[2008] Σε ποια σχολή περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ΑΠΘ Συγχαρητήρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NENA!

Νεοφερμένος

Η ΡΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
αααααα!μπραβο!ε ενταξει εσυ τα πηγες τελεια!περσυ που περασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Ποιος σου'πε ότι ξανάδωσα!!!
Φέτος έδωσα πρώτη φορά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NENA!

Νεοφερμένος

Η ΡΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
α σορρυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
np. Αφού θα'σαι Θεσσαλονίκη θα τα πούμε!!!Αλλά πρέπει να κανονίσουμε συνάντηση όλο το forum!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimkoul

Νεοφερμένος

Ο Dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
εγω Πληροφορικη ΑΣΟΕΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Εγώ πέρασα παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης Φλώρινας..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NENA!

Νεοφερμένος

Η ΡΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
np. Αφού θα'σαι Θεσσαλονίκη θα τα πούμε!!!Αλλά πρέπει να κανονίσουμε συνάντηση όλο το forum!!!
αυτη η ερμη η συναντηση παλι δε το κοβω να γινεται γιατι παντα καποιος δε μπορει...!αν γινει παντως θα παω σιγουρα αρα οντως θα τα πουμε εκει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sokofreta

Νεοφερμένος

Η Τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγω βρε παιδια που περασα τει βρεφονηπιοκομιας δεν βλεπω κανεναν σε αυτη την σχολη...Τι γινεται?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ants90

Νεοφερμένος

Ο ants90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
περασα στην Σ.Τ.Υ.Α
Πολλα μπαβο σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piper_h

Νεοφερμένος

Η piper_h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εγω βρε παιδια που περασα τει βρεφονηπιοκομιας δεν βλεπω κανεναν σε αυτη την σχολη...Τι γινεται?:D
Και εγω δεν βλεπω κανεναν για τη σχολη που περασα αλλα δεν περιμενα να βρω ατομα εδω μεσα γιατι δεν μπαινουν 60000 αποφοιτοι εδω...οποτε λογικο ειναι...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Εγώ πέρασα παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης Φλώρινας..!


θα φορεσει τα καλα της η πολη μας να σε υποδεχτει:P


παιδια συγχαρητηρια σε ολους !!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Ω ρε τι λες. Για πόσο κωλοφυτό με έχεις. Καμιά κότα θα 'ναι αυτή που δε ξέρει τα αρχικά pc, άραξε. :lol:

Εντάξει ρε ηρέμησε δεν σε έχω για φυτό...Αντιθέτως με όσα θυμάμαι ότι έλυνες στα διάφορα forum υπέθετα ότι οι πανελλαδικές και ένας τέτοιος βαθμός θα ήταν εύκολος για σένα....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Ειναι κανεις για Πληροφορικης Οικονομικου Παν. Αθηνων? Εγω εκει περασα
και εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
παιδια α3ιζουν πολλα μπραβο σε ολουσ σας π περασατε/σας φανικαν τελικα δυσκολες οι παννελαδικες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kavazis

Νεοφερμένος

Ο kavazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ιατρική θράκης
Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά!
PIL επειδή τα συζητούσαμε και τότε, χαίρομαι που εκείνη η μαλακία που κάνανε με τη βιολογία δε σου στέρησε αυτό που ήθελες. Γιατί όντως ήταν μαλακία τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnight_talker

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
To ξέρω ότι έχω χαθεί τον τελευταίο καιρό αλλά όφειλα τουλάχιστον να περάσω και να σας ενημερώσω, γιατί όσο να ναι συμβάλατε και σεις σε αυτό..Το φόρουμ αυτό με βοήθησε πάρα πολύ κάθ όλη τη χρονιά και σας ευχαριστώ πάαααααρα πολύ.

Συγκεκριμένα να ευχαριστήσω και τον Anarki που με κάποια μηνύματα με προκάλεσε να το ψάξω και να καταλάβω ότι ΔΕΝ μου έκανε το ΗΜΜΥ!!! Όπως είπατε και σεις είναι οι μόνες σχολές που παραμένουν στα ύψη όλα αυτά τα χρόνια και χωρίς να το ψάξω καθόλου έλεγα ότι θέλω να πάω εκεί, και συγκεκριμένα ΕΜΠ. Και πάλι ευχαριστώ Anarki, πραγματικά έχεις μερίδιο ευθύνης για το (θετικότατο) αποτέλεσμα).

Αποτέλεσμα λοιπόν εκεί που νόμιζα ότι ήταν όλα χαμένα..(λόγω μαθ.κατευθυνσης):

Επιστήμης Υπολογιστών Πανεπιστήμιο Κρήτης - Ηράκλειο

Όσοι ψάχνεται για συμφοιτητές να ξέρετε ότι εγώ θα κάνω πρώτα τον στρατό. Μπαίνω Νοέμβριο. Αλλά ευχαρίστως να τα πούμε από του χρόνου..και με τους τότε πρωτοετείς. :P ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Άντε έπιασε μια φορά τόπο η συμβουλή "αν θες προγραμματισμό μην πας ΗΜΜΥ", χαίρομαι.
Καλη θητεία, κάνεις καλή επιλογή νομίζω που πας πρώτα στρατό. Αν μου δινόταν ξανά η δυνατότητα επιλογής μάλλον θα το έκανα κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Πφφφ, ρε γαμώτο ελπίζω να μην το μετανιώσω που δεν πήγα κι εγώ εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manosthegreek

Νεοφερμένος

Ο manosthegreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Εγώ πέρασα παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης Φλώρινας..!


κι εγω παιδαγωγικο φλωρινας!αλλα θα κανω μετεγγραφη για αθηνα...ειμαι απο ΝΑΞΟ :jumpy: ΚΑΙ Η ΦΛΩΡΙΝΑ ειναι ΠΟΛΥ μακρια!
μια φορα θα παω να γραφτω και σκεφτομαι τις 8 ωρες ταξιδι με το λεωφορειο!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top