[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
εγω περασα αστυφυλακων με βαθμο 18048....:(

Kαι γιατι το λες ετσι;;Εσυ δεν το επελεξες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Kαι γιατι το λες ετσι;;Εσυ δεν το επελεξες;
Eλα μου ντε?? Την ιδια απορια ειχα και εγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Eλα μου ντε?? Την ιδια απορια ειχα και εγω...
Ασχετο,Κωνσταντινε συγχαρητηρια(αν και καθυστερημένα...)!!!Καλη σταδιοδρομια:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Εγω περασα στο οικονομικο της νομικης (Αθηνα) :):no1:

και εγω στο ιδιο περασα:iagree::iagree:
συμφοιτητριες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ρε παιδιά, να ρωτήσω κάτι χωρίς παρεξήγηση: Ο maths4ever δεν πέρασε μαθηματικό? Λογικά θα ήταν πρώτος. Ωστόσο οι πρώτοι στα τμήματα μαθηματικών έχουν λιγότερο από 19902....(δεν είμαι ειρωνικός)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Ρε παιδιά, να ρωτήσω κάτι χωρίς παρεξήγηση: Ο maths4ever δεν πέρασε μαθηματικό? Λογικά θα ήταν πρώτος. Ωστόσο οι πρώτοι στα τμήματα μαθηματικών έχουν λιγότερο από 19902....(δεν είμαι ειρωνικός)

Πω ρε συνονοματε μεσα στο μυαλο μου εισαι!! Αυτο συζητουσα με μια κοπελα απ το φορουμ τις προαλλες.. Λες να εγινε καμια στραβή με το μηχανογραφικο του??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ionlask

Νεοφερμένος

Η ionlask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
περασα οδε στο πανεπιστημιο μακεδονιας με 17581 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JNN

Νεοφερμένος

Η JNN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ΟΔΕ στην ασοεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ρε παιδιά, να ρωτήσω κάτι χωρίς παρεξήγηση: Ο maths4ever δεν πέρασε μαθηματικό? Λογικά θα ήταν πρώτος. Ωστόσο οι πρώτοι στα τμήματα μαθηματικών έχουν λιγότερο από 19902....(δεν είμαι ειρωνικός)

μπορει να ειχε τοσο στο τριτο πεδιο ξερω γω και στο 2ο να ειχε λιγοτερα... ή κατι τετοιο τεσπα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
μπορει να ειχε τοσο στο τριτο πεδιο ξερω γω και στο 2ο να ειχε λιγοτερα... ή κατι τετοιο τεσπα...:P

Ηταν απο τεχνολογικη και υπολογισα τα μορια του και τοσο εβγαιναν αν εγραψε οσο ειπε!!:hmm::hmm::what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ηταν απο τεχνολογικη και υπολογισα τα μορια του και τοσο εβγαιναν αν εγραψε οσο ειπε!!:hmm::hmm::what:

Μήπως είχε πάρει ΑΟΘ κ τόσα μόρια είχε στο 5ο; Η μήπως τον εριξαν λίγο τα προφορικά (αν και απίθανο);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Μήπως είχε πάρει ΑΟΘ κ τόσα μόρια είχε στο 5ο; Η μήπως τον εριξαν λίγο τα προφορικά (αν και απίθανο);

Συμβαινει. το παιδι που ειχε βγει πρωτο περσι στο σχολειο μου (19600+++) ειχε χασει καπου 50 μορια απο προφορικα.
Και απο εδω μεσα πολλοι εχασαν αρκετα μορια γι αυτο το λογο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billakos4

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ρε παιδιά…….. κανένας ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΠΘ;;; 330 είμαστε. Μόνο εγώ μπαίνω στο forum; :xixi::xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Μήπως είχε πάρει ΑΟΘ κ τόσα μόρια είχε στο 5ο; Η μήπως τον εριξαν λίγο τα προφορικά (αν και απίθανο);
Ειχε ΑΟΘ ναι και εγραψε 20!! και στο 5ο ειχε πιο πολλα μορια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Φυσικο Αθηνων με 17503.
θεση¨121 στους 171
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gunnergr

Νεοφερμένος

Ο gunnergr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Φίλε μαζί θα είμαστε και εγώ οικονομικό ΑΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζωρτζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζωρτζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παιδια περασε κανεις Παιδαγςγικο δημ. εκπ. στη Ροδο??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demandgeorgia

Νεοφερμένος

Η DIMITRA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
17403 ήταν και είχα 17438 δηλαδή στο τσακ μπήκα.....και χάρηκα πολύ.....γιατί μετά θα πήγαινα γιάννενα που δεν με συγκινούσε αν και όμορφη πόλη........εσύ πού πέρασες?????μπαμ μπαμ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια περασε κανεις Παιδαγςγικο δημ. εκπ. στη Ροδο??????
τζωρτζινακι ειδα στην εφημεριδα τα συγχαρητηρια!!!!!αντε ρε συγχαρητηρια και απο εμενα!!!!:):):):):no1::no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maryactr

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
περασε κανεις σε καποια απο τα τμηματα φιλοσοφικης ΑΠΘ?

μια φίλη μου πέρασε φιλοσοφική Γιάννενα αλλά έρχεται Α.Π.Θ. με μεταγραφή.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top