[20/5/2009] Μαθηματικά Κατεύθυνσης

Πώς σας φάνηκαν τα θέματα;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Δύσκολα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μέτριας δυσκολίας

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Εύκολα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν έδινα σήμερα / Δε δίνω πανελλαδικές

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,157 μηνύματα.
Μετά το τέλος κάθε εξέτασης, θα υπάρχει ένα ξεχωριστό TOPIC συζήτησης για κάθε μάθημα (σχολιασμός θεμάτων, παρατηρήσεις, πώς γράψατε κ.τ.λ.). :):)

Το θέμα κλειδώνεται και θα ανοιχτεί αύριο το πρωί. :xixi:


Μάθημα 3ο: [20/5/2009] Μαθηματικά Κατεύθυνσης
Καλή Επιτυχία ;)

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatz

Νεοφερμένος

Ο Gatz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ρε παιδια ξερει κανεις τα θεματα των μαθηματικων κατευθυνσης...?Αν τα ξερετε στειλτε κανενα λινκ γιατι δεν τα βρισκω πουθενα...:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demoglakos

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
μάλλον δεν έχουν βγει ακόμη... σε λιγάκι σίγουρα..
-----------------------------------------
συγνώμη.. γράψε λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatz

Νεοφερμένος

Ο Gatz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μηπως ξερετε και τα Σ-Λ????:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelakaridi

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
βγήκαν τα θέματα τα είδατε??στο site του υπουργείου!!πείτε μου τη γνώμη σας γιατί γράφει η αδερφή μου και έχω τρομερή αγωνία!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πολυ δυσκολα ηταν κατα την γνωμη μου!!τα Σ-Λ νομιζω πως ειναι:Σ-Σ-Λ-Λ-Σ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
πολυ δυσκολα ηταν κατα την γνωμη μου!!τα Σ-Λ νομιζω πως ειναι:Σ-Σ-Λ-Λ-Σ!!!

Tο τελευταίο νομίζω είναι Λ :hmm:
Αφου έλεγε πως η f(χ) <0 Toτε στο ολοκληρωμα το f είναι σε απόλυτο! ε?

Και μένα μ φάνηκαν δύσκολα, χάλια έγραψα και φέτος :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε τι ήταν δύσκολα?Δηλαδή η θεωρία?Οι ασκήσεις ήταν τραβηγμένες?Υπήρχε κάτι που δεν το είχατε ξανασυναντήσει?Μπορείτε να μου εξηγήσετε? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οντως λαθος ειναι!!εχασα 2 μοναδες!!πφφ
-----------------------------------------
Σε τι ήταν δύσκολα?Δηλαδή η θεωρία?Οι ασκήσεις ήταν τραβηγμένες?Υπήρχε κάτι που δεν το είχατε ξανασυναντήσει?Μπορείτε να μου εξηγήσετε? :)
οταν θα φτασεις 3η λυκειου θα καταλαβεις οτι ηταν δυσκολα τα θεματα 2009
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Σε τι ήταν δύσκολα?Δηλαδή η θεωρία?Οι ασκήσεις ήταν τραβηγμένες?Υπήρχε κάτι που δεν το είχατε ξανασυναντήσει?Μπορείτε να μου εξηγήσετε? :)

Η Θεωρία ήταν εύκολη, και το 2ο θέμα!

Προσωπικά εγώ κόλλησα στο 3ο. Δεν μ ερχόταν πως από ανισότητα θα βγάλω το α :(
και μετά κόλλησα και στην μονοτονία, σαλάτα τα εκανα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demoglakos

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
όχι παιδιά αντικειμενικά τα θέματα δεν ήταν δύσκολα... λίγη περισσότερη δουλίτσα ήθελε το 4ο αλλά εντάξει 4ο θέμα είναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η Θεωρία ήταν εύκολη, και το 2ο θέμα!

Προσωπικά εγώ κόλησα στο 3ο. Δεν μ ερχόταν πως από ανισότητα θα βγάλω το α :(
και μετά κόλλησα και στην μονοτονία, σαλάτα τα εκανα :D


εγω 4ο θεμα δεν ακουμπησα...και οταν μας εφεραν διευκρινιση για το "τουλαχιστον" στο 4γ και 4δ γυρναω και κανω στον καθηγητη βρε ουστ τι μας το λετε ποιος θα φτασει εκει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
σκατα εγραψα και εγω......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ναι, σε σχέση με πέρσι, τα θέματα είναι απαιτητικά, αλλά δεν απαιτούν κάποια ιδιαίτερη φαντασία-έμπνευση της στιγμής απ' ότι τα βλέπω με μια 1η ματιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelakaridi

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
το τελευταίο νομίζω και εγώ ότι είναι λάθος. Θα έπρεπε να έχει - για να είναι σωστό. Σωστά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
το τελευταίο νομίζω και εγώ ότι είναι λάθος. Θα έπρεπε να έχει - για να είναι σωστό. Σωστά??
ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

totiloz

Νεοφερμένος

Ο totiloz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλημερα,
Δεν νομιζω πως τα σημερινα θεματα ειχαν οποιαδηποτε δυσκολια..ενας μαθητης του 16-17 εγραφε 100 αρκετα ευκολα, τα θεματα ειχαν απαιτηση βασικων γνωσεων, και δεν χρειαστηκε πουθενα καποια ιδιαιτερη σκεψη ,εμπνευση,εμπειρια..Ηταν απλως θεμα μιας αξιοπρεπους προετοιμασιας ,ηρεμιας και διαυγειας ..κατα την ταπεινη μου αποψη :)
Για οσους λενε πως δεν πηγαν καλα, πιστευω πως οταν δουν τις απαντησεις θα σκεφτουν "καλα μονο αυτο ηταν;" και θα απορουν πως δε το σκεφτηκαν,ισως λογω του αγχους τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Βγήκαν και οι απαντήσεις : https://www.forthnet.gr/media/FOTOS/exetaseis2009/apant_matem_kat_2005.pdf

προς εκπληξη μου έγραψα λίγο καλύτερα από όσο πίστευα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Εγώ έπιασα μονο τα Σ-Λ...Ούτε την απόδειξη δεν ήξερα...άντε το 2αρι το πήραμε πάλι.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top