[18/5/2016] Μαθηματικά Κατεύθυνσης

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 585 μηνύματα.
Φίλε physicscrazy δεν νομίζω πως διατείνομαι σε καμία μου τοποθέτηση πως γνωρίζω επακριβώς τι έγραψαν οι διαγωνιζόμενοι της Γ λυκείου ούτε πώς κατέχω στοιχεία επισήμου γκάλοπ .Στις απαντήσεις μου αναφέρω πράγματα περί "γενικής τάσης" και "γενικής άποψης" των μαθητών που γνωρίζω, και στηρίζονται στις προβλέψεις για την βαθμολογία τους(ανέφερα μάλιστα πως μίλησα με αρκετούς γνωστούς από διάφορες περιοχές ώστε να υπάρχει πολυφωνία :P). Όσον αφορά τις εκτιμήσεις των μαθηματικών, η πρώτη εκτίμηση που λαμβάνω υπόψιν μου προσωπικά είναι αυτή της ΕΜΕ.Μιας και έδινες πέρυσι υποθέτω πως ίσως έχεις δει την ανακοίνωση της περί των περσινών θεμάτων( που νομίζω πως ανταποκρίνονταν επακριβώς στην πραγματικότητα) .Εξίσου λοιπόν η φετινή της ανακοίνωση μου αρκεί . Δεν ξέρω πώς μπορεί κάποιος να αξιολογήσει τα θέματα όντας "παρατηρητής" -εξ ου και τα σχόλια "μαθηματικών" περί εύκολων θεμάτων στις 12 το πρωί (αναλογιστείτε τι ώρα αναρτήθηκαν /εκτός κι αν η αξιολόγηση γίνεται με το μάτι δίχως χαρτί και μολύβι :P).
Τα "θέματα τσεκούρια" είναι γνώμη διαδικτυακών ιστοσελίδων (την οποία οπως είπες επιλέγει ο καθένας να την εκλάβει ως παραπληροφόριση ή πραγματικότητα). Δεν νομίζω ξανά πως στα όσα είπα προσπάθησα να επιβάλλω σε καποιον την άποψη αυτή,εκτός κι αν αρχίζω να τυφλώνομαι από την πίεση των πανελληνίων. :P
Στην μαθηματική κοινότητα υπάρχει πολυφωνία σίγουρα, αλλά που ξέρεις...Ίσως υπάρχουν και σκοπιμότητες. :P
Χαίρομαι που συμφωνούμε στο τελευταίο, ειδικά τα τελευταία χρόνια δεν υπάρχει τίποτε "δεδομένο" αλλά εννοείται επίσης πως απαιτούμε αυτό "δεδομένο" που δεν είναι πάντα "δεδομένο"... :P Καλή συνέχεια παίδες!

Επιμενω πως δεν μπορεις να γνωριζεις τη ΓΕΝΙΚΗ ταση ρωτωντας απλως φιλους και γνωστους. Απλως δεν μπορεις να ξερεις. το τι σου λεει ο ενας και ο αλλος δεν εχει καμια υποσταση. Αν και δεν εχω δει τη φετινη ανακοινωση τη ΕΜΕ , θα σου πω οτι η ΕΜΕ διαφωνει καθετα με την υλη των μαθηματικων , καθως επισης και τη διδασκαλια τους και την εξεταση τους γενικα. Δε θυμαμαι να εχει πει καποια φορα οτι τα θεματα ηταν ευκολα . Παρολα αυτα συμφωνω οτι εν γενει ειναι ισως ο πιο αξιοπιστος κριτης(το οτι δεν υπαρχουν σοβαροι μαθηματικοι στην ΕΜΕ ειναι απλως ανυποστατο και δεν ισχυει γνωριζοντας την ΕΜΕ εκ των εσω). Δε σημαινει αυτο ομως οτι η αποψη της ειναι ευαγγελιο.

επισης ξαναλεω οτι δεν ειδα καμια διαδικτυακη εφημεριδα να μιλαει για θεματα-τσεκουρια.....αντιθετως....

τελος να πω οτι δε νομιζω οτι ανεφερα καπου οτι προσπαθησες να επιβαλλεις την αποψη σου.....
ακομη να αναφερω οτι αποψεις του τυπου "εισσαι ασχετος με τα μαθηματικα" "δεν ξερεις τι σου γινεται , κλπ κλπ ειναι επιεικως γελοιες και προφανως δεν τις συμμεριζομαι ....

πραγματικα σου ευχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Και λαμβάνεις ευχαρίστηση με το να επιμένεις ότι δεν ήταν δύσκολα τα θέματα? Θες να σου δώσουμε και Νόμπελ? Αν είναι ποτέ δυνατόν. Προσωπικά βλέπω όλους τους καλούς μαθητές που το είχαν λιώσει και αγαπούν τα Μαθηματικά να γράφουν max. 17! Αυτό λέει πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 585 μηνύματα.
Και λαμβάνεις ευχαρίστηση με το να επιμένεις ότι δεν ήταν δύσκολα τα θέματα? Θες να σου δώσουμε και Νόμπελ? Αν είναι ποτέ δυνατόν.

