[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Συγχαρητηρια!
Εκει θα παει ενας συμμαθητης μου με μεταγραφη:P:D

Απο το τμημα της θεσσαλονικης θα παρει μεταγραφη?? η αντιστοιχει και με τμηματα με διαφορετικο ονομα το συγκεκριμενο τμημα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
κπ:'( κοπελα πληροφορικη α.π.θ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki+basilis

Νεοφερμένος

Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
κανένας βιβλιοθηκονομίας και συστημάτων πληροφόρησης τει Αθήνας?????????
μόνη μου θα είμαι??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoooo!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
τελικά πέρασες σε αυτή τη σχολή??
-----------------------------------------
Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά!! Καλή φοιτητική ζωή να έχουμε.... Εγώ πέρασα στο τμήμα βιοχημείας και βιοτεχνολογίας στη λάρισα :-)

Συγχαρητήρια, φίλε! :no1:
Ναι, πέρασα κι εγώ εκεί. Μίλησα κάπως προηγουμένως επειδή έχω δυνατή (κατ' εμέ) θέση εδώ στην Κύπρο (συν ότι εδώ έχουν όλα ετοιμαστεί) οπότε το σκέφτομαι για το αν θα ΄ρθω τελικά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_molko

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

ageliki naf

Νεοφερμένος

Η aggelikh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω περασα στην σχολη αστυφυλακων με βαθμο
18048........(οπωσ καταλαβατε εχασα τηβ αξιωματικων.:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.

Dionysis_33

Νεοφερμένος

Ο Dionysis_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Έλα ρε φίλε έτσι φυσικό για πάντα. Ελπίζω να βρεθούμε εγώ μένω στην οδό ζωγράφου απέναντι απο τη βίλα ζωγράφου. καλή φάση. τη θέση πέρασες?

Ελα ρε συναδελφε,εγω μενω τριπολη και θα εγκατασταθω στο αιγαλεω.Ελπιζω να τα πουμε απο κοντα.Περασα 71η θεση,εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PADELIS SYMI

Νεοφερμένος

Ο PADELIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Στο ιδιο τει αθηνασ περασα αλλα σε αλλη σχολη:)
-----------------------------------------
Ίσως έχεις δικιο,αλλά πραγματικά σημασία έχει να αρέσει στον ίδιο η σχολή που κατάφερε να πετύχει.
Εγώ πέρασα ΤΕΙ Αθηνας Διοίκηση Μονάδων Υγείας με 14.274 μόρια,αλλά ειμαι ευχαριστημένη γιατί κάποια παιδιά δυστυχώς δεν καταφεραν να μπουν πουθενά.Αυτό λοιπόν θα πρέπει να έχουμε κατά νου.
Καλή πορεία από δω και πέρα σε όλους παιδιά!!:bye:
Συμφωνω μαζι σου.Και εγω τοσα μορια εβγαλα αλλα περασα τει αθηνας οδοντικη τεχνολογια
-----------------------------------------
εγω εχω να πω ενα πολυ μεγαλο μπραβο σε ολα τα παιδια!!!συγχαρητηρια σε ολους!!!κ καλη σταδιοδρομια!!εγω περσα τει νοσηλευτικης πατρα!αλλα θα ερθω με μεταγραφη αθηνα λογω πολυτεκνιασ!!!κ παλι συγχαρητηρια σε ολουσ!!!!!
Συγχαρητηρια και σε σενα.Αντε να μαζευομαστε για αιγαλεο γιατι ειμαστε λιγοι εδω μεσα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheO19

Νεοφερμένος

Ο TheO19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ναι και γω περασα ΗΜΜΥ στα ΧΑνια(πολυτεχνειο κρητης)...φανταστικο πηγα και το ειδα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
ceid πατρα με 17736
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
εγω περασα στην σχολη αστυφυλακων με βαθμο
18048........(οπωσ καταλαβατε εχασα τηβ αξιωματικων.:()

ο ξαδερφος μου ειχε παθει το ιδιο πριν λιγα χρονια... μεγαλη ατυχια...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Στο ιδιο τει αθηνασ περασα αλλα σε αλλη σχολη:)
-----------------------------------------

Συμφωνω μαζι σου.Και εγω τοσα μορια εβγαλα αλλα περασα τει αθηνας οδοντικη τεχνολογια
-----------------------------------------

Συγχαρητηρια και σε σενα.Αντε να μαζευομαστε για αιγαλεο γιατι ειμαστε λιγοι εδω μεσα:)

:bye:Βάλτε και μένα στην παρέα σας.Πέρασα στο ατει Αθήνας, β' εξάμηνο όμως...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PADELIS SYMI

Νεοφερμένος

Ο PADELIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
:bye:Βάλτε και μένα στην παρέα σας.Πέρασα στο ατει Αθήνας, β' εξάμηνο όμως...:(
Δεν πειραζει αρκει που περασεσ.Τι σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

xristos91

Νεοφερμένος

Ο xristos91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ημτυ πατρας!κανενας συμφοιτητης-συμπολιτης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
τεχνολογια τροφιμων οχι, αλλα ναι στο τειθ...!!!:P
-----------------------------------------


ναι η κολλητη μου και θα μου φυγει στην κερκυρα.....:'(:(
και εγω μεταφραση διερμηνεια περασα!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::D:D:D:D:D:D:D
-----------------------------------------
οι βαθμοι συμψηφιζονται γραφεισ πχ 20 αγγλικα κ 20 γαλλικα τα προσθετεις,βγανει 40 μετα το διαιρεις με το 2 κ το αποτελεσμα το πολλαπλασιαζεις με το 200 ,το ανωτατω δλδ που μπορεις να παρεις ειναι 4000 μορια συνολικα
ακριβως!:)
-----------------------------------------
και γω μεταφραστικο παιδια!!!!!!!
-----------------------------------------



εδωωωωωωω εγωωωωωω!!!!!
τελεια!!! ειμαστε συμφοιτητριες!:D:D:D:D:Dυποψιαζομαι πως η πλειοψηφια θα ειμαστε γυναικες!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lisbethsalander

Νεοφερμένος

Η lisbethsalander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
:bye: γεία εγω περασα εκπαιδευση στην προσχολικη αγωγη στην ροδο αλλα διαβασα τοσες σελιδες και δεν ειδα κανεναν να περασε εκει.κανενας αλλος για αυτο το τμημα στη ροδο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Kανενας φιλος που να περασε παιδαγωγικο στην Αλεξναδρουπολη?? Εχω βρει τοσες κοπελες, αλλα κανενα αγορι... Αρχιζω να υποψιαζομαι πως θα ειμαι μονος μου εκει πανω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πληροφορικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας...Με 19092, πέρασα πρώτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top