[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsixlofouska

Νεοφερμένος

Η Όλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
χημ μηχ στο αριστοτελειο με 18193...:D:D:D:D:D:D:D:D:Dαλλα θα ερθω με μεταγραφη στο εμπ λόγω τριτεκνίας:D:D:Dκανενας συμφοιτητης/τρια ρε παιδιά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
χημ μηχ στο αριστοτελειο με 18193...:D:D:D:D:D:D:D:D:Dαλλα θα ερθω με μεταγραφη στο εμπ λόγω τριτεκνίας:D:D:Dκανενας συμφοιτητης/τρια ρε παιδιά??

Ναι!!:D:Dχημ μηχ στο ΕΜΠ!!!Καλώς να μας έρθεις!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nniikkooss

Νεοφερμένος

Ο nniikkooss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Πέρασα στο Τμήμα Προστασίας και Συντήρησης Πολιτισμικής Κληρονομίας στην Ζακυνθο. Τουλάχιστον θα κάνω τα μπάνια μου. χαχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Mizu-

Νεοφερμένος

Η -Mizu- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πέρασα στο Τμήμα μετάφρασης και διερμηνίας στην Κέρκυρα!! Η πρώτη μου επιλογή! :)
Υπάρχει κανένας άλλος που να πέρασε εκεί? ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manjazzz

Νεοφερμένος

Ο manjazzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Περασα πολιτικων μηχανικων δομικων εργων αθηνα!Και απο ΕΠΑ.Λ παρακαλω β' ομαδα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Πέρασα στο τμήμα Επιστήμης Διαιτολογίας και Διατροφής Χαροκοπείου, με 18963 μόρια, 18η! :)
Mizu, στο μεταφραστικό πέρασε μία πολύ καλή μου φίλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Περασα πολιτικων μηχανικων δομικων εργων αθηνα!Και απο ΕΠΑ.Λ παρακαλω β' ομαδα!!

ποια σχολη ειναι αυτη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Κανείς στην Τεχνολογία Τροφίμων Θεσσαλονίκης ωρεεεεεεεεεεε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
μηπως μπορει καποιος να δει ποσοι ειναι οι εισακτεοι στο χημικο θεσσαλονικης φετος?διοτι δεν μπορω να ανοιξω την σελιδα με το προγραμμα που εχω?:)

Να μια συμφοιτητρια!:D Εγώ πέρασα 17ος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Παιδες συγχαρητηρια σε ολους αυτους που περασανε:no1::no1:!!!!!!!!!Εγω περασα αγγλικη φιλολογια πρωτη μου επιλογη με 22600 :D και 13ος:jumpy:!!!Ειναι κανενας αλλος/καμια αλλη για αγγλικη??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arist2

Νεοφερμένος

Ο arist2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Παιδιά φίλος μου πέρασε 4ος στο τμήμα Οχημάτων τει Θεσσαλονίκης, δικαιούται κάποιο χρηματικό βραβείο? ξέρετε κάτι γι' αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Παιδιά φίλος μου πέρασε 4ος στο τμήμα Οχημάτων τει Θεσσαλονίκης, δικαιούται κάποιο χρηματικό βραβείο? ξέρετε κάτι γι' αυτό?


Χρηματικό όχι..
Επιδότηση για λάπτοπ σίγορα!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroulini

Νεοφερμένος

Η veroulini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδες συγχαρητηρια σε ολους αυτους που περασανε:no1::no1:!!!!!!!!!Εγω περασα αγγλικη φιλολογια πρωτη μου επιλογη με 22600 :D και 13ος:jumpy:!!!Ειναι κανενας αλλος/καμια αλλη για αγγλικη??:)


εγω εγω εγω!!!! αγγλικη φιλ Αθήνας με 22.819 και 2η :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Παιδιά φίλος μου πέρασε 4ος στο τμήμα Οχημάτων τει Θεσσαλονίκης, δικαιούται κάποιο χρηματικό βραβείο? ξέρετε κάτι γι' αυτό?

https://ischool.gr/showthread.php?t=17999
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

megas kostas

Νεοφερμένος

Ο megas kostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Επιτέλους βρίσκω κάποιον στους τοπογράφους Θεσσαλονίκης..:)Και εγώ εκει περνάω ως πρώτη επιλογή..
συγχαρητηρια χριστινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Κανείς στην Τεχνολογία Τροφίμων Θεσσαλονίκης ωρεεεεεεεεεεε;;

τεχνολογια τροφιμων οχι, αλλα ναι στο τειθ...!!!:P
-----------------------------------------
Πέρασα στο Τμήμα μετάφρασης και διερμηνίας στην Κέρκυρα!! Η πρώτη μου επιλογή! :)
Υπάρχει κανένας άλλος που να πέρασε εκεί? ^_^

ναι η κολλητη μου και θα μου φυγει στην κερκυρα.....:'(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
περασα αστυφυλακων με 14182 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Να μια συμφοιτητρια!:D Εγώ πέρασα 17ος:)

Συμφοιτητη μου δεν ξερεις ποσο χαιρομαι που σε βρηκα :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzoumplikos

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
φιλοσοφιασ και παιδαγωγικης θεσσαλονικη !!!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
και εγω εκει περασα!!!:iagree::iagree::iagree::D:D:D:D:D:Dγεια σου συμφοιτητρια! :bye:να ρωτησω ομως πως εβγαλες 24000 μορια αφου ειναι το ανωτερο. εγραψες σε ολα 20? εγω παντως ειδα οτι ο βαθμος του πρωτου ηταν 23 κατι. πως γινεται??εισαι σιγουρη πως ειχες μετρησει σωστα τα μορια? τα ειδικα μαθηματα εχουν βαρυτητα 2, προσθετεις τα μορια που βγαινουν και τα διαιρεις με το 2. τα διαιρεσες? ειναι ευκολο να σε μπερδεψει. αν το δεις στις οδηγιες του μηχανογραφικου ετσι λεει. καλα τωρα δεν εχει σημασια αφου περασες. συγχαρητηρια. εσυ τι εδωσες αγγλικα γερμανικα? εγω ναι.:Dεισαι απο την αθηνα? αν θελεις στειλ'το μου σε μηνυμα!ευχαριστω!:thanks::thanks:

Μα τα ειδικα μαθηματα για την μεταφραστων και διερμηνεων δεν μετριουνται ως 4.000 μόρια το καθένα σε περίπτωση που γράψεις 20, εφόσον έχουν συντελεστή 2;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top