[14/6/2017] Αρχές Οικονομικής Θεωρίας

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Για 3 λεπτα ήμουνα Ασοεε.οπως πηγαινα να παραδώσω το γραπτό υπερήφανος για το 20 έπεσε το κινητο μου.κ τι κινητο.μπακατελα.για να παρω να ενημερώσω μετα τις πανελληνιες πως τα πήγα!!το 20 εγινε 0 ..νιωθω αδειος
Κάτι παρόμοιο έγινε και σε ένα σχολείο του νομού μας, όπως έλεγε σήμερα η επιτηρήτρια... Τον είδε ο καθηγητής που ήταν στον διάδρομο, να έχει μαζί το κινητό και αμέσως διαγραφή.
Ότι και να πούμε τώρα, δεν αλλάζει κάτι... Εγω όμως θα το ρωτήσω και ας με βρίσεις:γιατί έπρεπε να είχες μαζί σου κινητό για να ενημερώσεις; Δεν μπορούσαν να περιμένουν οι γονείς-ή όποιον άλλον θα ενημέρωνες-, μέχρι να γυρίσεις σπίτι; Ποτέ μου δεν το κατάλαβα αυτό. Και μάλλον για αυτό περιμένουν έξω οι γονείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπύροςΔ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣπύροςΔ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Απλα δν πίστευα οτι θα μου έπεφτε!!αυτο..δν υπαρχει αλλη εξήγηση!!18 χρονια δν θυμαμαι να σηκώνομαι και να μου πεφτει το κινητο.να που εγινε τωρα!τη καλύτερη στιγμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Σε τετοιες περιπτωσεις γινεται επι τοπου ο μηδενισμος του γραπτου;

Γιατι ποιος ειπε οτι διαφωνει με τον Γιαννη;
Απλως ειναι κριμα να εχεις γραψει 20 και να συμβαινει τετοια 'γκαντεμια'

O κανονισμός είναι σαφής για τα κινητά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Le Chiffre

Νεοφερμένος

Ο Le Chiffre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Κρίμα θα ήταν αν τον μηδένιζαν άδικα!
Συμφωνώ με τον Γιάννη.
Μιχαλη, αν θες να γινεις μεγαλο-γιατρός, πρεπει να μαθεις και την εννοια της συμπόνιας.
Σπυρο ελπιζω να ξεπερασετε εσυ και οι δικοι σου αυτη την ατυχια και να βρεις τη δυναμη (αν τελικα χρειαστει) να ξαναδωσεις Πανελλαδικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos1234567

Νεοφερμένος

Ο manos1234567 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Ας προσεχες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Για 3 λεπτα ήμουνα Ασοεε.οπως πηγαινα να παραδώσω το γραπτό υπερήφανος για το 20 έπεσε το κινητο μου.κ τι κινητο.μπακατελα.για να παρω να ενημερώσω μετα τις πανελληνιες πως τα πήγα!!το 20 εγινε 0 ..νιωθω αδειος

Πω τι λες τώρα;Είναι να μην σου τύχει.Δυστυχως με μηδέν στο ΑΟΘ που έχει τον 2ο μεγαλύτερο συντελεστή σε ρίχνει κατευθείαν στα 14600.Στα αλλά μαθήματα πως τα πήγες;Πάντως με τα φετινά δεδομένα στην δική σας κατεύθυνση και με 8-10.000 θα μπαίνεις σε πανεπιστήμιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Δυστυχως με μηδέν στο ΑΟΘ που έχει τον 2ο μεγαλύτερο συντελεστή σε ρίχνει κατευθείαν στα 14600.Στα αλλά μαθήματα πως τα πήγες;
Πως προέκυψε αυτό τώρα; :hmm:

Πάντως με τα φετινά δεδομένα στην δική σας κατεύθυνση και με 8-10.000 θα μπαίνεις σε πανεπιστήμιο.
Ναι αλλά σε τι πανεπιστήμιο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Μιχάλη να σου πω κάτι το παρακανες θα σου άρεσε αν σου μηδενίζαν την κόλλα να σε κορόιδευα;ε για πες μου.Τελος καλό είναι να σκέφτεσαι αυτά που λες γιατί οποίος κοροϊδεύει κάποιον στος τελος τα 'λούζεται' ο ίδιος.

