[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Περασα ζωικης παραγωγης Γ.Π.Α με 15,614 η σχολη εχει 12800 αλλα ηταν επιλογη μου.Σας ερχομαιιιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Απο τους 90 που μπηκαμε Βιολογια Αθηνας, ηδη κοντα οι 10 εχουμε απαντησει εδω. :P
να γινεται 11 με μια φιλη μου . περασε 75η
-----------------------------------------
Περασα ζωικης παραγωγης Γ.Π.Α με 15,614 η σχολη εχει 12800 αλλα ηταν επιλογη μου.Σας ερχομαιιιιιι
6ος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliaki

Νεοφερμένος

Η Έλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
περασα επικοινωνιας μεσων κ πολιτισμου παντειου με 17424. 2η επιλογη μου.
αν περασε καποιος αλλος απο εδω ας μου στειλει π.μ. γτ δεν βρισκω κανεναν...
κ απο τα χανια ειμαι η μονη που περασε στη συγκεκριμενη σχολη...
που ειναι οι υπολοιποι 107???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andreas7

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
περασα σχολη ικαρων (ιπταμενοι) με 18850 κ 9ος στην καταταξη και φυσικα 1η μου επιλογη τα τελευταια 18+1/2 χρονια!!!τωρα περιμενω να 'ρθει 14 σεπτεμβρη για να μπω!συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που πετυχαν τους στοχους τους και καλη σταδιοδρομια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios3

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εγώ πέρασα Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης με 18928.
Συγχαρητήρια παιδιά σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sudavar

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
1η επιλογή :no1::D
Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας
18352 μόρια και 54ος στους 170.

Συγχαρητήρια σε όλους και καλή σταδιοδρομία !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SephirothAN

Νεοφερμένος

Ο SephirothAN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
<----- Μαυρο προβατο. Μηχανολογια Λαρισας (ΤΕΙ) 9700 μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Mαυρο προβατο γιατι?:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SephirothAN

Νεοφερμένος

Ο SephirothAN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Γιατι οσοι ποσταραν μεχρι στιγμης ειχαν πανω απο 10k μορια, μη πω 12 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
και τους κανει ποιο εξυπνους ? μην τρελαθουμε:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SephirothAN

Νεοφερμένος

Ο SephirothAN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Και ναι και οχι. Το θεμα ειναι οτι οι χαμηλοβαθμοι ξεχωριζουν και ισως γι'αυτο να μην εχουν ποσταρει μεχρι στιγμης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stella X

Νεοφερμένος

Η Stella X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγω περασα στο οικονομικο της νομικης (Αθηνα) :):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selina

Νεοφερμένος

Η selina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
ειμαστε πολλοι εδω μεσα τελικα...ας μαζευτουμε ολοι σε ενα καινουριο θεμα..ας το φτιαξει καποιος.
georgeze το αναθετω σε σενα..:xixi::xixi:


εχω φτιαξει θεμα, ειναι στο 3ο πεδιο με τιτλο πρωτοετεις στη βιολογια!! αντε οι βιολογοι, να μαζευτουμε! :D:P:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sangouinaki

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Και ναι και οχι. Το θεμα ειναι οτι οι χαμηλοβαθμοι ξεχωριζουν και ισως γι'αυτο να μην εχουν ποσταρει μεχρι στιγμης...


Ίσως έχεις δικιο,αλλά πραγματικά σημασία έχει να αρέσει στον ίδιο η σχολή που κατάφερε να πετύχει.
Εγώ πέρασα ΤΕΙ Αθηνας Διοίκηση Μονάδων Υγείας με 14.274 μόρια,αλλά ειμαι ευχαριστημένη γιατί κάποια παιδιά δυστυχώς δεν καταφεραν να μπουν πουθενά.Αυτό λοιπόν θα πρέπει να έχουμε κατά νου.
Καλή πορεία από δω και πέρα σε όλους παιδιά!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SephirothAN

Νεοφερμένος

Ο SephirothAN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ίσως έχεις δικιο,αλλά πραγματικά σημασία έχει να αρέσει στον ίδιο η σχολή που κατάφερε να πετύχει.

Οτι ποιο σημαντικο. Αλλιως δεν εχει νοημα...

Εγώ πέρασα ΤΕΙ Αθηνας Διοίκηση Μονάδων Υγείας με 14.274 μόρια,αλλά ειμαι ευχαριστημένη γιατί κάποια παιδιά δυστυχώς δεν καταφεραν να μπουν πουθενά.Αυτό λοιπόν θα πρέπει να έχουμε κατά νου.
Καλή πορεία από δω και πέρα σε όλους παιδιά!!:bye:

Και σε εσενα, επισης. Καλη σταδιοδρομια να'χεις ('χουμε). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
<----- Μαυρο προβατο. Μηχανολογια Λαρισας (ΤΕΙ) 9700 μορια.

Πρώτος απ'όλους μας θα βρεις δουλειά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the greek

Νεοφερμένος

Ο the greek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ρε παιδια δεν υπαρχει κανεις της φαρμακευτικης στο forum;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ageliki naf

Νεοφερμένος

Η aggelikh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω περασα αστυφυλακων με βαθμο 18048....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moutraki

Νεοφερμένος

Η moutraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ΦΠΨ Αθήνας με 18377!
ε δεν πιστευω να εχει ανεβει τοσο πια που να μην παρναω τελικα.


κι εγω ΦΠΨ!!!! Θα ειμαστε συμφοιτητριες!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top