[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gsuper3toumpa

Νεοφερμένος

Ο Gsuper3toumpa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πολιτικος Μηχανικος ΑΠΘ με 19258. Καλη φοιτητικη ζωη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
πέρασα 1η επιλογή Πληροφορική στο Αριστοτέλειο 28η θέση με 18035 μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
χαχα και θυμαμαι που το λεγες...Αντε μαζι θα μαστε

Ναι,το είχα πει...! Ναι βρε,μαζί θα μαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Πρωτα Πατρα ειχα βαλει επειδη ειναι πιο κοντα αλλα ημουν σιγουρη για Γιαννενα επειδη λεγαν οτι θα ανεβει πολυ περισσοτερο!

Συγχαρητηρια και σε σενα σωκ για τη σχολη σου!


Ευχαριστώ καλη φοιτητικη ζωη τωρα!! Και να μη χαθουμε......:bye::bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
πλακα κανεις???μου φαινεται πολυ ωραιο να καθοριζεις εσυ τη βαση!!!χαχα!

Ωραίο είναι! Αλλά στην αρχή που είχα δει τη βάση μόνο,ήμουν αγχωμένη μήπως εγώ δεν περνάω... Μετά,όταν είδα το όνομά μου,καταχάρηκα!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Πληροφορικης και Τηλεπικοινωνιων Καποδιστριακο Αθηνας με 18570 μορια!!:no1:
Περασα 036/170
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Αστερια!!!! Συγχαρητηρια σε ολους!!! Εγω Ιστορικο-Αρχαιολογικο,αλλα δεν σας λεω με ποσο.......!!! :zilia::zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Γεια σας. Συγχαρήτήρια σε όλους τους επιτυχόντες. Η αδελφή μου περνάει στο τμήμα ειδικής αγωγής στο Βόλο με 18500 μόρια. Περνάει κάποιος/α άλλος στο ίδιο τμήμα?
Επίσης πέρασε 2η. Ξέρετε αν δικαιούται κάποια υποτροφία?

H κολλητή μου πέρασε εκεί!(πέρυσι βέβαια,αλλά θα πάει φέτος,αυτό είναι άλλη ιστορία...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Μπραβοοοοοοοοοο!!!!!!!!εγω νομικη θεσσαλονικης με σειρα επιτυχιας αστο!

Δεν εχει τοσο μεγαλη σημασια η σειρα βρε!! εκει μεσα ειναι η δουλεια που θα κανεις!!Καλη Σταδιοδρομια και συγχαρητηρια!! :D:D:D:no1::no1::no1: Και μια φίλη μου περασε νομικη Θεσ/νικης!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HEADBANGER

Νεοφερμένος

Ο ΘΑΝΑΣΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Μηχανικων πληροφοριακων και επικοινωνιακων συστηματων, πολυτεχνικη σχολη στην Σαμο !!!!!!! 14110 η βαση, κι εγω......14323 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αντε και καλη τυχη μαγκες...:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Δεν εχει τοσο μεγαλη σημασια η σειρα βρε!! εκει μεσα ειναι η δουλεια που θα κανεις!!Καλη Σταδιοδρομια και συγχαρητηρια!! :D:D:D:no1::no1::no1: Και μια φίλη μου περασε νομικη Θεσ/νικης!!!!


ναι το λες εσυ που πηρες την επιδοτηση!!!χαχα!ειμαι στους 100 παντως!θεσσαλονικια η φιλη σου?εχω ακουσει για σας τους θεσσαλονικεις οτι δε μας θελετε εμας τους επαρχιωτες και δεν κανετε καινουριες παρεες και μενετε με τους φιλους σας απο το Λυκειο!ισχυει?!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Αντε και καλη τυχη μαγκες...:D:D:D:D

Παυλαρας.... ετσι ετσι :no1::no1:
-----------------------------------------
ναι το λες εσυ που πηρες την επιδοτηση!!!χαχα!ειμαι στους 100 παντως!θεσσαλονικια η φιλη σου?εχω ακουσει για σας τους θεσσαλονικεις οτι δε μας θελετε εμας τους επαρχιωτες και δεν κανετε καινουριες παρεες και μενετε με τους φιλους σας απο το Λυκειο!ισχυει?!!

ναι σαλονικια!! Οχι ρε μυθος!! ολοι οι θεσσαλονικεις (οι περισσοτεροι) ειναι κοινωνικοι!! ειδικα αυτη η φιλη μου!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Παιδιά,συγχαρητήρια σε όλους αυτούς που κατάφεραν να μπουν εκεί που θέλανε!Αλλά και αυτοί που είχαν μια αποτυχία και δεν περάσανε στη σχολή που θέλαν, να μην πτοούνται, διότι σημασία έχει ότι προσπαθήσανε και αξίζουν και αυτοί πολλά μπράβο!!:)Και αν αγαπάνε κάτι πολύ,αξίζει άλλη μια προσπάθεια γι'αυτό!Εξάλλου, υπάρχει και η περίπτωση η σχολή που περάσανε να είναι τελικά αυτό που τους ταιριάζει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Αστερια!!!! Συγχαρητηρια σε ολους!!! Εγω Ιστορικο-Αρχαιολογικο,αλλα δεν σας λεω με ποσο.......!!! :zilia::zilia:

Σε ποια πολη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
εγω περασα πολιτικης επιστημης και διεθνων σχεσεων κορινθου με 10%
ειχα 18.446 μορια, η βαση ηταν 18.401
σειρα επιτυχιας 5

και εγώ στην ίδια σχολή!καλώς σε βρήκα συμφοιτητη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starzy

Νεοφερμένος

Ο starzy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
αρχιτεκτονική θεσσαλονίκης...22836:no1:
Κι εγω!Αρχιτεκτονική Θεσσαλονίκης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Δεν μου τα δειχνει καλα..οποτε δεν μπορω να καταλαβω ποια σχολη ειναι ποια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
κανεις ψυχολογια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skiourina

Νεοφερμένος

Η Stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγώ πέρασα παιδαγωγικο δημοτικής εκπαίδευσης ρόδου.....:D
με 18.012 μόρια!113η...............................................
παίζει ρόλο η σειρά;
ποιος άλλος πέρασε ΡΟΔΟ;;;;;:P
παιδιάάάάάάά......είμαι πολύ χαρούμενη!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Παυλαρας.... ετσι ετσι :no1::no1:
-----------------------------------------


ναι σαλονικια!! Οχι ρε μυθος!! ολοι οι θεσσαλονικεις (οι περισσοτεροι) ειναι κοινωνικοι!! ειδικα αυτη η φιλη μου!!:D


μακαρι γιατι η πολη μ αρεσει αντε να μ αρεσουν και οι ανθρωποι!θα μου γνωρισεις τη φιλη σου κυριε πρωτε χημικε μηχανικε?ειναι εδω μεσα στο i school?
-----------------------------------------
εγώ πέρασα παιδαγωγικο δημοτικής εκπαίδευσης ρόδου.....:D
με 18.012 μόρια!113η...............................................
παίζει ρόλο η σειρά;
ποιος άλλος πέρασε ΡΟΔΟ;;;;;:P
παιδιάάάάάάά......είμαι πολύ χαρούμενη!!!:D:D:D


οπως μου ειπαν εδω, κανενα ρολο!αλλα στην ουσια παιζει γιατι παιρνεις λαπτοπ και υποτροφια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top