[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

veroulini

Νεοφερμένος

Η veroulini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.

veroulini

Νεοφερμένος

Η veroulini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ναι αλλά 2ο έτος...
χαχα ωραία :jumpy: να ρωτήσω κάτι! Ήρθα 2η, ξέρει κανεις αν υπάρχουν υποτροφίες ή πολλά ζητάω; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
μηπως μπορει καποιος να δει ποσοι ειναι οι εισακτεοι στο χημικο θεσσαλονικης φετος?διοτι δεν μπορω να ανοιξω την σελιδα με το προγραμμα που εχω?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
πωπωπ ρε παιδιααααα ενα ενα διαβαζα τις σελιδες κ κανενας ψυχολογια?? Ο.Ο
κ ανεβηκε παλι -.-


βασικα κατεβηκε τελιικα ε?? ¨Ο.Ο


εγω ψυχολογια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
haha wraia :jumpy: na rwtisw kati! irtha 2i , kserei kaneis an yparxoun ypotrofies i polla zitaw? :P
Καταρχας να γράφεις με ελληνικά γράμματα,είναι στους κανόνες του forum...Κατά δεύτερον πολλά συγχαρητήρια!! Παίρνεις σίγουρα επιδότηση laptop και από κει και πέρα δε νομίζω κάτι άλλο...Η κολλητή μου πέρυσι είχε μπει 5η και δν πήρε κάποια υποτροφία...Αλλά καλύτερα κάνε ένα τηλεφωνάκι στη γραμματεία (θεός να την κάνει) να σε κατατοπίσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Το 90 σημαίνει ότι μπαίνεις σε κάποια θέση στη σχολή που είναι από το 90% όλων των θέσεων της σχολής. Δλδ εμείς που δίνουμε εξετάσεις από ημερήσιο λύκειο αυτή τη χρονιά είμαστε στην κατηγορία 90. Είναι όμως και κάποια παιδιά που κρατάνε το βαθμό τους από προηγούμενο έτος εξέτασης και απλά κάνουν φέτος μηχανογραφικό. Οπότε αυτοί ανηκουν στο 10& των θέσεων και είναι στην κατηγορία 10. Anyway, στην τελική δεν έχει καμία σημασία αυτός ο αριθμός! :P
-----------------------------------------
...και ξαναρωτώ...
κανείς για Τεχνολογία Τροφίμων ΤΕΙ Θεσ/νικης ρεεεεεεεε;;;; :!::!::!:


οκ ευχαριστω:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα :P..ειμαστε 3 μεχρι τωρα :D

και έλεγα ότι είμαι ο μόνος εδώ μέσα :P

είχα κάνει ένα topic και δεν είδα τίποτα απαντήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroulini

Νεοφερμένος

Η veroulini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καταρχας να γράφεις με ελληνικά γράμματα,είναι στους κανόνες του forum...Κατά δεύτερον πολλά συγχαρητήρια!! Παίρνεις σίγουρα επιδότηση laptop και από κει και πέρα δε νομίζω κάτι άλλο...Η κολλητή μου πέρυσι είχε μπει 5η και δν πήρε κάποια υποτροφία...Αλλά καλύτερα κάνε ένα τηλεφωνάκι στη γραμματεία (θεός να την κάνει) να σε κατατοπίσουν...


οκ ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
μηπως μπορει καποιος να δει ποσοι ειναι οι εισακτεοι στο χημικο θεσσαλονικης φετος?διοτι δεν μπορω να ανοιξω την σελιδα με το προγραμμα που εχω?:)
117...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
πληροφορικη α.π.θ κανειιις??:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki+basilis

Νεοφερμένος

Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εγώ πέρασα βιβλιοθηκονομίας και συστημάτων πληροφόρησης τει Αθήνας (13215)....
και εγώ με 15211 πέρασα 2η.... κανένας/καμία άλλος/αλλή??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλή σταδιοδρομία εύχομαι σε όλους! :)

Να διατηρήσετε πάντα τον ενθουσιασμό και την ενέργεια που έχετε τώρα (οι περισσότεροι τον χάνουν γρήγορα).

Κι αν η σχολή τελικά δεν σας αρέσει, μη διστάσετε να αλλάξετε. Καλύτερα να χάσετε 1-2 χρόνια, παρά μια ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.


χιλια ευχαριστω:thanks: αρα ειμαι 32η απο τους 117...δεν δικαιουμαι επιδοτηση ε?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
χιλια ευχαριστω:thanks: αρα ειμαι 32η απο τους 117...δεν δικαιουμαι επιδοτηση ε?:(

οχι νομιζω:( για λιγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef0s

Νεοφερμένος

Ο Stef0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κερατέα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Είναι κανείς για Χαλκίδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
καποιοςκαποια που να περασε πληροφορικη θεσσαλονικης α.π.θ ???:what:

ενας φιλος μου..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Υπάρχει κανεις που περασε Ιστορία & αρχαιολογία Ιωαννίνων?? Αν ναι να μου στειλετε π.μ.:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θύματουσχολείου

Νεοφερμένος

Ο Θύματουσχολείου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top