[2008] Σε ποια σχολή περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teo21577

Νεοφερμένος

Ο Teo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
τει αθήνας , πληροφορική,


καΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kovacevic

Νεοφερμένος

Η ΜΑIΡΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
NEOSET, προς το Ρίο, έχει πολύ όμορφα για φοιτητές.

Διεύθυνση: Ν. Ε.Ο. ΠΑΤΡΩΝ-ΑΘΗΝΩΝ 55, 264 41
Τηλέφωνο: 2610-455230
Fax: 455283

Εγώ από 'κει πήρα τα δικά μου και το σπίτι έχει γίνει κούκλα :). Ό,τι άλλο χρειαστείς πες!
ευχαριστω παρα πολυ!!!θα παω να κοιταξω αν ειναι αυριο που ερχομαι!!!bye
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rose_Red

Νεοφερμένος

Η Mika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Wow! Συγχαρητήρια!:no1:Επιτέλους να μπει και κανένας υψηλόβαθμος στο τμήμα!Θα πήξει στο wanna be καθηγηταριό δυστυχώς και φέτος!

Thankss!! Αν και ο πρώτος μπήκε με 19400...:P Και από ότι νομίζω θα μαστε μαζί και στον τομέα γιατι και εγώ πάω καρφωτή για αρχαιολογία...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Huntress

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Thankss!! Αν και ο πρώτος μπήκε με 19400...:P Και από ότι νομίζω θα μαστε μαζί και στον τομέα γιατι και εγώ πάω καρφωτή για αρχαιολογία...:D

Τέλεια!:jumpy:Το επίπεδο θα είναι υψηλό!
Μπράβο για την επιλογή συνάδελφε:P!Θα βάλουμε τα γυαλιά στη Σουλβατζή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Butterfly

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανείς αν μπορείς να μπεις σε δημόσιο ΙΕΚ με το 3% που μπορείς να μπεις σε ΑΕΙ και ΤΕΙ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

Filiola

Νεοφερμένος

Η Melani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά πέρασα στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας Βαλκανικές,Σλαβικές και Ανατολικές Σπουδές.Ξέρει κανείς αν είναι καλό το τμήμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Butterfly

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εννοω αν μπορεις να μπεις με αυτο το ποσοστο σε καποιο δημοσιο ιεκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά πέρασα στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας Βαλκανικές,Σλαβικές και Ανατολικές Σπουδές.Ξέρει κανείς αν είναι καλό το τμήμα?


Αυτό το ρημάδι το ΠΑΜΑΚ μας έχει φάει όλο τον κόσμο!!Όι πιο πολλοί φίλοι μου ή θα παν σάλλη πόλη ή θα παν ΠΑΜΑΚ!! Ευτυχώς που θα'μαι ακριβώς απέναντι!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

san_zoulapi

Νεοφερμένος

Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ΑΠΘ κ εγω. Ε ειμαστε 7 πειτε κανα σημαδι για να αναγνωριστουμε στ σχολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina_18

Νεοφερμένος

Η ΕΥΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλημερα παιδια!!! Μπορεί να μου απαντήσει κανεις γιατι με εβαλαν δευτερο εξαμηνο? Παίζουν ρόλο τα μόρια? εχω 1500 παραπανω .:hmm:


Ευχαριστω!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Μπορεί να πηγαίνει με αλφαβητική σειρά :) Το πιο λογικό μου ακούγεται :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina_18

Νεοφερμένος

Η ΕΥΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟ Κ. ΤΟΣΟ ΑΤΥΧΗ?!?!?! Τι μπορει αλλο να παιζει ?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Καλέ ντε, μη φωνασκείς :P... Απλά, μου φαίνεται λίγο άκυρο να διαλέγουν Α ή Β εξάμηνο με βάση τα μόρια... Πιο λογικό είναι με βάση το όνομα :) Τώρα δεν ξέρω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demary

Νεοφερμένος

Η demary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
όποιος μπορεί ας παραθέσει κάποια αξιόπιστη πηγή για το θέμα,με ενδιαφέρει κι εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filiola

Νεοφερμένος

Η Melani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Αυτό το ρημάδι το ΠΑΜΑΚ μας έχει φάει όλο τον κόσμο!!Όι πιο πολλοί φίλοι μου ή θα παν σάλλη πόλη ή θα παν ΠΑΜΑΚ!! Ευτυχώς που θα'μαι ακριβώς απέναντι!!!!!!

Να σε ρωτήσω ξέρεις κανένα που θα ακολουθήσει το τμήμα το οποίο πέρασα???Θέλω να μάθω επιπρόσθετες πληροφορίες και από αλλού εκτός από τις συνηθισμένες ιστοσελίδες του τμήματος....Σ'ευχαριστώ για πριν μου μου είχες απαντήσει....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Σορι στο δικό σου δεν ξέρω!!!Ξέρω σίγουρα 2 άτομα χρηματοοικονομικά και 2 διοίκηση επιχειρήσεων!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisini

Νεοφερμένος

Η Χρυσινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παιδια δεν παει με αλφαβητικη σειρα αλλα με τα μορια!οι καλυτεροι μπαινουν δευτερο εξαμηνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D|m|tr|

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Ηλεκτρολογίας ΤΕΙ Καβάλας, anyone else?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Παιδια δεν παει με αλφαβητικη σειρα αλλα με τα μορια!οι καλυτεροι μπαινουν δευτερο εξαμηνο!
μαλλον το αντιθετο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top