[20/5/2009] Μαθηματικά Κατεύθυνσης

Πώς σας φάνηκαν τα θέματα;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Δύσκολα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μέτριας δυσκολίας

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Εύκολα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν έδινα σήμερα / Δε δίνω πανελλαδικές

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Εμένα μία συμμαθήτριά μου έλυσε το 4ο αλλά όχι το 2ο. Μετά κάναμε πλάκα ότι ο διορθωτής δε θα το πιστεύει, θα ψάχνει να δει πού έχει χώσει τη λύση του 2ου και δε την βλέπει:D

ναι ρε συ, ηταν αρκετα εξυπνο. Νταξ δεν ηταν και κατι, αλλα δεν ειναι και τοσο συνηθισμενο. Και σε μας συνεβη αυτο με μια συμμαθητρια νομιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

acy

Νεοφερμένος

Η Anastasia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ πάντως πιστέυω πως τα θέματα σήμερα δεν ήταν ούτε πολύ δύσκολα αλλά ούτε και γελοία!!!
Το πρώτο θέμα αρκέτα εύκολο,αναμενόμενη η θεωρια και κατανοητά τα σωστά λάθος.
Το δεύτερο με τους μιγαδικούς θεωρώ πως έβγαινε εξίσου εύκολα εκτός αν κολλούσες σε κάποιο σημείο και δεν μπορο΄θσες να προχωρήσεις πιο πέρα.
Το τρίτο φώναζε οτι είχε Fermat και το Βοlzano καλό ήταν. και ....
Το τέταρτο θέμα πιστέυω πως ήταν το πιο απαιτητικό.Αν και η άσκηση σε πήγαινε από μονη της.
α) G συνεχής στο [0.2]
β) G παραγωγίσιμη στο (0,2)
γ) άρα κανουμε ενα Rolle για την G στο (0,2)
δ)και ένα ΘΜΤ για την G στο (0,α)
Νομίζω πως τα δυο πρώτα βοηθούσαν στο να υποψιαστείς την πορεία της άσκησης..
Ακόμα τα θέματα κάλυπταν την περισσότερη ύλη του βιβλίου και δεν ηταν μόνο στα βασικά
Τέλος ένα σχόλιο για τα ολοκληρώματα και γενικά για το τέταρτο θεμα!!!
Παιδιά οταν βλέπετε ολοκληρώματα η οποιαδήποτε αάλλη άσκηση που να σας τρομάζει προσπαθήστε έστω να την λύσετε μέχρι εκεί που πάει!!
Πραγματικά νευριάζω οταν διαβάζω πως δεν μερικοί δεν αγγίζουν καν τα θέματα... και μόνο που τα διαβάζουν προδικάζουν πως δεν μπορούν να τα λύσουν :mad:
Καλή επιτυχία σε όλους μας και στα υπόλοιπα μαθήματα και παιδιά ψυχραιμία και όχι άγχος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ναι ρε συ, ηταν αρκετα εξυπνο. Νταξ δεν ηταν και κατι, αλλα δεν ειναι και τοσο συνηθισμενο. Και σε μας συνεβη αυτο με μια συμμαθητρια νομιζω.

Ωραίο θέμα ήταν! Ευτυχώς στην αρχή της χρονιάς είχα κάνει αρκετές τέτοιες και παρότι δεν έκανα επανάληψη μιγαδικούς:D την έβγαλα χωρίς πρόβλημα. Η πλάκα είναι ότι έλεγα στον μαθηματικό μου ότι θα πέσει παράμετρος με μιγαδικούς και Φερμά και έπεσα μέσα:lol:. Βέβαια έλεγα μη κάνουν καμιά καφρίλα και μπει και ρυθμός μεταβολής αλλά ευτυχώς δεν μπήκε και να μη σώσει να μπει ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Ωραίο θέμα ήταν! Ευτυχώς στην αρχή της χρονιάς είχα κάνει αρκετές τέτοιες και παρότι δεν έκανα επανάληψη μιγαδικούς:D την έβγαλα χωρίς πρόβλημα. Η πλάκα είναι ότι έλεγα στον μαθηματικό μου ότι θα πέσει παράμετρος με μιγαδικούς και Φερμά και έπεσα μέσα:lol:. Βέβαια έλεγα μη κάνουν καμιά καφρίλα και μπει και ρυθμός μεταβολής αλλά ευτυχώς δεν μπήκε και να μη σώσει να μπει ποτέ!

