[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,860 μηνύματα.
γι' αυτο που ειπε ο npb

Ρε nefi δεν καταλαβαίνω, πού είναι το αστείο στην ερώτησή μου; Δηλαδή, ούτε μια απορία δεν μπορούμε να λύσουμε; :D

Σε ευχαριστώ arismeister! Ήσουν αρκετά κατατοπιστικότατος...:)


(nefi την έβαψες:lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Στο ιδιο τμημα περασα κι εγω...:):no1::iagree:

Επιτέλους ένας συμφοιτητής. Τα λέμε εκεί λοιπόν.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefy

Νεοφερμένος

Η stefy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
οικονομικο πατρας ρε παιδια κανεις?????:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lola

Νεοφερμένος

Η lola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
οικονομική επιστήμη οικονομικό παν. Αθηνών με 18731 ενώ είχε βάση 17779....
-----------------------------------------
και 13η!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
οικονομικο πατρας ρε παιδια κανεις?????:D

εγω!!!!αλλα δεν θα σας επισκεφτω και πολλες φορες!!!!
-----------------------------------------
οικονομική επιστήμη οικονομικό παν. Αθηνών με 18731 ενώ είχε βάση 17779....
-----------------------------------------
και 13η!!

πως και εβαλες οικονομικης επιστημης με τοσα πολλα μορια???με ποιο σκεπτικο....!!!??:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouko

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ευρωπός (Κιλκίς). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Επιτέλους ένας συμφοιτητής. Τα λέμε εκεί λοιπόν.:bye:
εγω θα παω μονο για την εγγραφη γιατι σκοπευω να ξαναδωσω παν/ιες...οποτε μαλλον δεν θα ειμαστε συμφοιτητες,αν και εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τη σχολη μας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lola

Νεοφερμένος

Η lola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
απλά ήθελα κάτι πιο γενικό..ας πούμε λογιστική και χρηματ. είχε πολύ παραπάνω αλλά δεν μου άρεσε κιόλας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
απλά ήθελα κάτι πιο γενικό..ας πούμε λογιστική και χρηματ. είχε πολύ παραπάνω αλλά δεν μου άρεσε κιόλας..

πως και δεν εβαλες ΟΔΕ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lola

Νεοφερμένος

Η lola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
πως και δεν εβαλες ΟΔΕ?

ουτε αυτο μου πολυαρεσε..το σπουδαζει και η αδερφη μου οποτε ειπα να προτοτυπισω..:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo!

Νεοφερμένος

Η jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Βρε παιδια...κανενας/καμμια για παιδαγωγικο ιωαννινων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Doreta

Νεοφερμένος

Η Doreta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
14ος Μοριακή βιολογία και γενετική(18241)

hello χρηστο!! σε περιμένω πάνω! καλώς ήρθες στη πιο ΤΕΛΕΙΑ σχολή αυτή τη στιγμή στην ελλάδα! Θα σ αρεσει κ η πόλη πολύ ειμαι σίγουρη! φιλιά τα λέμε πανώ! (δεν υπάρχει άλλη ντορίτα πανω οποτε θα βρεθουμε σίγουρα :))

:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Ρε nefi δεν καταλαβαίνω, πού είναι το αστείο στην ερώτησή μου; Δηλαδή, ούτε μια απορία δεν μπορούμε να λύσουμε; :D

Σε ευχαριστώ arismeister! Ήσουν αρκετά κατατοπιστικότατος...:)


(nefi την έβαψες:lol:)
πολυ αστειος ρε φιλε...πραγματικα γελασα!!!!!:lol:,εχεις μια αποψη και εχω μια αποψη...τι να κανουμε δλδ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

randy1989

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Οικονομικές Επιστήμες με 18756 στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών πριν 2 χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sani_boy

Νεοφερμένος

Ο sani_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
επιστημης και τεχνολογιας τηλεπικοινωνιων τριπολη. εχω κανα συναδελφο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

polaseda

Νεοφερμένος

Ο polaseda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
συγχαρητηρια!!
εγω μπηκα οικονομικων επιστημων πελλοπονησου.(ακριβως διπλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skiouraki

Νεοφερμένος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εκπαιδευση κ αγωγη στην προσχολικη ηλικια θρακης με 17.858!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sani_boy

Νεοφερμένος

Ο sani_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
συγχαρητηρια!!
εγω μπηκα οικονομικων επιστημων πελλοπονησου.(ακριβως διπλα)

ναι διπλα ειμαστε. θα τα πουμε εκει λοιπον! συχγαρητηρια και σε σενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
εκπαιδευση κ αγωγη στην προσχολικη ηλικια θρακης με 17.858!!
Aντε, κι αλλος για Αλεξανδρουπολη!! Εχεις κανεναν αλλο γνωστο που να περναει εκει πανω?? Εγω θα ειμαι στο παιδαγωγικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adigoni

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Οικονομικών Επιστημών Αθήνα με 16930 μόρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Εγω αν και το χω ξαναπει, Σχολη Ναυτικων Δοκιμων Μαχιμος.Κανενας συμμαθητης απο εδω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top