[20/5/2009] Μαθηματικά Κατεύθυνσης

Πώς σας φάνηκαν τα θέματα;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Δύσκολα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μέτριας δυσκολίας

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Εύκολα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν έδινα σήμερα / Δε δίνω πανελλαδικές

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GFrag17

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Παιδιά εγώ τα πήγα ικανοποιτητικά...Μάλιστα μιλούσα στον καθηγητή ότι δε χρειαζόταν το μιλιμετρέ, και 2 λεπτά αργότερα ήρθε το χαρτί!

Ένα 13-15 το έχω πιστεύω, το 4ο θέμα δε θέλω ούτε να ξέρω πως λύνεται :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xman

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Εγώ έπιασα μονο τα Σ-Λ...Ούτε την απόδειξη δεν ήξερα...άντε το 2αρι το πήραμε πάλι.. :(

αστα να πανε φιλε....εγω μονο πρωτο θεμα και κατι ψιλα απο τα αλλα εκτος του 4του θεμα τος....ελεος....κανενα 5 με το ζορι, αλλα μην στεναχωριοστε τπτ δν εχει τελειωσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christine__

Νεοφερμένος

Η Christine__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ελεος παιδια, δεν ηταν θεματα αυτα..Εμεις περιμεναμε να περασει η ωρα για να φυγουμε! Κανενας δεν εγραψε τπτ (εκτος απο το ονομα μας&το τζοκερ :P, εε συγνωμη τα Σ-Λ εννοω:xixi:) Χαλιααα ! ! !:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kristy

Νεοφερμένος

Η Κριστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
κι εγω εκανα βλακιες.... μα να παω να αποδειξω αλλα στο πρωτο θεμα??? ελεος!!!!! ηθελε συνεπειες ΘΜΤ κι εγω απεδειξα f'(x)=c...... οτι να'ναι ομως....!!!!:'(
κι εγω τα Σ/Λ τα εβαλα Σ-Σ-Λ-Λ-Σ........γιατιιιιιιιιιιιιιιιιι? γιατι γιατι? καλα για το τεταρτο δε μιλαω!!! τιποτα...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theol10

Νεοφερμένος

Ο theol10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
αρκετά εύκολα νομίζω είναι τα θέματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xman

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
κι εγω εκανα βλακιες.... μα να παω να αποδειξω αλλα στο πρωτο θεμα??? ελεος!!!!! ηθελε συνεπειες ΘΜΤ κι εγω απεδειξα f'(x)=c...... οτι να'ναι ομως....!!!!:'(
κι εγω τα Σ/Λ τα εβαλα Σ-Σ-Λ-Λ-Σ........γιατιιιιιιιιιιιιιιιιι? γιατι γιατι? καλα για το τεταρτο δε μιλαω!!! τιποτα...:'(

και γω εχω κανει κατι λαθη εκει στη θεωρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

homomathimaticus

Νεοφερμένος

Ο Λεωνιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
(Για να ακουστει και μια διαφορετικη αποψη) Πηγαν νε με διωξουν απο την αιθουσα επειδη ειχα πεθανει απο τα γελια λογω θεματων. Μου φανηκαν γελοια! Αν δεν εχω γραψει τουλαχιστον 99/100 θα αποκεφαλιστω. (χωρις παρεξιγιση προς οσους δεν τα καταφεραν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xxvasilakosxx

Νεοφερμένος

Ο xxvasilakosxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
πιστευω επιασα ενα 12-13 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DK1991

Νεοφερμένος

Ο DK1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Πανεύκολα μου φάνηκαν. Οι περισσότεροι στο σχολείο μου λένε πως τα λύσαν όλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Καλά ε . Το τέταρτο 8έμα ούτε να το βλέπεις δεν ήθελες...

Εν τω μεταξύ η φάση είναι ότι σε κάποιια στιγμ΄΄ρθε μαι διευκρίνιση από το υπουργείο για το Θέμα 4ο για το γ) και το δ) υποερώτημα. Και μας κάνει η καθηγήτρια εάν το έχετε γράψει αλλάξτε το...Θα σας γράψω στον πίνακα την οδηγία που μας ήρθε για την αλλαγή...

Εκείν τη στιγμή βάζουμε κάτι γέλια όλοι, αφού κανε΄ςι δεν το ΄χε πιάσει...