χαχαχ.
Να φανταστεις ΠΡΙΝ ΑΚΡΙΒΩΣ μπω στην ταξη, συζητουσα με εναν συμμαθητη μου την αποδειξη της σταθερης συναρτησης που επεσε. Καλα οταν το ειδα, εσκασα στα γελια.
Δεν περιμενα τα θεματα ετσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal-Militiaman

Νεοφερμένος

Ο Metal-Militiaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Κατά την γνώμη μου στην κατηγορία μας όλα τα θέματα είναι εύκολα+τα τα φετινά δυστυχώς τα μόνα που αξίζουν είναι των επαναληπτικών όμως αποφεύγουν να βάζουν θέματα τέτοιας δυσκολίας τον Μάιο.
Γενικά παιδία όπως λέει και το υποργείο <<το τέταρτο θέμα αποτελείται από μια άσκηση ή ένα πρόβλημα που η λύση του απαιτεί από τον μαθητή ικανότητες συνδυασμού και σύνθεσης προηγόυμενων γνώσεων>> άρα πρέπει(ή έπρεπε) να γνωρίζουμε οτι δεν θα υπήρχε τίποτα το εξεζητημένο και όλα θα ήταν στοιχειώδη και τετριμμένα.
Επίσης, αν κάποιος θέλει να δει ωραίες ασκήσεις δεν θα δει φυσικά αυτά τα βατά θέματα των πανελληνίων αλλά ασκήσεις από την Ε.Μ.Ε. και από άλλα ψαγμένα βοηθήματα γι 'αυτο και οι πανελλαδικές εξετάσεις της Γ Λυκείου δεν θα σε αναδείξουν ως νικητή των εξετάσεων απλά θα δουν τις συνολικές σου γνώσεις,και να μπορείς να τις εφαρμόσεις οποιαδήποτε στιγμή χωρίς να απαιτούν από εσένα να λύσεις δύσκολες ασκήσεις και να προβείς σε πολύπλοκους συλλογισμούς.

Γι αυτό αν διαβάσετε μεθοδικά ΣΙΓΟΥΡΑ θα γράψατε πάνω από 18
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Από τη στιγμή που το ερώτημα λυνόταν με απλή εφαρμογή γνωστού θεωρήματος σε συνάρτηση, τότε στο ζητούμενο σαφώς και η λέξη "τουλάχιστον" ήταν αναγκαία, γιατί τυπικά το σχετικό θεώρημα έτσι αναφέρεται στο βιβλίο. Δεν ήταν υπερβολική η διευκρίνιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos_sp

Νεοφερμένος

Ο nikos_sp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 114 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
εγώ λυπάμαι που δε κατάφερα να λύσω από το 4 το γ και δ ενώ όλα τα άλλα τα κανα, πραγματικά μπορούσα, έκανα τα πάντα στο γραπτό αλλά απλά δε μπορούσα να σκεφτώ τη λύση εκείνη τη στιγμή, με χει ρίξει λίγο το ηθικό............όσο σκέφτομαι πως τώρα γράφουμε αοδέ τρελένομαι, μερικοί φίλοι μου έγραψαν βάση λένε και άρχισαν να τα ψιλοπαρατάνε από τώρα και να λένε "του χρόνου πάλι"...τι να πω έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
παιδια οσοι ειδατε ειδησεις στη νετ τωρα το μεσημερι ο μαθηματικος που ειπε τις λυσεις λεει ζηταω συγγνωμη απο τους μαθητες μου που τους ταλαιπωρησα ολο αυτο το χρονο με τα θεματα που τους εβαζα να φανταστειτε τι θεματα εβαλαν σημερα και να δουμε μετα αν ευσταθουν οι προβλεψεις του κυριου αμαριαννακη:P

