[20/5/2011] Φυσική Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 111)
  • Άριστα

    Ψήφοι: 12 10.8%
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 10 9.0%
  • Καλά

    Ψήφοι: 11 9.9%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 19 17.1%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 16 14.4%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 10 9.0%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 33 29.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kostas_GR

Νεοφερμένος

Ο Kostas_GR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
καλά ότι να ναι μιλάμε ...πρώτον, ποια αποστήθιση και μηχανική λύση ασκήσεων ?:confused:φυσική αν δεν κατανοήσεις δεν γράφεις. Δεύτερον, που κολλάει το μορφωτικό επίπεδο των πτυχιούχων με τα θέματα των πανελλαδικών εξετάσεων ?:worry:
όσο για το επίπεδο σπουδών που παρέχουν τα πανεπιστήμια είναι αρκετά υψηλό.

Δεν είπα οτι το επίπεδο που ΠΑΡΕΧΟΥΝ (όπως είπες και εσύ) δεν είναι υψηλό, ΑΛΛΑ μίλησα για το κατά πόσο οι φοιτητές τα κατανοούν η απλά περνάνε έτσι τα μαθήματα με κάποιες σημειώσεις χωρίς να έχουν ίδεα, και πάλι δε μίλησα για όλους.

Και μη κοροΐδευόμαστε, ποιός σου είπε οτι πρέπει να το κατανοήσεις για να κάνεις μια ΑΔΟ η ΑΔΕ (η οτιδήποτε άλλο) οταν βλέπεις ενα συγκεκριμένο ερώτημα;;;;;

Το μορφωτικό επίπεδο τον οχι πτυχιούχων, αλλα φοιτητών, έχει να κάνει με το οτι πετάγονται εδώ και απο την άνετη θέση τους λένε το μακρύ τους και το κοντό τους. Επίσης δεν υποτίμισα το μορφωτικό τους επίπεδο η οτιδήποτε, άλλα είναι σε άλλη φάση, άλλο πανελλήνιες.

με συγχωρείς αν σε έθιξα

---ότι να 'ναι μιλάμε--- :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renoskiller44

Νεοφερμένος

Ο Ρένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
δεν μπορω να καταλαβω που βλεπετε την αποστηθιση και μηχανικη λυση ασκησεων ρε παιδια!μην τρελαθουμε...απο τη μια λετε οτι δεν θελετε θεματα στα οποια ο καθε αδιαβαστος τυχοδιωκτης υποψηφιος θα επιανε καλο βαθμο,αλλα απο την αλλη δεν θελετε και κλασικα θεματα που για να τα λυσεις θα πρεπει να εχεις λυσει ενα καρο ασκησεις και να θυμασαι μια καποια μεθοδολογια(γιατι εκει σονι και καλα θελει να παπαγαλισεις τουσ τροπους λυσεις),ενω οταν σας βαλουν κατι που απαιτει σκεψη και συνδυασμους κεφαλαιων δεν σας αρεσει γιατι δεν το λυσατε και δεν γραψατε καλα:/:...προφανως τα θέματά σας ηταν πολλα-και ειναι πολυ μαλ*** που το κανουν αυτο,γιατι σας κανουν τεραστια πουσ***-και νομιζω σε αυτο το επιπεδο εχετε ολο το δικαιωμα πραγματικα να βλαστηματε και να αγανακτειτε:mad: και οχι σε θεμα "αντικειμενικης"(οσον αφορα το περιεχομενο και τα ζητημα προς λυση) δυσκολιας...τελος παντων,ξεχαστε ο,τι εγινε σημερα!αντε ρε μαγκες ενα/δυο(για μερικουσ) σας εμεινε και μετα τρεχατε να απολαυσετε το καλοκαιρι σας!!!!!!καλη συνεχεια και ΚΑΛΟ ΤΕΛΟΣ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Όπα όπα τί σημαίνει να περάσουν όσοι κοπκοπιασαν ουσιαστικά. Δηλαδή αν κάποιος έγραψε άσχημα για τον α ή β λόγο σημαίνει ότι δεν έκανε προσπάθεια όλη τη χρονιά; Δεν είσαι σωστός. Και τι πάει να πει τα θέματα ήταν κλασσικά; Κάθε χρόνο βλέπεις να βάζουν τόσα πολλά ε; Είμαι σίγουρος ότι τέλειωσες στις 2 ώρες και έγραψες 20. Μπράβο σου. Είσαι καλός.
Ποιος μπορει να ειναι ο α και β λογος?
Συνεχιζω να επιμενω στο οτι ο καθενας ειναι φταγμενος για κατι,δεν μπορει να ξεπερασει τα ορια του.
π.χ Διαβαζα τις τετραπλασιες ωρες απο τον ξαδερφο μου,αλλα αυτος πετυχε ανετα την ιατρικη και εγω κοπιζω με δυσκολια για το πολυτεχνιο πατρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Και μη κοροΐδευόμαστε, ποιός σου είπε οτι πρέπει να το κατανοήσεις για να κάνεις μια ΑΔΟ η ΑΔΕ (η οτιδήποτε άλλο) οταν βλέπεις ενα συγκεκριμένο ερώτημα;;;;;
το θέμα δεν είναι να εφαρμόσεις αδο αλλά να σκεφτείς να εφαρμόσεις αδο και επιπλέον πολλές φορές τα θέματα απαιτούν κάτι παραπάνω από μια απλή εφαρμογή.

