[2008] Σε ποια σχολή περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Cas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.

karamazof53

Νεοφερμένος

Ο karamazof53 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ωραια!!!Γιατι νομιζα οτι η σχολη μου δεν θα εχει κοπελες!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena901126

Νεοφερμένος

Η elena901126 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
εγώ πέρασα Οδοντιατρική στο ΑΠΘ!Κανείς άλλος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.

στελιοςσσ

Νεοφερμένος

Ο στελιοςσσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
οικονομικο ΑΠΘ κανεις?
-----------------------------------------
αποτι ξερω ειναι με τα μορια γιατι δεν ειναι λογικο με αλφαβητΙκη σειρα,δηλαδη αν ησουν 5000 μορια πανω κ το επιθετο σου αρχιζε απο Ξ. θαμπαινεσ β εξαμηνο???ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wilhelm

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
επιστημη και τεχνολογια υπολογιστων στη τριπολη και παιρνω μεταγραφη στην πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων του ΕΚΠΑ, κανεις στην ιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mother

Νεοφερμένος

Η mother αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
αποτι ξερω ειναι με τα μορια γιατι δεν ειναι λογικο με αλφαβητΙκη σειρα,δηλαδη αν ησουν 5000 μορια πανω κ το επιθετο σου αρχιζε απο Ξ. θαμπαινεσ β εξαμηνο???ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!

από αρχαιοτάτων χρόνων (τουλάχιστον από το 1982 που πέρασα εγώ), συνέβαινε ακριβώς το ίδιο... πρώτο εξάμηνο οι μισοί με τα περισσότερα μόρια... δεύτερο εξάμηνο οι υπόλοιποι με τα λιγότερα μόρια :)
-----------------------------------------
επιστημη και τεχνολογια υπολογιστων στη τριπολη και παιρνω μεταγραφη στην πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων του ΕΚΠΑ, κανεις στην ιδια?

εγώ ξέρω έναν... είναι και συνονόματός σου, αλλά δεν συμμετέχει εδώ.. (συμμετέχει η μαμά του :D).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Αυτύ που μου φάνηκε πολύ περίεργο είναι ότι ένας φίλος μου με 2.200 μόρια πάνω απ' τη βάση μπήκε στο Β' εξάμηνο... Ίσως είναι γιατί τα ΤΕΙ δίνουν ΠΟΛΛΕΣ θέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

k-@-te.

Νεοφερμένος

Η Κατε. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω περασα αγγλικη φιλολογια αθηνας....ηταν η πρωτη μου επιλογη αλλα μετα το ψιλοσκευτομουν.τωρα ομως νομιζω πως θα μου αρεσει!:iagree:ειναι κανενας αλλος που περασε εκει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ansia

Νεοφερμένος

Η ansia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
κι εγώ αγγλική φιλολογία αλλά θεσσαλονίκη. πρώτη επιλογή. έκανα και την εγγραφή....!!! με κατακλύζει μια ευτυχία μόνο που σκέφτομαι ότι σε λίγο ξεκινάνε τα μαθήματα!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_18

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
κι εγώ αγγλική φιλολογία αλλά θεσσαλονίκη. πρώτη επιλογή. έκανα και την εγγραφή....!!! με κατακλύζει μια ευτυχία μόνο που σκέφτομαι ότι σε λίγο ξεκινάνε τα μαθήματα!!! :D
Μήπως ξέρεις ποτε ξεκινάνε τα μαθήματα ακριβώς?:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
εγω περασα αγγλικη φιλολογια αθηνας....ηταν η πρωτη μου επιλογη αλλα μετα το ψιλοσκευτομουν.τωρα ομως νομιζω πως θα μου αρεσει!:iagree:ειναι κανενας αλλος που περασε εκει?

εγώ:P πάνω που νόμιζα ότι δεν θα ξέρω κανέναν...:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Μήπως ξέρεις ποτε ξεκινάνε τα μαθήματα ακριβώς?:thanks:
Αρχες Οκτωβρη ξεκινανε σε ολες τις σχολες.Τωρα αν θες να μαθεις ακριβως ποτε,ισως μπορεις να παρεις καποιες πληροφοριες απο το site της σχολης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Αρχες Οκτωβρη ξεκινανε σε ολες τις σχολες.Τωρα αν θες να μαθεις ακριβως ποτε,ισως μπορεις να παρεις καποιες πληροφοριες απο το site της σχολης.

Πάντως στο μαθηματικό στην κρήτη αρχίζουν 22 σεπτεμβρίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Τοσο νωρις?Περιεργο μου φαινεται..Τεσπα,η ΑΣΟΕΕ ξεκιναει 3/10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Τοσο νωρις?Περιεργο μου φαινεται..Τεσπα,η ΑΣΟΕΕ ξεκιναει 3/10.

3/10? Παρασκευή? :what::!: Και γιατί δεν άρχιζαν 6/10 ημέρα Δευτέρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Δεν ξερω.Δεν ειναι σχολειο man;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Δεν ξερω.Δεν ειναι σχολειο man;)

Ε ναι... δεν είναι, αλλά ποιο το νόημα? Απλά μου φαίνεται περίεργο:) Τέσπα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Ε την Παρασκευή θα μιλήσουν για το πως πέρασαν στις διακοπές τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top