δε λαμβανω καμια τετοια ευχαριστηση.ειπα και πιο πανω οτι απλως λεω την αποψη μου.τονισα επισης οτι αν τα θεματα ηταν δυσκολα η ευκολα θα φανει στα στατιστικα.οπως καποιοι εχουν την αποψη οτι τα θεματα ηταν δυσκολα ετσι και καποιοι αλλοι εχουν την αποψη οτι ηταν ευκολα. στο τελος θα φανει.

Προσωπικά βλέπω όλους τους καλούς μαθητές που το είχαν λιώσει και αγαπούν τα Μαθηματικά να γράφουν max. 17! Αυτό λέει πολλά.

το τι "βλεπεις" εσυ για μενα δε λεει τιποτα.αν εσυ πιστευεις οτι εισαι υπερανω ολων και η αποψη σου λεει "πολλα", ΤΟΤΕ ΑΥΤΟ "ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ" . επισης διαφωνω καθετα με το "max 17" (που ειναι καθαρη παραπληροφορηση) αλλα ειναι αλλο θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ελπίζω να είσαι εδώ λοιπόν και μετά την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων. Προσωπικά, εχω τελειώσει και μια καλή σχολή και έδωσα πανελλήνιες φέτος, οπότε μάλλον προσεγγίζω καλύτερα το πράγμα από εσένα που κάνεις υπερπροσπαθεια να αποδείξεις πράγματα, λες και έχεις κάποιο συμφέρον η λαμβάνεις κάποιου είδους ικανοποίηση. Τελείωσε τη σχολή που έχεις εισαχθεί και άσε τα παιδιά να πάρουν και αυτά τον δρόμο τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 585 μηνύματα.
Ελπίζω να είσαι εδώ λοιπόν και μετά την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων.

οκ. ελπιζω να εισαι και εσυ εδω ομως.

Προσωπικά, εχω τελειώσει και μια καλή σχολή και έδωσα πανελλήνιες φέτος, οπότε μάλλον προσεγγίζω καλύτερα το πράγμα από εσένα

δεν μπορω να καταλαβω πως αυτο σε κανει να το προσεγγιζεις καλυτερα. ισα ισα που εγω εκανα προετοιμασια για τις πανελληνιες περυσι ενω εσυ πριν 4-5 χρονια (εχεις αναφερει οτι φετος δεν εκανες καποια ειδικη προετοιμασια).αρα ουσιαστικα εγω ειμαι πιο κοντα στον υποψηφιο και κατα πασα πιθανοτητα η εμπειρια μου ειναι πιο κοντινη σε προετοιμασια και απαιτησεις πανελληνιων.
διαφωνω με το "καλη" σχολη, οχι γτ πιστευω οτι η ΟΔΕ δεν ειναι καλη σχολη. αλλα γτ δεν πιστευω οτι υπαρχουν καλες και κακες σχολες. ολες οι σχολες ειναι καλες και καλα κανουν και υπαρχουν . επισης ειναι τελειως ατοπο να λες οτι επειδη εχεις τελειωσει μια οποιαδηποτε σχολη εισαι πιο αντικειμενικος κριτης των πανελληνιων:hmm:

που κάνεις υπερπροσπαθεια να αποδείξεις πράγματα, λες και έχεις κάποιο συμφέρον η λαμβάνεις κάποιου είδους ικανοποίηση. Τελείωσε τη σχολή που έχεις εισαχθεί και άσε τα παιδιά να πάρουν και αυτά τον δρόμο τους.

δεν κανω καμια υπερπροσπαθεια η αληθεια ειναι. τα επιχειρηματα μου βγαινουν απροσδοκητα ευκολα. δε θελω να αποδειξω τιποτα και δεν εχω και κανενα κερδος ειτε ηταν ευκολα ειτε ηταν δυσκολα τα θεματα.απλως νομιζω το φορουμ ειναι για αυτον ακριβως το λογο. να ανταλασσουμε αποψεις και επιχειρηματα. ξαναειπα οτι κανενας δεν εχει υποχρεωση να με ακουσει η να ενστερνιστει την αποψη μου.