Το μορφωτικό επίπεδο τον οχι πτυχιούχων, αλλα φοιτητών, έχει να κάνει με το οτι πετάγονται εδώ και απο την άνετη θέση τους λένε το μακρύ τους και το κοντό τους. Επίσης δεν υποτίμισα το μορφωτικό τους επίπεδο η οτιδήποτε, άλλα είναι σε άλλη φάση, άλλο πανελλήνιες.
πειράζει που πάλι δεν κατάλαβα που κολλάει το μορφωτικό επίπεδο?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δεν είπα οτι το επίπεδο που ΠΑΡΕΧΟΥΝ (όπως είπες και εσύ) δεν είναι υψηλό, ΑΛΛΑ μίλησα για το κατά πόσο οι φοιτητές τα κατανοούν η απλά περνάνε έτσι τα μαθήματα με κάποιες σημειώσεις χωρίς να έχουν ίδεα, και πάλι δε μίλησα για όλους.

Και μη κοροΐδευόμαστε, ποιός σου είπε οτι πρέπει να το κατανοήσεις για να κάνεις μια ΑΔΟ η ΑΔΕ (η οτιδήποτε άλλο) οταν βλέπεις ενα συγκεκριμένο ερώτημα;;;;;

Το μορφωτικό επίπεδο τον οχι πτυχιούχων, αλλα φοιτητών, έχει να κάνει με το οτι πετάγονται εδώ και απο την άνετη θέση τους λένε το μακρύ τους και το κοντό τους. Επίσης δεν υποτίμισα το μορφωτικό τους επίπεδο η οτιδήποτε, άλλα είναι σε άλλη φάση, άλλο πανελλήνιες.

με συγχωρείς αν σε έθιξα

---ότι να 'ναι μιλάμε--- :whistle:


Φίλε υπομονή ένα μάθημα ακόμα και του χρόνου θα μπεις και εσύ στο club των φοιτητών που λένε εύκολα όλα τα θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
λεμε τωρα ακομα και αν δεν περασω εκει που θελω τοτε(προσωπικα μιλωντας)θα περασω σιγουρα εκει που θελω , εξαλλου εναν επιπλεον χρονο θα εχω ακομη.Γι αυτο παιδια χαλαρα το πραμα και δεν εχει ερθει το τελος αλλα ουτε καν η αρχη

του χρονου εννοω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Στα φετινά θέματα της φυσικής έπρεπε να είχες σίγουρα μια ώρα παραπάνω από το κανονικό....απορώ αυτοί που βάζουν τα θέματα δεν σκέφτονται καθόλου; Δηλαδή τι πρέπει να είσαι διάνοια για να λύσεις τα φετινά θέματα και να βγάλεις τον αριθμό μορίων που ήθελες ώστε να περάσεις στην 1η σου επιλογή; Αλλά είναι σαν να σου λένε κάνε 40ωρες φροντιστήριο και ιδιαίτερα την εβδομάδα, πλήρωσε ένα κάρο λεφτά για να περάσεις σε μια καλή σχολή(και ΑΝ) και εσύ που δεν έχεις την οικονομική ευχέρεια γίνε οικοδόμος....να την κλασω τη δωρεάν παιδεία. Αυτά συγνώμη που βρήκα λιγάκι οφ τοπικ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
οσο περιεργο και να ακουστει ελυα το Β3.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
οσο περιεργο και να ακουστει ελυα το Β3.:)
Η αδερφούλα μου αν και Α' Λυκείου βάζει τα γυαλιά σε πολλούς υποψήφιους των φετινών Πανελληνίων. Γερά μικρή! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Τα θέματα ήταν αρκετά δύσκολα. Προσωπικά τα έλυσα όλα εκτός από το Δ4 (για το οποίο είχα λιγότερο από ένα τέταρτο), που το έλυσα λάθος. Έχω γράψει γύρω στο 18.5 . Γνωρίζω ελάχιστα άτομα που έγραψαν πάνω από 18 (και μιλάω για καλούς μαθητές).

