[2008] Σε ποια σχολή περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xasma

Νεοφερμένος

Ο xasma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εγω επιστήμη υπολογιστών στο ηράκλειο κρητησ
Η απολυτη κολοφαρδία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειμουν 1300 μορια κάτω απο την σχολή και αυτή έπεσε 1600!!!!!! :D:lol:
και δεν ειναι μόνο αυτό δήλωσα 5 σχολές όλες και όλες και από αυτές έ[ιανα μόνο 1 και όλες έπεσαν πάνω απο 1000 μορια :D

μια απο αυτές έπεσε 2200 χαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina_18

Νεοφερμένος

Η ΕΥΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

karamazof53

Νεοφερμένος

Ο karamazof53 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Eγω δεν βλεπω κανενα συμφοιτητη μου.Αλλωστε στη σχολη μου θα ειμαστε μονο 63 πρωτοετεις!!!Δεν πειραζει ομως,βλεπω αρκετους στο πολυτεχνειο ΑΠΘ οποτε θα γνωριστουμε!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Eγω δεν βλεπω κανενα συνφοιτητη μου.Αλλωστε στη σχολη μου θα ειμαστε μονο 63 πρωτοετεις!!!Δεν πειραζει ομως,βλεπω αρκετους στο πολυτεχνειο ΑΠΘ οποτε θα γνωριστουμε!!!!!!

Σε ποιά σχολή περνάς karamazof53?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karamazof53

Νεοφερμένος

Ο karamazof53 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Αγρονομων και Τοπογραφων Μηχανικων στο ΑΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demary

Νεοφερμένος

Η demary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εφαρμογών ξένων γλωσσών στη διοίκηση και στο Εμπόριο (Ηγουμενίτσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vorbulon

Νεοφερμένος

Ο Vorbulon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους παιδια!!!Καλες μας σπουδες!!
Εγω περασα πολιτικους μηχανικους ΕΜΠ κ απο οτι βλεπω gregoire ειμαστε οι μοναδικοι εδω μεσα!!

Κάνεις λάθος! Και εγώ πολιτικούς ΕΜΠ πέρασα! :D
Πήραμε και τα πρωτεία φέτος! :P (χωρίς να υπολογίζουμε τους αρχιτέκτονες με το σχέδιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Κάνεις λάθος! Και εγώ πολιτικούς ΕΜΠ πέρασα! :D
Πήραμε και τα πρωτεία φέτος! :P (χωρίς να υπολογίζουμε τους αρχιτέκτονες με το σχέδιο)

Όντως τι κωλοφαρδια κι αυτή για 1 μοριο περάσατε εμάς στο ΕΜΠ. Αλλά εδώ στο ΑΠΘ μας περάσατε για αρκετά!

Αλλά αλλάζουν αυτά με τα χρόνια!Οι ΗΜΜΥ είναι η μόνη πολυτεχνική που τόσα χρόνια παραμένει πολύ υψηλόβαθμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Ειναι κανεις για Πληροφορικης Οικονομικου Παν. Αθηνων? Εγω εκει περασα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Μήτσο, και οι πολιτικοί παλαιώθεν υψηλόβαθμη είναι. Εξάλλου οι ηλεκτρολόγοι και οι μηχανολόγοι έχουν λίγα χρόνια που χωρίστηκαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EpaRon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νώντας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Όντως τι κωλοφαρδια κι αυτή για 1 μοριο περάσατε εμάς στο ΕΜΠ. Αλλά εδώ στο ΑΠΘ μας περάσατε για αρκετά!

Αλλά αλλάζουν αυτά με τα χρόνια!Οι ΗΜΜΥ είναι η μόνη πολυτεχνική που τόσα χρόνια παραμένει πολύ υψηλόβαθμη!

mitso λάβε υπ όψην σου ότι οι Πολιτικοί Μηχανικοί παίρνουν τα μισά άτομα απ' ότι οι Ηλεκτρολόγοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Μητσο αυτο που λες δεν ισχυει!Οι πολιτικοι παντοτε ηταν υψηλοβαθμη σχολη.Οχι επειδη μπηκες στο ΗΜΜΥ να απαξιωνουμε τους υπολοιπους και να υμνουμε το ΗΜΜΥ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
mitso λάβε υπ όψην σου ότι οι Πολιτικοί Μηχανικοί παίρνουν τα μισά άτομα απ' ότι οι Ηλεκτρολόγοι

Αυτό σημαίνει ότι οι ΗΜΜΥ έχουν μεγαλύτερη ζήτηση, εφ' όσον έχουν την ίδια βάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

Vorbulon

Νεοφερμένος

Ο Vorbulon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Οι πολιτικοί ανέβηκαν πιο πολύ από τους ηλεκτρολόγους επειδή οι θέσεις που μειώθηκαν στα δύο τμήματα είναι ίδιες, με τους πολιτικούς όμως να έχουν μικρότερο (σχεδόν μισό) συνολικό αριθμό εισακτέων από τους ηλεκτρολόγους. Άλλο είναι -20 από τις 150 και άλλο -20 από τις 260!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Μητσο αυτο που λες δεν ισχυει!Οι πολιτικοι παντοτε ηταν υψηλοβαθμη σχολη.Οχι επειδη μπηκες στο ΗΜΜΥ να απαξιωνουμε τους υπολοιπους και να υμνουμε το ΗΜΜΥ;)

Καταρχάς ποιος σου είπε ότι απαξιώνω τους πολιτικούς μηχανικούς!!!2η επιλογή μου ήταν!
Στο λέω σε σχέση με τα προηγούμενα χρόνια!Αμα δεις οι ΗΜΜΥ με τους ΠΜ στο ΑΠΘ είχαν διαφορές μέχρι το 2006 πολύ μεγάλύτερες!
Βλέπε χρονιές:
2000 ΗΜΜΥ 19339 ΠΜ 18834
2001 ΗΜΜΥ 18936 ΠΜ 18135
2002 ΗΜΜΥ 18452 ΠΜ 17603
2003 ΗΜΜΥ 18650 ΠΜ 18192
2004 ΗΜΜΥ 18712 ΠΜ 18339
2005 ΗΜΜΥ 18585 ΠΜ 18341
2006 ΗΜΜΥ 18492 ΠΜ 18379
2007 ΗΜΜΥ 18607 ΠΜ 18601

Βεβαίως ισχύει αυτό με τον αριθμό εισακτέων που δείχνει οτι οι ΗΜΜΥ έχουν ακόμα πιο υψηλή ζήτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NENA!

Νεοφερμένος

Η ΡΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εγω οπως το περιμενα λογιστικη θεσσαλονικης.....αλλος-η στη θεσσαλονικη?συγχαρητηρια παιδια σε ολους και μπραβο!ειδικα σε οσους σαν εμενα εδιναν 2η χρονια γιατι ειναι πολυ δυσκολο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
εγω οπως το περιμενα λογιστικη θεσσαλονικης.....αλλος-η στη θεσσαλονικη?συγχαρητηρια παιδια σε ολους και μπραβο!ειδικα σε οσους σαν εμενα εδιναν 2η χρονια γιατι ειναι πολυ δυσκολο....
ΠΑΜΑΚ η ΤΕΙ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NENA!

Νεοφερμένος

Η ΡΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top