Κατά κανόνα πάντα η προετοιμασία είναι σε παραπάνω επίπεδο απ'το τελικό διαγώνισμα, όχι μόνο στα Μαθηματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
εγώ λυπάμαι που δε κατάφερα να λύσω από το 4 το γ και δ ενώ όλα τα άλλα τα κανα, πραγματικά μπορούσα, έκανα τα πάντα στο γραπτό αλλά απλά δε μπορούσα να σκεφτώ τη λύση εκείνη τη στιγμή, με χει ρίξει λίγο το ηθικό............όσο σκέφτομαι πως τώρα γράφουμε αοδέ τρελένομαι, μερικοί φίλοι μου έγραψαν βάση λένε και άρχισαν να τα ψιλοπαρατάνε από τώρα και να λένε "του χρόνου πάλι"...τι να πω έλεος.

για την ΑΟΔΕ και εγώ τρελαίνομαι αλλά δεν πειράζει! Μη στεναχωριέσαι για τα μαθηματικά, μην επηρεαστείς θα γράψεις καλά και στα υπόλοιπα!
-----------------------------------------
Κατά κανόνα πάντα η προετοιμασία είναι σε παραπάνω επίπεδο απ'το τελικό διαγώνισμα, όχι μόνο στα Μαθηματικά.

αφού σκοπός της είναι να σε κάνει να θεωρήσεις εύκολο ό,τι και να μπει:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
εγώ λυπάμαι που δε κατάφερα να λύσω από το 4 το γ και δ ενώ όλα τα άλλα τα κανα, πραγματικά μπορούσα, έκανα τα πάντα στο γραπτό αλλά απλά δε μπορούσα να σκεφτώ τη λύση εκείνη τη στιγμή, με χει ρίξει λίγο το ηθικό............όσο σκέφτομαι πως τώρα γράφουμε αοδέ τρελένομαι, μερικοί φίλοι μου έγραψαν βάση λένε και άρχισαν να τα ψιλοπαρατάνε από τώρα και να λένε "του χρόνου πάλι"...τι να πω έλεος.

ελα μην στενοχωριεσαι ρε συ. Τιποτα δεν τελειωσε. Εχουμε μπροστα μας βιολογια(εμεις) εσεις αοδε, εχουμε φυσικη, εχουμε χημεια -αεππ. Τωρα αρχιζει το σημαντικο μερος. Ενταξει τα μαθηματικα ηταν σιγουρα ογκολιθος απο ολες τις πλευρες :υλη-δυσκολια.
Ανθρωποι ειμαστε, λαθη κανουμε.
Περισσοτερο το χαιρομαι που εκμεταλλευτηκα την αθρωπιστικη σπουδη που πηρα σε ελαχιστο βαθμο απο το σχολειο, παρα που εμαθα να λυνω ολοκληρωματα πχ. Τα τελευταια δε μετρανε στην ψυχη σου, τελειωσε.
Σκεψου τι βασανα τραβαει ο κοσμος, σκεψου αλλοι χανουν χερια και ποδια, αλλοι δεν εχουν να φανε.
Τωρα για δυο υποερωτηματα ρε συ? μια χαρα πηγες, εκεινα ηταν τα πιο δυσκολα απλα και θεωρω πολυς κοσμος τα εχασε. Ελα , τελος. Ξεφυλλισε το αοδε και μην το σκεφτεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafne_mm24

