[15/6/2012] Αγγλικά

Πως θεωρείτε ότι τα πήγατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 46)
  • [Άριστα] 18-20

    Ψήφοι: 9 19.6%
  • [Πολύ καλά] 15-18

    Ψήφοι: 15 32.6%
  • [Καλά] 12-15

    Ψήφοι: 8 17.4%
  • [Μέτρια] 10-15

    Ψήφοι: 8 17.4%
  • [Όχι καλά] 5-10

    Ψήφοι: 4 8.7%
  • [Καθόλου καλά] 0-5

    Ψήφοι: 2 4.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
εγω εβαλα
recognition
implications
beneficial
cancelization
commenter

ενταξει δεν θυμομουν καθολου τα παραγωγα στα δυο τελευταια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
εγω το 14 εβαλα commentor :P νταξει τα αλλα ειναι οκ

εγω το 14 εβαλα commentor :P νταξει τα αλλα ειναι οκ

το 11 εγω το εβαλα commitment!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

savvas94

Νεοφερμένος

Ο savvas94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
καλησπερα παιδια!! Εγω σημερα εδινα για πλακα. Εχω proficiency και ηθελα απλα να δω τι μπορω να κανω. Εντωμεταξυ εχουν βγει και απαντησεις: https://www.protothema.gr/files/1/2012/06/15/%CE%91%CE%93%CE%93%CE%9B%CE%99%CE%9A%CE%91%2015-06-2012%20%CE%98%CE%95%CE%9C%CE%91%CE%A4%CE%91-%CE%91%CE%A0%CE%91%CE%9D%CE%A4%CE%97%CE%A3%CE%95%CE%99%CE%A3.pdf

Στο Α2 το 9 το εχει A αλλα νομιζω οτι ειναι καθαρα το B. Επιασα ολο το Β1 εκτος απο το 12 που εγραψα benefitial αντι για beneficial ( ποσο λετε να κοψει; ). Στο Β2 ειναι που εχω καποιες αποριες και βασικα για αυτο γραφω.
Στο 16 δινει απαντηση if set και εγω εχω βαλει being set (το διαβασα και απο αλλον εδω, μου φαινεται σωστο, τι λετε;)
Επισης, στο 18 εβαλα even though και απο οτι θυμαμαι ειναι το ιδιο με το although που εχει εδω.
Στο 19 δεν ειχα ιδεα καιε βαλα interested in τελειως στην τυχη!!

Το Β3 αν και δεν ημουν καθολου σιγουρος το επιασα ολο!!! :D

Η εκθεση ηταν απο τις καλυτερες που εχω γραψει, σιγουρα pass αν ηταν για πτυχιο αγγλικων, αλλα δεν ξερω πως βαθμολογουν αυτοι στις πανελληνιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios1994-4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
πληροφοριακά το commentor είναι το σωστό (αν και έβαλα commenter :P ) για το Β3 έχουμε την σωστη σειρά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvas94

Νεοφερμένος

Ο savvas94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σωστο ειναι το commentator.
Στο Β3 συμφωνα με τις λυσεις που βρηκα ειναι b e a d c.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.

stelios1994-4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Σωστο ειναι το commentator.
Το είδα μετά στις λύσεις, αλλά καθηγήτρια μου είπε για το commentor...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvas94

Νεοφερμένος

Ο savvas94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κατι ακομα που προσεξα τωρα: στο Α2 στο 8 το C δεν ειναι; Στο κειμενο γραφει "...while providing immediate solutions to water pollution in affected areas."

Το είδα μετά στις λύσεις, αλλά καθηγήτρια μου είπε για το commentor...

Τι να σου πω εγω το commentator το εχω συναντησει και αλλου, σε αθλητικους αγωνες και απο εκει το ηξερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stelios1994-4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Κατι ακομα που προσεξα τωρα: στο Α2 στο 8 το C δεν ειναι; Στο κειμενο γραφει "...while providing immediate solutions to water pollution in affected areas."
Και γω εκεί βασίστηκα και έβαλα C
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
στο β1 πρέπει να πάνε:
10. recognition
11. δεν μπορώ να το βρω
12. beneficial
13. cancellation
14. commentator

Είσαι σίγουρη για το double l;;;
Eγώ το έγραψα με 1 l. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
τελεια! ! γυρω στο 6 με υπολογίζω, οπότε buy buy ναυτιλιακά.!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
sell sell :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
τελεια! ! γυρω στο 6 με υπολογίζω, οπότε buy buy ναυτιλιακά.!!!

Δεν γίνεται αυτό που λες!!! Δεν είναι ανθρωπίνως δυνατό να γράψει κάποιος κάτω από 10 στα αγγλικά! Είπαμε!

Μην κάνεις τη βλακεία και δεν δηλώσεις κανονικά τις σχολές όπως τις θέλεις... άτομα στην τάξη μου έφυγαν πρώτα-πρώτα τρέχοντας γιατί "αποκλείεται να περάσουν τουριστικά"... κι αν μετά χτυπάτε το κεφάλι σας στον τοίχο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
τελεια! ! γυρω στο 6 με υπολογίζω, οπότε buy buy ναυτιλιακά.!!!

Και γω δεν τα πηγα καθολου καλα, ελπιζω στην εκθεση και στο Α1 να μην χασω πολλες μοναδες γιατι μαλλον τα αποχαιρετω και γω...
Τουλαχιστον μακαρι να πιασω ασοεε, θα δουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Δεν γίνεται αυτό που λες!!! Δεν είναι ανθρωπίνως δυνατό να γράψει κάποιος κάτω από 10 στα αγγλικά! Είπαμε!

Mην το λες... :P
Κι εγώ γύρω στη βάση έχω γράψει έτσι όπως τα έχω κάνει με τις ασκήσεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Mην το λες... :P
Κι εγώ γύρω στη βάση έχω γράψει έτσι όπως τα έχω κάνει με τις ασκήσεις! :P

Αποκλείεται.... δεν ξέρεις καν τι έχεις κάνει στην έκθεση. Δεν το πιστεύω.

Αλλά τι σε νοιάζει, αφού είσαι με το ένα πόδι στο φιλολογικό!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Αποκλείεται.... δεν ξέρεις καν τι έχεις κάνει στην έκθεση. Δεν το πιστεύω.

Αλλά τι σε νοιάζει, αφού είσαι με το ένα πόδι στο φιλολογικό!! :D

Μα μόνο την έκθεση έχω γράψει "καλά".:P
Ναι, δίκαιο έχεις, δεν με νοιάζει και τόσο, απλώς θέλω να έχω την δυνατότητα να δηλώσω και αγγλική φιλολογία, έστω και χαμηλά στη σειρά προτίμησης.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boubouki_14

Νεοφερμένος

Η Άννα-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 46 μηνύματα.

Mr.Brainiac

Νεοφερμένος

Ο Mr.Brainiac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Λοιπον,εγω εβαλα:
A2.C,C,A,B,C,B
B3.b,e,d,c,a για τον απλουστατο λογο οτι το αστειο μερος το αφηνεις για το τελος :P

Αυτες οι απαντησεις ειναι λαθος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top