[2008] Σε ποια σχολή περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Καλημερα παιδια!!! Μπορεί να μου απαντήσει κανεις γιατι με εβαλαν δευτερο εξαμηνο? Παίζουν ρόλο τα μόρια? εχω 1500 παραπανω .:hmm:


Ευχαριστω!!! :D
εγω νομιζω πως παει αναλογα με το πως τα εχεισ δηλωσει στο μηχανογραφικο...τι την ειχεσ δηλωσει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Παιδια δεν παει με αλφαβητικη σειρα αλλα με τα μορια!οι καλυτεροι μπαινουν δευτερο εξαμηνο!


https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=40381&highlight=%E5%EE%E1%EC%E7%ED%EF
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filiola

Νεοφερμένος

Η Melani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Α,εντάξει τότε...Σ'ευχαριστώ........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Huntress

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ως τώρα δηλαδή στο ιστορικό-αρχαιολογικό θεσσαλονίκης είμαστε 3:
Rose_Red
met0511
εγώ:P
Άλλος συμφοιτητής/τρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina_18

Νεοφερμένος

Η ΕΥΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εγω νομιζω πως παει αναλογα με το πως τα εχεισ δηλωσει στο μηχανογραφικο...τι την ειχεσ δηλωσει??

1η επιλογη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kanu

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Σορι στο δικό σου δεν ξέρω!!!Ξέρω σίγουρα 2 άτομα χρηματοοικονομικά και 2 διοίκηση επιχειρήσεων!!!!

2 διοίκηση?φίλοι σου ?ΟΔΕ πέρασα και γω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ψυχολογια κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emily

Νεοφερμένος

Η Emily αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πέρασα Βιολογικό στην Αθήνα... Βέβαια, με όσα βλέπω να γράφονται για την ανύπαρκτη φοιτητική ζωή στην Αθήνα έχω απογοητευτεί αρκετά αλλά τέσπα... Όψομεν!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairh.c.p

Νεοφερμένος

Η Μαίρη Χ.Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Πέρασα Βιολογικό στην Αθήνα... Βέβαια, με όσα βλέπω να γράφονται για την ανύπαρκτη φοιτητική ζωή στην Αθήνα έχω απογοητευτεί αρκετά αλλά τέσπα... Όψομεν! :P

Μια χαρά είναι το Βιολογικό στην Αθήνα. Έχω μία φίλη εκεί, οπότε ό,τι χρειαστείς just message me! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filiola

Νεοφερμένος

Η Melani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδιά πέρασε κανείς Κύπρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emily

Νεοφερμένος

Η Emily αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μια χαρά είναι το Βιολογικό στην Αθήνα. Έχω μία φίλη εκεί, οπότε ό,τι χρειαστείς just message me! :)


αλήθεια?? ε αντε να δούμε.. σ'ευχαριστώ πάντως!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mother

Νεοφερμένος

Η mother αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Παιδιά πέρασε κανείς Κύπρο?

ναι, ο γιος μου, αλλά τελικά αποφάσισε να μην πάει. Κρίμα γιατί έφαγε τη θέση ενός παιδιού που ίσως να αποφάσιζε να πάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sevoulaa

Νεοφερμένος

Η sevoulaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εγώ πέρασα φιλολογία Πάτρας.. βασικά αυτό ήθελα.
Αλλά οι βάσεις πρέπει να ομολογήσω ότι στο πρώτο επιστημονικό πεδίο ανέβηκαν στα ύψηηη!!!
Καλή επιτυχία για όσους δίνουν φέτος-----> καλή δύναμη!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filiola

Νεοφερμένος

Η Melani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ναι, ο γιος μου, αλλά τελικά αποφάσισε να μην πάει. Κρίμα γιατί έφαγε τη θέση ενός παιδιού που ίσως να αποφάσιζε να πάει.

Τι πέρασε δηλαδή???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mother

Νεοφερμένος

Η mother αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Τι πέρασε δηλαδή???

ΗΜΜΥ ... χμ χμ.. αλλά δεν ήταν ΕΜΠ :P κι έτσι δεν ... (καλά πλάκα κάνω... !!!! )
πέρασε ΗΜΜΥ αλλά αποφάσισε να μην πάει για άλλους λόγους... ένας από τους οποίους είναι ότι αποφάσισε πως του πάει πιο πολύ η πληροφορική απότι οι 'τεχνικές' σχολές, άλλος λόγος ότι πέρασε αθήνα, και στη σχολή έχουμε κοντά σπίτι... (μένουμε και εντός του νομού Αττικής, οπότε θα είναι και μόνος και κοντά σχετικά στους γονείς). Το θέμα είναι ότι από τότε που βγήκαν οι βάσεις για τα ελληνικά ανώτατα εκπαιδευτικά ιδρύματα, μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα της Κύπρου... είχε αλλάξει άρδην άποψη για το τι θέλει να σπουδάσει τελικά.. - κάθε εμπόδιο για καλό- ας ελπίσουμε ότι θα του βγει και σε καλό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
ναι, ο γιος μου, αλλά τελικά αποφάσισε να μην πάει. Κρίμα γιατί έφαγε τη θέση ενός παιδιού που ίσως να αποφάσιζε να πάει.

Αυτό λένε και μερικοί που τελικά πήγαν εξωτερικό αλλά δεν είναι έτσι. Πρέπει να εξασφαλίζεις τον εαυτύ σου όσο γίνεται καλύτερα, εξάλλου αν κάποιος ήθελε τη θέση, ας έγραφε καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filiola

Νεοφερμένος

Η Melani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ... χμ χμ.. αλλά δεν ήταν ΕΜΠ :P κι έτσι δεν ... (καλά πλάκα κάνω... !!!! )
πέρασε ΗΜΜΥ αλλά αποφάσισε να μην πάει για άλλους λόγους... ένας από τους οποίους είναι ότι αποφάσισε πως του πάει πιο πολύ η πληροφορική απότι οι 'τεχνικές' σχολές, άλλος λόγος ότι πέρασε αθήνα, και στη σχολή έχουμε κοντά σπίτι... (μένουμε και εντός του νομού Αττικής, οπότε θα είναι και μόνος και κοντά σχετικά στους γονείς). Το θέμα είναι ότι από τότε που βγήκαν οι βάσεις για τα ελληνικά ανώτατα εκπαιδευτικά ιδρύματα, μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα της Κύπρου... είχε αλλάξει άρδην άποψη για το τι θέλει να σπουδάσει τελικά.. - κάθε εμπόδιο για καλό- ας ελπίσουμε ότι θα του βγει και σε καλό..

Του εύχομαι τότε ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στην επιλογή που έκανε και μια καλή αρχή για ένα καλύτερο αύριο......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karamazof53

Νεοφερμένος

Ο karamazof53 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγω απορώ που εχουν κρυφτεί οι υπόλοιποι 62 συμφοιτητές μου.Μεχρι τωρα δεν εχω βρει κανένα!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
karamazof53 μια φίλη μου πέρασε στην ίδια σχολή μ εσένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karamazof53

Νεοφερμένος

Ο karamazof53 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Τοπογράφος?Που ΑΠΘ ή ΕΜΠ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top