Πιστεύω πάντως πως φέτος θα πέσουν αρκετά οι βάσεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ant1637

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.








για το Δ3 θα σας γράψω σε λίγο αν είναι 100% οκ. συγνώμη για την γραφή αλλά είναι από την βιασύνη να τα βγάλω. περιμένω παρατηρήσεις. ευχαριστώ
εχεις κανει λαθος στο δ 4 γιατι η τροχαλια περιστρεφεται,βγαζεις Τ=68 Ν αρα η μαζα σου βγαινει τελικα 0.4 kg:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Υπαρχουν ατομα που ειναι εφυη και ατομα που ειναι δημιουργικα....Η δημιουργηκοτητα ειναι πολυ πιο σπουδαια απο την εφυια...Ετσι οπως εχουν διαμορφωσει το σχολειο και συνεπως τις πανελληνιες εξετασεις ευνουν τους μαθητες-διανοιες...Για να καταλαβεται ο ευφιης ειναι αυτος που θα λυσει ενα προβλημα σε ενα λεπτο και ο δημιουργηκος αυτος που θα το λυσει σε μια ωρα με διαφορετικους τροπους(κατα προσεγγιση για να καταλαβεται τι ενοω με τις ενοιες αυτες) ...Το μονο μαθημα που πλησιαζει λιγο στη δημιουργηκη ικανοτητα των παιδιων ειναι η Α.Ε.Π.Π που θελουν αν την καταργησουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Υπαρχουν ατομα που ειναι εφυη και ατομα που ειναι δημιουργικα....Η δημιουργηκοτητα ειναι πολυ πιο σπουδαια απο την εφυια...Ετσι οπως εχουν διαμορφωσει το σχολειο και συνεπως τις πανελληνιες εξετασεις ευνουν τους μαθητες-διανοιες...Για να καταλαβεται ο ευφιης ειναι αυτος που θα λυσει ενα προβλημα σε ενα λεπτο και ο δημιουργηκος αυτος που θα το λυσει σε μια ωρα με διαφορετικους τροπους(κατα προσεγγιση για να καταλαβεται τι ενοω με τις ενοιες αυτες) ...Το μονο μαθημα που πλησιαζει λιγο στη δημιουργηκη ικανοτητα των παιδιων ειναι η Α.Ε.Π.Π που θελουν αν την καταργησουν...
Τότε ένας εφυής μπορεί να δώσει 5 διαφορετικές λύσεις σε 10 λεπτά?
:P

Ps:θέλω ν'ανεβάσω μια trollface αλλά δε μου την εμφανίζει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xalaros1987

