιλογή Νοσηλευτικής Α. Ε. Ι Αθήνας.:bye:

Γιατί βρε συ να μην πας? Η σχολή είναι πολύ καλή, απ' ότι έχω ακούσει, κ τα μαθήματα πολύ ενδιαφέροντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorGia

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Κ εγώ βιολογία πέρασα αλλά στην Αθήνα



Γιατί βρε συ να μην πας? Η σχολή είναι πολύ καλή, απ' ότι έχω ακούσει, κ τα μαθήματα πολύ ενδιαφέροντα...
δεν εισαι αποφοιτη! φοιτητρια εισαιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

j_giannis

Νεοφερμένος

Ο j_giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
οικονομικών επιστημών Μακεδονιας με 18.616:)
γιατι δεν εβαλες λογιστικη και χρηματοοικονομικη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

komborimon

Νεοφερμένος

Ο Στρατής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ωραία...τα λέμε στην ξάνθη...

Και γω ΗΜΜΥ Ξάνθης. Έτσι να μαζευόμαστε πολλοι ... :)

Κανένας άλλος ή άλλη ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Aπ'οτι βλεπω ειμαστε παρα πολλοι που περναμε Ξανθη, Κομοτηνη και Αλεξανδρουπολη, οποτε προβλεπεται να περασουμε πολυ καλα:D!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Aπ'οτι βλεπω ειμαστε παρα πολλοι που περναμε Ξανθη, Κομοτηνη και Αλεξανδρουπολη, οποτε προβλεπεται να περασουμε πολυ καλα:D!!

έέέέέέέέέέτσι...

άντε να μαζεύονται τα παιδιά του Δημοκρίτειου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgepaphmty

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γαστούνη (Ηλεία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
περασα ηλεκτρολογων μηχανικων και τεχνολογιασ η/υ πολθτεχνειο πατρασ με 19033 και νουμερο 46!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::thanks::bye:
ψαχνω συμφοιτητεσ!!!ασ με κανουν προσθηκη ως φιλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

georgepaphmty

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γαστούνη (Ηλεία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εγώ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών Πάτρας
με 18859 μορια
σειρά: 100η στις 230 θέσεις
και γω πατρα ημτυ!!!46ος θα μαστε συμφοιτητεςςςς!!!:D
-----------------------------------------
ΗΜΤΥ Πατρας 165ος
Να ρωτησω και κατι αλλο
τα πρωτα και δευτερα εξαμηνα ειναι μονο για τα ΤΕΙ?

και γω στην ιδια!!!θα μαστε συμφοιτητες!!!εγω 46ος
-----------------------------------------
ημτυ πατρας!κανενας συμφοιτητης-συμπολιτης?
και γω ημτυ!!!θα μαστε συμφοιτητες!!!
-----------------------------------------
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας με 18.797
:jumpy:
θα μαστε συμφοιτητες και γω ημτυ με 19033!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Εγώ πέρασα Βιολογία Θεσσαλονίκης με 18.826. Δεν ξέρω σειρά αλλά δεν θα πάω.Θα πάω στην περυσινή επιλογή Νοσηλευτικής Α. Ε. Ι Αθήνας.:bye:
Αααα, είσαι τρελός;;; Να πας Βιολογία, άσε τη Νοσηλευτική! Πήγαινε παιδί μου να σπουδάσεις μια επιστήμη, τι θέλεις, να τελειώσεις νοσηλευτική και να σε παίρνουν δήθεν για δοκιμαστικά σε νοσοκομεία και να μένεις απλήρωτος;; Να πας Βιολογία, και μετά ένα καλό μεταπτυχιακό και ανοίγεις τους ορίζοντές σου, μην είσαι χαζός, με το συμπάθειο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos91

Νεοφερμένος

Ο xristos91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας με 18.797
:jumpy:

την ιδια σχολη με τα ιδια ακριβως μορια!!και θεση επιτυχιας 128!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Αααα, είσαι τρελός;;; Να πας Βιολογία, άσε τη Νοσηλευτική! Πήγαινε παιδί μου να σπουδάσεις μια επιστήμη, τι θέλεις, να τελειώσεις νοσηλευτική και να σε παίρνουν δήθεν για δοκιμαστικά σε νοσοκομεία και να μένεις απλήρωτος;; Να πας Βιολογία, και μετά ένα καλό μεταπτυχιακό και ανοίγεις τους ορίζοντές σου, μην είσαι χαζός, με το συμπάθειο! ;)
Συμφωνω με την Φωτεινη...
Βιολογια με τα χιλια..:no1:
Σου προτεινω να το σκεφτεις πολυ καλα πριν παρεις την τελικα αποφαση..
Ψαξε τα παντα..Σιγουρη θα βρεις και θα επιλεξεις το καλυτερο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Συμφωνω με την Φωτεινη...
Βιολογια με τα χιλια..:no1:
Σου προτεινω να το σκεφτεις πολυ καλα πριν παρεις την τελικα αποφαση..
Ψαξε τα παντα..Σιγουρη θα βρεις και θα επιλεξεις το καλυτερο..

:iagree:
Ο κλάδος της βιολογίας έχει πολύ περισσότερες προοπτικές απ'ότι η νπσηλευτική,αναλόγως βέβαια και με ποιο αντικείμενο θα σου άρεσε να ασχοληθείς!! Εγώ βιολογία θα διάλεγα,νομίζω πως είναι και πιο ενδιαφέρουσα σχολή!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
εγω παλι σου προτεινω να μη πας στο βιολογικο γιατι ειναι αρκετα δυσκολο .στην νοσηλευτικη θα τελειωσεις πιο νωρις και μπορεις να δοκιμασεις και κατατακτηριες .απο βιολογος τι θα κανεις στην ελλαδα?τιποτα οι περισσοτεροι βαραν μηγες. οι πανεπιστιμιακη νοσηλευτικη εχει πολυ υψηλο επιπεδο σπουδων και δεν εχει σχεση μετα αντιστοιχα τει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina8888

Νεοφερμένος

Η katerina8888 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ πέρασα αστυφυλακων με 15.536.....Και δηλωσα Ξάνθη!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorGia

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Αν κπ περασε φετος ιατρικη ιωαννινων ας με κν add ως φιλη! πρεπει να δυκτιςνομαστε σιγα-σιγαααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasna

Νεοφερμένος

Ο kwstasna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
τει ηλεκτρονικης αθηνα 12755

ευχαριστω πολυ τους δημιουργους του site αλλα και ολα τα παιδια για την βοηθεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
γιατι δεν εβαλες λογιστικη και χρηματοοικονομικη??

προφανως ειναι εικονικοι οι 120 που περασαν σ'αυτο το τμημα εκτος απο 2(ενας ειμαι εγω ...) γιατι αλλους δεν εχω βρει πουθενα ...
Μπορει τωρα στις εγγραφες να συναντησω κανενα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

j_giannis

Νεοφερμένος

Ο j_giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
προφανως ειναι εικονικοι οι 120 που περασαν σ'αυτο το τμημα εκτος απο 2(ενας ειμαι εγω ...) γιατι αλλους δεν εχω βρει πουθενα ...
Μπορει τωρα στις εγγραφες να συναντησω κανενα ...

sosat ποτε θα πας για την εγγραφη??? 108 ειναι τα ατομα στο πα.μακ τελικα ετσι ελεγε η εφημεριδα....δαλαδη οι 8εσεις ηταν 108 και οχι 120....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top