μαλιστα πιστευω οτι ο καθε υποψηφιος το καλυτερο που εχει να κανει ειναι να κλεισει τα αυτια του και να μην ακουει ουτε εμενα ουτε εσενα ουτε κανεναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Καλά ηρεμήστε λίγο ρε παιδιά. Όλη η συζήτηση για το αν ήταν εύκολα, μέτρια, δύσκολα κτλ δε βοηθάει ούτε εμάς τους υποψηφίους, ούτε εν τέλει έχει κανένα ιδιαίτερο νόημα.
Κι' αυτό γιατί στην πραγματικότητα η επίδοση των μαθητών δεν σχετίζεται αποκλειστικά με τη δυσκολία των θεμάτων, αλλά και με την προετοιμασία του καθενός και το αντικείμενο που μελετούσε όλη τη χρονιά.
Το σίγουρο είναι ότι τα θέματα δεν ήταν αναμενόμενα. Όταν δεν πέφτει τίποτα από: Rolle, ΘΜΤ, εφαπτομένες, αρχικές, εμβαδά και άλλα, είναι λογικό να υπάρχει αυτή η κατάσταση.
Κι εγώ "γκρινιαξα" για τα θέματα, αλλά ας είμαστε και λίγο ρεαλιστές.. Ποιο ήταν το δύσκολο (περαν του Γ2) ; Όρια όπως του Δ3 έχουμε κάνει πάρα πολλά μες τη χρονιά, το Γ4 τελικά ήθελε την πιο απλή σκέψη ( να θεσεις καινουρια συναρτηση ). Και τα υπόλοιπα ερωτήματα του Δ, οκ προφανώς έπρεπε να είναι λίγο πιο τσιμπημένα για να υπάρχει κλιμάκωση στη δυσκολία και να ξεχωρίσουν οι εξεταζόμενοι, αλλά και πάλι δεν είχαν τίποτα υπερβολικό.

Αυτά. Anyway, προχωράμε για το επόμενο, όταν βγουν τα αποτελέσματα θα μάθουμε. Καλή επιτυχία σε όλους :)

(Για την ιστορία, έγραψα γύρω στο 17)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Calm down βρε, ο καθενας μπορει να εχει την αποψη του. Αλλος τα βρηκε δυσκολα, αλλος τα βρηκε ευκολα και παει λεγοντας. θυμαμαι το 2013 που εδινε ο αδερφος μου με εκεινο το περιβοητο θεμα στους μιγαδικους, ενας φιλος του καταφερε και το ελυσε και ελεγε οτι το βρηκε ψιλοευκολο. Σε ενα αλλο ερωτημα του διαγωνισματος ομως ειπε οτι δυσκολευτηκε τρομερα, ενω το ειχαν λυσει αρκετα παιδια. Οποτε βλεπετε και μονοι σας οτι ειναι αστοχο να λογομαχουμε για το αν ειναι δυσκολα η ευκολα τα θεματα ( και σε αλλα μαθηματα) γιατι ειναι υποκειμενικο. Υπαρχει ετσι μια γενικη θεωρηση, αλλα περα απο αυτο ο καθενας εχει τη γνωμη του για τους χ,ψ λογους. ( Εν τω μεταξυ το αστειο σε αυτο το forum ειναι οτι για τα θεματα καταληγουν να μαλωνουν καθε χρονο ατομα που δεν δινουν εξετασεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 585 μηνύματα.
( Εν τω μεταξυ το αστειο σε αυτο το forum ειναι οτι για τα θεματα καταληγουν να μαλωνουν καθε χρονο ατομα που δεν δινουν εξετασεις)

χαχααχαχααχχααχ.....πραγματικα νομιζω οτι ειναι απο τα πιο σωστα πραγματα που ειπωθηκαν.....εχω κλαψει:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wannabeconomist

Νεοφερμένος

Ο wannabeconomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Επιμενω πως δεν μπορεις να γνωριζεις τη ΓΕΝΙΚΗ ταση ρωτωντας απλως φιλους και γνωστους. Απλως δεν μπορεις να ξερεις. το τι σου λεει ο ενας και ο αλλος δεν εχει καμια υποσταση. Αν και δεν εχω δει τη φετινη ανακοινωση τη ΕΜΕ , θα σου πω οτι η ΕΜΕ διαφωνει καθετα με την υλη των μαθηματικων , καθως επισης και τη διδασκαλια τους και την εξεταση τους γενικα. Δε θυμαμαι να εχει πει καποια φορα οτι τα θεματα ηταν ευκολα . Παρολα αυτα συμφωνω οτι εν γενει ειναι ισως ο πιο αξιοπιστος κριτης(το οτι δεν υπαρχουν σοβαροι μαθηματικοι στην ΕΜΕ ειναι απλως ανυποστατο και δεν ισχυει γνωριζοντας την ΕΜΕ εκ των εσω). Δε σημαινει αυτο ομως οτι η αποψη της ειναι ευαγγελιο.

επισης ξαναλεω οτι δεν ειδα καμια διαδικτυακη εφημεριδα να μιλαει για θεματα-τσεκουρια.....αντιθετως....