Νεοφερμένος

Ο xalaros1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μιας που λέτε όλοι τη γνώμη σας μπορώ να πω κ γω τη δική μου:
Τα θέματα ήταν ΚΑΛΑ!! Δεν είπε κανείς ότι ήταν εύκολα, ήταν όμως ΚΑΛΑ! Ένας μαθητής που είχε διαβάσει πολύ, που είχε λύσει ένα κάρο ασκήσεις μπορούσε να πάρει 100. Ήταν στο πνεύμα όσων διδάσκονται οι μαθητές, δεν υπήρχε κάτι κουφό και όσο λιγότερο είχες διαβάσει τόσο λιγότερο έπαιρνες... Αυτο δεν είναι και το σωστό?? Έτσι δεν πρέπει να είναι οι πανελλήνιες?
Αυτά που λέτε περί παπαγαλίας είναι επιεικώς χαζά! Όσα δε φτάνει η αλεπού... Απλά σε προηγούμενες χρονιές αυτός που άξιζε για 18 μπορεί να επαίρνε 20 κι αυτό που άξιζε για 20 να έπαιρνε επίσης 20. Κι αυτό φαίνεται πειράζει κάποιους! Ή τους γονείς που επειδή τα παιδιά τους άξιζαν 15 κ έπαιρναν 18 γιατί τα θέματα ήταν βατά, τώρα τους ενοχλεί που δε συμβαίνει το ίδιο.
Όσο για το χρόνο, ναι ήταν πολλά τα θέματα... Και? Πρώτον έχετε 3 ώρες (όπου το πρώτο θέμα να θέλει max 20 λεπτά (κ πολλά λέω), άλλη μισή ώρα το 2ο και έχεις από μία ώρα+ για τρίτο τέταρτο) κι δεύτερον ό,τι κ να είναι ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!! Όσοι είστε καλοί κ θεωρείτε ότι λόγω των θεμάτων δεν γράψατε, οκ... Θα μπείτε εκεί που θέλετε γιατι θα είστε οι καλύτεροι! Αυτό θα το δείξουν τα αποτελέσματα όμως!
Τα θέματα ήταν οκ! Ήταν καλα! Σας το λέω εγώ που είχα δώσει πανελλήνιες το 2005. Εκεί τα θέματα ήταν κουφά! Όχι όλα, το 4ο ήταν. Ήταν εκτός της φιλοσοφίας όσων διδάσκονται οι μαθητές, εκεί να το δεχτώ ότι οκ, η επιτροπή έκανε μαλακία! Τώρα όμως οχι! Ακόμη και τότε όμως, ήταν για ΟΛΟΥΣ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟ ΙΔΙΟ κ ετσι ό,τι και να πέσει είναι... δικαιο.
Οπότε χαλαρώστε και σκεφτείτε ότι αν όντως ήταν τόσο πολύ δύσκολα όλα τα μαθήματα τότε θα πέσουν οι βάσεις και θα μπείτε εκεί που θέλετε. Αν δε συμβεί αυτό, αναρωτηθείτε τι δεν κάνατε καλά και κάντε το του χρόνου... Ένα όμως είναι το σίγουρο. Όταν τα θέματα είναι δυσκολούτσικα κι όχι εύκολα όλοι βγάζουν περίπου αυτό που αξίζουν κ μπαίνουν κ εκεί που αξίζουν! Όταν τα θέματα είναι εύκολα, τότε γίνονται πολλές αδικίες... γιατί το αποτέλεσμα κρίνεται στο μόριο κ στην απροσεξία του άλλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michael2393

Νεοφερμένος

Ο Michael2393 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Και πόσο έπιαναν τα ερωτήματα αν θυμάσαι; Εκανα και εγώ κατι λάθος πράξεις στο τελευταίο ερώτημα του 4ου θέματος το οποίο έπιανε 8 μόρια, αλλά η διαδικασία είναι ολόσωστη..... Πιστεύω το μισό θα πιάσω... Τι νομίζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoodDayToDie

Νεοφερμένος

Η GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Και πόσο έπιαναν τα ερωτήματα αν θυμάσαι; Εκανα και εγώ κατι λάθος πράξεις στο τελευταίο ερώτημα του 4ου θέματος το οποίο έπιανε 8 μόρια, αλλά η διαδικασία είναι ολόσωστη..... Πιστεύω το μισό θα πιάσω... Τι νομίζεις;

ναι 8 επιανε αλλα πιστευω θα πιασεις τουλαχιστον το μισο γιατι τους φυσικους τους ενδιαφερει περισσοτερο η διαδικασια απο το αποτελεσμα. οχι σαν τους μαθηματικους δηλαδη :P

Κανά 70+ .
Άντε τα λέμε του χρόνου.

μην απελπιζεσαι, πολυ λιγοι εγραψαν τοσο :P και αναφερομαι σε καλους μαθητες.... οι περισσοτεροι εχουν πεσει κατω απο 13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
μην απελπιζεσαι, πολυ λιγοι εγραψαν τοσο :P και αναφερομαι σε καλους μαθητες.... οι περισσοτεροι εχουν πεσει κατω απο 13

παραδειγμα εγω...7-9 ειμαι στην φυσικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoodDayToDie

Νεοφερμένος

Η GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
παραδειγμα εγω...7-9 ειμαι στην φυσικη

η πλειοψηφια ειναι κατω απο τη βαση, ρωτησα παρα πολλους.. αλλα απορω πως δεν ακουστηκε κατι στις ειδησεις (η μπορει παλι να μην το ακουσα εγω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εγώ πάλι είμαι γύρω στο 17-18 (μάλλον) αλλά θα μπορούσα παραπάνω εάν δεν είχα κολλήσει στο Β1 πόση ώρα και είχα χρόνο να ελέγξω αυτές τις λαλακίες λάθη που έκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Εγώ πάλι είμαι γύρω στο 17-18 (μάλλον) αλλά θα μπορούσα παραπάνω εάν δεν είχα κολλήσει στο Β1 πόση ώρα και είχα χρόνο να ελέγξω αυτές τις λαλακίες λάθη που έκανα.

τελεια εισαι...τ σχολη 8ες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top