[2008] Σε ποια σχολή περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

apolutos23

Νεοφερμένος

Ο nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλά, δεύτερο πτυχίο... βαριέσαι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
1ον:Μη γραφεις greeklish
2ον:Που κολαει αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeOrGiTsA!!

Νεοφερμένος

Η GeOrGiTsA!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Kαι εμεις Τοπογραφοι Μηχανικοι 6/10


Οντως!!6/10!!!Και θα ειμαστε συμφοιτητές αγαπητεεε!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Huntress

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι γιατί με έχει πιάσει άγχος???
Τα μαθήματα στο Ιστορικό-Αρχαιολογικό ΑΠΘ πότε αρχίζουν???? Κάποιος είχε πει 29/9 και έπαθα 3-4 απανωτά εγκεφαλικά γιατί μέχρι χθες ήμουν ταξίδι και μόλιες χτες το βράδυ γύρισα στη βάση μου.... Αληθεύει??? Ξέρει κανείς περισσότερα??
Τα μαθήματα όντως άρχισαν τη Δευτέρα και ήταν σημαντική η παρουσία εκεί για να σχηματίσεις άποψη για τα 5-8 μαθήματα που θα διαλέξεις από τα 21...
Εγώ τα παρακολούθησα τα περισσότερα αν χρειαστείς βοήθεια πες μου.Προσοχή όμως:Οι δηλώσεις γίνονται μέχρι τις 10 Οκτωβρίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adiafthoros

Νεοφερμένος

Ο adiafthoros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εγώ πέρασα ψυχολογία παντείου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wre

Νεοφερμένος

Ο wre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγω Η.Μ. στο μετσοβιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
τι εχει γινει ρε παιδια? μ φαινεται πως πρεπει να αλλαξουμε το ονομα του φορουμ σε 'το στεκι των ημμυ' η κατι αλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
πο ρε κόλλημα ο ribo.....υπάρχουν κι άλλες σχολές!!!!!!!το ημ δν ειναι το παν μπράβο σ π περασες αλλα μν κανεις κι ετσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Περασε ημμυ αλλα οχι ΕΜΠ.Απλα πηρε μεταγραφη και κορδωνεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Τίποτα απ' τα 2. Πιτσιρίκι Β' λυκείου είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ChazyChaz

Νεοφερμένος

Ο ChazyChaz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Η κοινωνιολογιας αθηνας η συστηματων πληροφορησης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εγω εχω περασει φιλοσοφικη Πατρας αλλα ξαναδινω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top