τελος να πω οτι δε νομιζω οτι ανεφερα καπου οτι προσπαθησες να επιβαλλεις την αποψη σου.....
ακομη να αναφερω οτι αποψεις του τυπου "εισσαι ασχετος με τα μαθηματικα" "δεν ξερεις τι σου γινεται , κλπ κλπ ειναι επιεικως γελοιες και προφανως δεν τις συμμεριζομαι ....

πραγματικα σου ευχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!:clapup::clapup:

Ξανατόνισα πως ως "γενική τάση" εκλαμβάνω την αξιολόγηση των μαθητών(που γνωρίζω) από τους εαυτούς τους που σε σχέση με την εκτίμηση των θεμάτων από μαθηματικούς(πανελλαδικώς) εξάγει το συμπέρασμα(μέχρι σήμερα) πως τα θέματα γενικώς τους δυσκόλεψαν .Δεν γνωρίζω αυτό που λες για την μαθηματική εταιρία και την διδακτέα ύλη,οπότε δεν έχω άποψη περί αυτού,αλλά κρίνω επίσης με βάση την ανακοίνωση της σχετικά με τα περσινά(αναφορά σε θέματα με την μεγαλύτερη δυσκολία σε σύγκριση με άλλα έτη) και τα φετινά (αναφέρου πως :παρότι οι φετινές εξετάσεις δεν είναι άμεσα συγκρίσιμες με τις περσινές, τα θέματα είναι παρόμοιας δυσκολίας με τα αντίστοιχα περσινά).Και εννοείται πως δεν μιλάμε για ευαγγέλιο.
Τέλος επειδή έγινε αναφορά,να σου παραθέσω κάποιες ιστοσελίδες :https://www.star.gr/Pages/Ellada.asp...ta_mathimatika_efkolotera_ta_archaia_ellinika και αναδημοσίευση του ίδιου εδώ https://www.inewsgr.com/127/panellad...thimatika--efkolotera-ta-archaia-ellinika.htm όπως επίσης παρόμοια αναφορά https://www.star.gr/Pages/Ellada.aspx?art=324909
Σε ευχαριστώ και καλή συνέχεια σε όλα τα παιδιά:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WELCOME

Νεοφερμένος

Ο WELCOME αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
"( Εν τω μεταξυ το αστειο σε αυτο το forum ειναι οτι για τα θεματα καταληγουν να μαλωνουν καθε χρονο ατομα που δεν δινουν εξετασεις)"


οι εξυπνακιδες που ξεπετανε τα θεματα τσακ μπαμ και εχουν αποψη για τα παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeChalkis

Νεοφερμένος

Ο GeorgeChalkis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι? στο γ2 εδειξα οτι η f οτι ειναι σταθερου προσημου και εδιωξα τα τετραγωνα εβαλα απολυτο και βρηκα τις πρωτες 2 περιπτωσεις μετα ειπα οτι υπαρχει και η περιπτωση με τις 2 δικλαδες λεγοντας οτι ειναι συνεχεις σε ολο το R. δεν εβαλα καποια αλλη αιτιολογηση ποσο λετε να μου κοψουν??? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι? στο γ2 εδειξα οτι η f οτι ειναι σταθερου προσημου και εδιωξα τα τετραγωνα εβαλα απολυτο και βρηκα τις πρωτες 2 περιπτωσεις μετα ειπα οτι υπαρχει και η περιπτωση με τις 2 δικλαδες λεγοντας οτι ειναι συνεχεις σε ολο το R. δεν εβαλα καποια αλλη αιτιολογηση ποσο λετε να μου κοψουν??? :)

θα σου κόψουν το μισό. μπορεί και λιγότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος00753684

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Αν καποιος στο Γ4 εκανε θμτ ποσα μορια παιρνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.

Γιώργος00753684

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Ο καθηγητης σου στο ανεφερε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
"( Εν τω μεταξυ το αστειο σε αυτο το forum ειναι οτι για τα θεματα καταληγουν να μαλωνουν καθε χρονο ατομα που δεν δινουν εξετασεις)"

:mad:
αφού αυτοί που γράφουν μετά τα αποτελέμσατα παρατάνε το forum για πάντα. Τι θέλεις να ερημώσει το forum;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Ο καθηγητης σου στο ανεφερε?

ναι και συγκεκριμενα ο καθηγητης του σχολειου ανεφερε 4-5 ,ο καθηγητης του φροντιστηριου 3-4
επομενως τεινουμε προς τα 4 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος00753684

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
και εσυ με θμτ ???τι σχολη σκεφτεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
και εσυ με θμτ ???τι σχολη σκεφτεσαι?

χαχα και γω με θμτ ,σου το πλασαραν καλα οι τυπαδες:P
για σχολη ψαχνομαι ακομη ,εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος00753684

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Πολυτεχνεια ...καλα μας αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top