Νεοφερμένος

Η dafne_mm24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
παιδιά έλεος...μη λέτε ότι τα θέματα ήταν γελοία.πολλοί μαθητές δεν έγραψαν καλά κι όταν βλέπουν τέτοια σχόλια τους πιάνει πανικός. εγώ προσωπικά πιστεύω οτι έγραψα 19-20 αφήνοντας ένα περιθώριο σε μικρολαθάκια. πιστεύω εντούτοις ότι ήταν μέτριας και κλιμακούμενης δυσκολίας. 3ο και 4ο ήταν ενδιαφέροντα και οι μέτριοι δεν τα έπιαναν όλα. τέλος πάντων, ό,τι γράψαμε γράψαμε μην σας παίρνει απο κάτω όσους δεν πήγατε όσο καλά θα θέλατε και μην παίρνουν αέρα τα μυαλά όσων αρίστευσαν.πάμε για τα επόμενα...ψύχραιμα... :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Για μένα νικητής των εξετάσεων είναι ο καθένας που μπαίνει στην πρώτη σχολή της προτίμησής του ανεξαρτήτως αν τα πήγε καλά σε κάποιο μάθημα ή όχι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Γι αυτό αν διαβάσετε μεθοδικά ΣΙΓΟΥΡΑ θα γράψατε πάνω από 18

Αυτό

Ρε παιδια, αποδειξη πως μια συνάρτηση ειναι συνεχης και παραγωγισιμη 10 μόρια;;; Αυτο ήταν καθαρη θεωρια, ποιος παει να γραψει εξετασεις αν δεν ξερει θεωρια;
Εφαρμοογη ενος ΘΜΤ και ενος ρολλ αλλα 15 μορια;;;
ΟΚ, τρομαζε η ασκηση μολις την εβλεπες αλλά ζητουσε 5 πράγματα μετρημενα αν ειχες ψυχραιμια.
Δηλαδή αν έδιναν 4ο θεμα κλαδική με αλλαγη τυπου ή ζητουσαν αρχική συναρτησης σε ενωση διαστημάτων τι θα λέγαμε;;;
Τεσπα, καλη συνέχεια σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias!!!

Νεοφερμένος

Ο ilias!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
τα θεματα ηταν κλιμακωτα και ωραια, οπως επρεπε να ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos_sp

Νεοφερμένος

Ο nikos_sp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 114 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
τέλος πάντων παιδιά τι να πω

το μόνο που ξέρω είναι πως έχουμε 3 δυνατά χαρτιά μπροστά μας, καλό είναι να τα αξιοποιήσουμε με τον βέλτιστο τρόπο

κλείνω το λαπτοπ, το μαζεύω και πάω αοδέ, τα λέμε μεθαύριο, καλό κουράγιο και καλή επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariiiiia

Νεοφερμένος

Η mariiiiia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
παιδιά κι εγώ δόξα το Θεούλη τα έγραψα όλα, όμως τα είχα παίξει!!
στο 3ο Θεμα πήρα λάθος τη συνάρτηση που έδινε και αναγκάστηκα να σβήσω 3 σελιδες και να τα ξαναλυσω από την αρχη!! γι' αυτο προσοχη ρε παιδια!! μιλαμε έτρεμα ολόκληρη από τον πανικό μου, μέχρι που με ρωτούσαν οι επιτηρητές αν είμαι καλά και μήπως θέλω να βγω έξω :!:
τελοσπαντων, τελος καλό, όλα καλάααα!
ευχομαι καλη συνέχεια σε όλα τα παιδιά και προσοχή μην την παθετε ποτε σαν εμενα (βεβαια ειμαι και λιγο χαζο, για να την παθω έτσι........αλλα δε μου είχε ξανατυχει ρε παιδια... :s )

α, εγώ θα έλεγα οτι ηταν πολυ εύκολο να πιάσεις τη βαση.. απο κει και πέρα υπήρχαν 15-20 μόρια που ήθελαν ζορισμα.

παντως "εύκολο" διαγωνισμα δεν ηταν! μη λεμε ο,τι θελουμε...για τα πλαισια πανελληνιων μιλαμε παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Προκοπης

Νεοφερμένος

Ο Προκοπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ελατε τωρα παιδια οτι γραψατε γραψατε.Παμε γιαλλα τωρα :D καλη συνεχεια στα αλλα μαθηματα, σε ολους !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
εγω αυτο εκανα ακριβως πηρα το μετρο του z και μου βγηκε ριζα του 8λ^2+2 και αθτο εχει ελαχιστο για λ=0... σωστο ειναι:iagree::no1:

Το λ δεν ανηκει στο R; Η ελαχιστη τιμη του ειναι το 0;

