[2008] Σε ποια σχολή περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Raziel

Νεοφερμένος

Ο Raziel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ελα ενταξει αφου κατα βαθος αυτο θελεις...και ειμαι σιγουρος θα πετυχεις!!:no1:

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!Πραγματικα!!
Σου ευχομαι μονο τα καλυτερα για την ευγενεια σου!!
Σε τετοιες δυσκολες στιγμες η ψυχολογικη στηριξη ειναι το σημαντικοτερο πραγμα..Να σαι καλα!!

Αληθεια,εσυ που περασες;Ελπιζω να εισαι χαρουμενος και ικανοποιημενος για την επιλογη σου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lam10

Νεοφερμένος

Ο <a href="https://lambros10.hi5.com" class="link link--external" rel="nofollow" target="_blank">https://lambros10.hi5.com</a> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Σε ευχαριστω παρα πολυ!!Πραγματικα!!
Σου ευχομαι μονο τα καλυτερα για την ευγενεια σου!!
Σε τετοιες δυσκολες στιγμες η ψυχολογικη στηριξη ειναι το σημαντικοτερο πραγμα..Να σαι καλα!!

Αληθεια,εσυ που περασες;Ελπιζω να εισαι χαρουμενος και ικανοποιημενος για την επιλογη σου!!
εγω βλεπεις...την πρωτη χρονια δεν διαβασα αλλα επαιζα μπαλα και φετος πες πως μου ηρθε το μυαλο οτι πρεπει να κανω και εγω κατι σε αυτη την ζωη.οχι μονο να κλωτσαω μπαλες..το καλο ειναι πως εχω κερδισει χρονια και τωρα ειμαι σαν να δινω για πρωτη φορα...απλα θα μπορουσα να ειχα περασει απο τον πρωτο χρονο...αλλα πιστευω μια δευτερη ευκαιρια ολοι την αξιζουμε..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Μηχανικός Υπολογιστών και Πληροφορικής Πάτρας
συμφοιτητες δηλαδη!και εγω εκει θα μαι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EpaRon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νώντας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
αλλα πιστευω μια δευτερη ευκαιρια ολοι την αξιζουμε..;)

that's for sure!!! καλή επιτυχία !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raziel

Νεοφερμένος

Ο Raziel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
εγω βλεπεις...την πρωτη χρονια δεν διαβασα αλλα επαιζα μπαλα και φετος πες πως μου ηρθε το μυαλο οτι πρεπει να κανω και εγω κατι σε αυτη την ζωη.οχι μονο να κλωτσαω μπαλες..το καλο ειναι πως εχω κερδισει χρονια και τωρα ειμαι σαν να δινω για πρωτη φορα...απλα θα μπορουσα να ειχα περασει απο τον πρωτο χρονο...αλλα πιστευω μια δευτερη ευκαιρια ολοι την αξιζουμε..;)

Εχεις δικιο και για το λογο οτι εισαι τοσο συνειδητοποιημενος,θα τα πας εξαιρετικα!!Ειμαι σιγουρος για αυτο..Θα το δεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iri_22

Νεοφερμένος

Η iri_22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εγώ πέρασα Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ! :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicktamias

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
συμφοιτητες δηλαδη!και εγω εκει θα μαι!:)
Και εγω σ'αυτη τη σχολη θα 'μαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

risa-chan

Νεοφερμένος

Η risa-chan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
΄Τμήμα Ισπανικής Φιλολογίας Φιλοσοφική! Πωπω! Όλοι αστέρια είστε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ξερει κανεις ποια χαρτια πρεπει να συγκεντρωσουμε για την εγγραφη μας στη σχολη που περασαμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
ξερει κανεις ποια χαρτια πρεπει να συγκεντρωσουμε για την εγγραφη μας στη σχολη που περασαμε
Μπες στο σαιτ της σχολης καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stella_21

Νεοφερμένος

Η Stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους!!!Εγω πέρασα Διδακτική της Τεχνολογίας και Ψηφιακών Συστημάτων στον Πειραιά......κανένας συμφοιτητής????????????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rodos2008

Νεοφερμένος

Ο rodos2008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Περασα Νηπιαγωγων Ροδου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
ρε κανείς σας δεν πέρασε μοριακής βιολογίας και γενετικής ;τσουκ τσουκ τσουκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Huntress

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ιστορικό Αρχαιολογικό Θεσσαλονίκης(1η επιλογή) με 1000 μόρια διαφορά:P.Γιούπι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jacques - Clese

Νεοφερμένος

Ο Jacques - Clese αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Iατρική Θεσσαλονίκης, άνετα... Άντε καλή φοιτητική ζωή να έχουμε όλοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stella_21

Νεοφερμένος

Η Stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ξερει κανεις ποια χαρτια πρεπει να συγκεντρωσουμε για την εγγραφη μας στη σχολη που περασαμε?

Ναι το είδα σήμερα σε μία εφημερίδα :).....Τα χαρτιά που πρέπει να συγκεντρωθούν είναι :
1)ιατρικές εξετάσεις(ακτινογραφία θώρακα ,χαρτί δερματολόγου & χαρτί παθολόγου)
2)μια υπεύθυνη δήλωση
3)6 φωτογραφίες τύπου ταυτότητας ασπρόμαυρες ή έγχρωμες
4)1 φωτοαντίγραφο ταυτότητας δεν είναι ανάγκη να είναι επικυρωμένο
5)απολυτήριο επικυρωμένο
6)και το χαρτί με τους βαθμούς
(τα δύο τελευταία δόθηκαν από το σχολείο);)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EpaRon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νώντας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Διαφοροποιούνται τα δικαιολογητικά από σχολή σε σχολή, αλλά σε γενικές γραμμές αυτά ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

δεσποινα25215

Νεοφερμένος

Η δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
επιστημη διαιτολογια και διατροφης χαροκοπειου αθηνα!!!!!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Butterfly

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Πέρασε κανείς νηπιαγωγών Θεσσαλονίκης??? Πέρασα Ρόδο αλλά μάλλον θα μετεγγραφή Θεσσαλονίκη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Butterfly

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ΣΟΡΥ! Θα πάρω ήθελα να γράψω!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top