Όπως και να ΄χει γύρω στο 10 περιμένω. ΜΝε αυτό το μάθημα στραβά ξεκκίνσα στραβά τέλειωσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos_sp

Νεοφερμένος

Ο nikos_sp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 114 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
παιδιά εγώ τα λυσα όλα εκτός από τα 2 τελευταία στο 4 θέμα, αλλά τα προσπάθησα δε ξέρω αν μετρήσει καθόλου αυτό

σ-λ τα πιασα, άντε τώρα αοδε. πφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

capito666

Νεοφερμένος

Ο capito666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
παιδια τα εγραψα ολα ωραια και καλα... και δν θυμομουν την αποδειξη f'(x)=0 τοτε η f ειναι σταθερη.... και ειπα να ολοκληρωσω και εβγαλα πως f(x) = c
Ποσο λετε να μου κοψουν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Same shit και γω:(Αμαν αμαν πιασαμε καμια βαση...
Προσωπικα μου φανηκαν δυσκολα..βεβαια αναλογα τι προετοιμασια εχει κανει ο καθενας..τα βλεπει και με αλλο ματι...
Εφοσον τελειωσε παντως το οριο του ελαχιστο χρονου παραμονης στην ταξη,εξαφανιστηκαν τα 3/4 της ταξης...μονο 1ο θεμα εκαναν αυτοι και εξαφανιστηκαν...αρα προφανως δεν τα λες και ευκολα...:'(

Οταν βεβαια δε μπηκε η διευθυντρια να μας διαβασει την διευκρινιση για το 4ο ΘΕΜΑ για τα 2 τελευταια υποερωτημα πεσαμε κατω απο το γελιο..Της λεμε ολοι μαζι με ενα στομα μια φωνη..Γιατι ποιος σας ειπε οτι θα κανουμε και 4ο θεμα?:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kypselioths

Νεοφερμένος

Ο kypselioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
(Για να ακουστει και μια διαφορετικη αποψη) Πηγαν νε με διωξουν απο την αιθουσα επειδη ειχα πεθανει απο τα γελια λογω θεματων. Μου φανηκαν γελοια! Αν δεν εχω γραψει τουλαχιστον 99/100 θα αποκεφαλιστω. (χωρις παρεξιγιση προς οσους δεν τα καταφεραν)
ποοο τι σνομπαρισμα ειναι αυτο....για ηρεμιστε λιγο ωρε...εγω πιστευω οτι ηταν μετρια προς το δυσκολα...γελοια δεν τα λες παντως! τι το γελοιο ειχαν δηλαδη??? νορμαλ θεματα πανελληνιων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filipaster

Νεοφερμένος

Ο filipaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ενα 5 θα το εχω παρει......πφφφφφ ηταν δυσκολα τα θεματα δεν μπορειτε να πειτε.....
Πανεύκολα μου φάνηκαν. Οι περισσότεροι στο σχολείο μου λένε πως τα λύσαν όλα...
να σε ρωτησω σε ποιο σχολειο πανε αυτοι γιατι οσους ρωτησα στο σχολειο μου λεγανε καλα εγραψα και τους ελεγα δηλαδη ποσο και η απαντηση που επερνα ηταν ενα 10-12......πολυ λιγα ατομα ηταν πανω απο 14-15....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

capito666

Νεοφερμένος

Ο capito666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Εγω πιστευω πως ηταν πιο δυσκολο το 3ο θεμα παρα το τεταρτο.... βεβαια ειναι αναλογα και με το ποσο διαβασμα εχει κανει ο καθενας.... εγω οτι εχω χασει το εχω χασει απο την αποδεξξ και απο το 3ο θεμα Α και Βγ ερωτηματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEOYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYy!
ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΧΕΙΣ ΛΥΣΕΙ ΟΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΡΩΤΗΜΑ το δ ΣΤΗΝ ΜΙΑ ΩΡΑ και ΝΑ ΤΟ ΛΥΝΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ 5λεπτο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!
ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

capito666

Νεοφερμένος

Ο capito666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Πανεύκολα μου φάνηκαν. Οι περισσότεροι στο σχολείο μου λένε πως τα λύσαν όλα...
Ο καθενας μπορει να πει οτι τα εγραψε ολα το θεμα ειναι να τα εγραψε και σωστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Αν εξαιρέσεις τα 2 τελευταία ερωτήματα του 4ου σκέλους που ήθελαν λίγο σκέψη τα άλλα μπορούσες να τα λύσεις πιστεύω στο 3ωρο για τα δυο τελευταία αν είχα κανένα μισαωράκι ακόμα ίσος τα εκανα:P Πάντως τα έγραψα και κείνα για να μην είναι κενό μήπως και φιλοτιμηθεί κανείς να μου βάλει κανα 2 μόρια για την προσπάθεια. Το τελευταίο το έκανα με rolle και κατέληξα σε κάτι που ισχύει άρα ισχύει και η αρχική σχέση.Στις απαντήσεις το έκανε με θμτ εσείς πως το κάνατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DK1991

Νεοφερμένος

Ο DK1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
capito, λογικά τα μισά..
-----------------------------------------
Ρε παιδιά ηταν όλα απλη εφαρμογη Θεωρημάτων! Που ήταν η δυσκολία δλδ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top