παιδια τα θεματα τα κρινω ως εξης πρωτο θεμα ασχολιαστο αποδειξη αναμενομενη καμια σχεση με περσι ορισμος γενικης παιδειας απλα ημαρτον σωστο λαθος αναμενομενα δευτερο θεμα σχεσον ιδιας δυναμικοτητας με περσι αλλα ισως εγω το θεωρω πιο δυσκολο το περσινο γιατι ηθελε σχημα και απαιτουσε μεγαλυτερη ευχερεια εσας θεμα πραξεων ηταν παμε θεμα 3 που ηταν επιεικως αστειο πρωτο ερωτημα οποιος μαθητης δε το λυσε τι να πω ειναι δυνατον να μην ξερεις να εφαρμοσεις φερματ και απο εκει και περα το μπολτζανο δεν ηταν ακραιο εβγαζε ματια σστο περσινο θεμα ηθελε χειρισμους δυσκολους και ειδικα το ερωτημα ανισοτικης σχεσης και αυτο με τιος ριζες ηταν ακραιο τεταρτο θεμα θα ελεγα χαρισμα μοναδων απλα περσι τα ερωτημα ηταν ακραια απαιτουσαν πολυ μεγαλη μαγκια φετος τα 2 πρωτα ερωτηματα ηταν ευκολα αν δεν ξεερεις να βρεις οριο ριζας τι να πω 0/0 και της θεωρητικης το κανε το θεωρημα ρολ εβγαζε ματια ε και το τελευταιο σιγα τα αιματα με τη μεση τιμη σιγουρα ντροπη στην κυβερνηση που ενοψω ευροεκλογων επιχειρει να τιναξει στον αερα τις πανελληνιες αλλα πρεπει να ξερουν αυτοι οι κυριοι του υπουργειου οτι τελειωσαν ο κοσμος δεν τρωεει αλλο κουτοχορτο

Βαζε και κανα σημειο στιξης ρε φιλε δεν καταφερα να διαβασω πανω απο 4 γραμμες

ρε παιδια εχουμε τρια μαθηματα ακομη γαμωτο.
Πως μπορειτε να λετε οτι θα ανεβουν οι βασεις??

Τιποτα δεν κρινεται μονο απο τα μαθηματικα. Ασχετα που ειναι κατα τη γνωμη μου μακραν το δυσκολοτερο μαθημα ολων.
Ολα θα κριθουν στην πορεια. Στο τελος.
Τα θεματα ηταν καλα.
Ακομη και το δευτερο με την παραμετρο ηταν καλο. Πιστευω αρκετα ατομα χαντακωσαν.
Θεωρω οτι για καποιον που κυνηγουσε βαση , τα περυσινα βοηθουσαν πιο πολυ.

Να δεις τι θ ακουσεις μεχρι να βγουν πραγματικά οι βασεις:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

traganeus

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Eγώ έδωσα πέρσι και πιστέυω οτι τα φετινά αν και ήταν πολύ απαιτητικά! Ωστόσο μπορούσες με μέτριο διάβασμα να πάρεις ένα αξιοπρεπή βαθμό κοντά στο 13-14. Όπως αναφέρθηκε 2 ολόκληρες μονάδες απο την απόδειξη είναι ΔΩΡΟ!!! και δεν ήταν απο τις δύσκολες που υπάρχουν...

Επίσης παρατηρησα οτι και να κόλαγες σε κάποιο ερώτημα μπορούσες να λύσεις το επόμενο....

Συγκριτικά με τα περσινά πιστεύω οτι ήταν ΠΟΛΥ ευκολότερα, αλλα σε γενική γραμμή ήταν όσο δύσκολα έπρεπε για να φανεί η αξία του καθενός!

Πιστεύω οτι θα ρίξουν ένα μαστίγιο στην Φυσική, γιατί πέρσι το ξέσκισαν, έγγραφες 20 με κλειστά μάτια!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Μαστίγιο δεν θα είναι αλλά λίγο πιο δύσκολα από πέρσι σαν του 2007...

Μην ξεχνάτε πως φέτος δίνουν λιγότερα παιδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top