[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

afrosafros

Νεοφερμένος

Ο afrosafros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
-----------------------------------------
Είναι κανείς για Χαλκίδα?

εγω φιλε μηχανολογος στο τει χαλκιδας.εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DEMI 1789

Νεοφερμένος

Η DEMI 1789 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Και ναι... Μπορώ κι εγώ να δηλώσω, επίσημα πλέον, ότι πέρασα στη Νομική!!!!!!!!!! Ήταν ένα όνειρο ζωής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Και ναι... Μπορώ κι εγώ να δηλώσω, επίσημα πλέον, ότι πέρασα στη Νομική!!!!!!!!!! Ήταν ένα όνειρο ζωής...

:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Ξανά: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ κανείς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Θα το λέω μέχρι να βρω κάποιον επιτέλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Και ναι... Μπορώ κι εγώ να δηλώσω, επίσημα πλέον, ότι πέρασα στη Νομική!!!!!!!!!! Ήταν ένα όνειρο ζωής...


Μπράβο Demi!σε ποια πόλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoriskav

Νεοφερμένος

Ο grigoriskav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
τει πληροφορικης στη θεσσαλονικη με 15579(13940 η βαση της σχολης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini_kl

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χιλιομόδι (Κόρινθος). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Χημικό ΑΠΘ με 18499 ( 4/117)......απο οτι είδα μέχρι στιγμής είμαστε 4 εδώ....:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οικονομικων επιστημων μακεδονιας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Ξανά: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ κανείς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Θα το λέω μέχρι να βρω κάποιον επιτέλους!

Καλέ,μη φοβάσαι,δεν θα είσαι μόνη!!:iagree: Πέρασε μία γνωστή μου σ αυτή τη σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
τει πληροφορικης στη θεσσαλονικη με 15579(13940 η βαση της σχολης)
Άντε καλέ, πέρνα και από το θέμα "ΤΕΙ Θεσσαλονίκης" μαι βόλτα να γνωρίσεις και τα υπόλοιπα παιδιά από το ΤΕΙ!
-----------------------------------------
Καλέ,μη φοβάσαι,δεν θα είσαι μόνη!!:iagree: Πέρασε μία γνωστή μου σ αυτή τη σχολή.
Επιτέλους και είχα αρχίσει να απογοητεύομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
καλα κανενας δεν περασε στην κομοτηνη στο τμημα γλωσσα και φιλολογια παρευξεινιων χωρων???μονη μου θα ειμαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fusebb

Νεοφερμένος

Η Δαναη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σταμάτα (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
αρχιτεκτονων μηχανικων πατρας εγω, κανεις συμφοιτητης??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANNE

Νεοφερμένος

Η ANNE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
παιδαγωγικο αθηνας με 19139 μορια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
παιδαγωγικο αθηνας με 19139 μορια:)
Πολλα συγχαρητηρια:):)!! Σε ζηλευω, ηθελα και γω Αθηνα:(:(:(...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nile

Νεοφερμένος

Η nile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
αρχιτεκτονικη ξανθης 21958 περασα 8η:) κανενας συμφοιτητης???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimika

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
αρχιτεκτονικη ξανθης 21958 περασα 8η:) κανενας συμφοιτητης???
δηλαδη ποσα επρεπε να βγαλεις για να εισαι πρωτη???
σου αξιζουν πολλα μπραβο....!!!!
εγω περασα πολυτεχνειο στο τμημα μηχανικων πληροφοριακων και επικοινωνιακων συστηματων στο Σαμο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
καλα κανενας δεν περασε στην κομοτηνη στο τμημα γλωσσα και φιλολογια παρευξεινιων χωρων???μονη μου θα ειμαι?

περασε μια φιλη μου!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANNE

Νεοφερμένος

Η ANNE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πολλα συγχαρητηρια:):)!! Σε ζηλευω, ηθελα και γω Αθηνα:(:(:(...
Δεν πειραζει. Εσυ να εισαι καλα και οποια πολη κι αν εισαι θα γινεισ ενας καλος δασκαλος.btwΑλεξανδρουπολη δεν περασες εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δεν πειραζει. Εσυ να εισαι καλα και οποια πολη κι αν εισαι θα γινεισ ενας καλος δασκαλος.btwΑλεξανδρουπολη δεν περασες εσυ?
Ναι και μπορω να πω πως ενθουσιαστηκα απο την πολη, αλλα ηθελα να παω Αθηνα για αλλους λογους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
περασε μια φιλη μου!!:P
ενταξει τουλαχιστον θα ειμαστε δυο...χαχαχα...ειχα αρχισει να απογοητευομαι...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top