φώτη ο κανονισμός το λέει ξεκάθερα ότι σου μηδενίζεται κατευθίαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Πως προέκυψε αυτό τώρα; :hmm:


Ναι αλλά σε τι πανεπιστήμιο;;

το 20 στο αοθ σου δινει 5400,το 0 σε ταβανιαζει στα 14600
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Έστω ότι σε όλα τα μαθήματα έγραψε 20 και στο ΑΟΘ 0 πέφτει αυτομάτως στα 14600.Ενταξει το παιδί σαφώς και δεν έγραψε 20 στα υπόλοιπα μαθήματα.Με 10.000 θα μπαίνεις σε πανεπιστήμιο αλλά σίγουρα όχι στο ΟΠΑ που ήθελε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ηρέμησε και μην συμβιβαστείς με καμία σχολή
Ξαναδώσει του χρόνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Για 3 λεπτα ήμουνα Ασοεε.οπως πηγαινα να παραδώσω το γραπτό υπερήφανος για το 20 έπεσε το κινητο μου.κ τι κινητο.μπακατελα.για να παρω να ενημερώσω μετα τις πανελληνιες πως τα πήγα!!το 20 εγινε 0 ..νιωθω αδειος

Οτι χειροτερο εχω ακουσει. Προτιμας να σε κλεψουν στην Ομονοια, να σε κανουν τοπι στο ξυλο και να εισαι νοσοκομειο μια βδομαδα παρα αυτο...Ξαναδωσε φιλε μην μπεις καπου που δεν θες ακουσε με
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Οτι χειροτερο εχω ακουσει. Προτιμας να σε κλεψουν στην Ομονοια, να σε κανουν τοπι στο ξυλο και να εισαι νοσοκομειο μια βδομαδα παρα αυτο...Ξαναδωσε φιλε μην μπεις καπου που δεν θες ακουσε με

εγώ που είμαι στο εκπα και δίπλα από τη σχολή μου έχω πρεζάκια (στην κυριολεξία τι πρέπει να κάνω δηλαδή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
εγώ που είμαι στο εκπα και δίπλα από τη σχολή μου έχω πρεζάκια (στην κυριολεξία τι πρέπει να κάνω δηλαδή)

τι εννοεις? αυτο που ειπα με την Ομονοια δεν ειχε να κανει με την ασσοε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
ο διαλογος σας δεν βγαζει κανενα νοημα :hehe:
Σωτηρη παρερμηνευσες τα λογια του undead2033
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
https://www.alfavita.gr/arthron/ekpa...is-gia-aoth-apaititika-kai-gia-idiaitera-kala
Απο που και ως που απαιτητικα τα θεματα;Επειδη ειχε στο θεμα Γ να κανουν μια αντικατασταση τυπων δινοντας την εξισωση TC=50+wL+cq οπου ΤC=FC +VC
Αρα FC=50 ..Απλα οι ασκησεις ζητουσαν πολλα αυτο ναι ειναι δυσκολο απο αποψη χρονου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
τι εννοεις? αυτο που ειπα με την Ομονοια δεν ειχε να κανει με την ασσοε

απλά εγώ είμαι ομονοια δίπλα - εξάρχεια κάθε μέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Η απαντηση του Σωτηρη δεν βγαζει κανενα νοημα. Εγω λεω το να σου μηδενισουν το γραπτο για μια τετοια απροσεξια(ναι ειναι παραβαση του κανονισμου, αλλα ολοι ξερουν οτι δεν τον βοηθησε σε κατι και δεν εγινε με σκοπο να κλεψει) ειναι χειροτερο απο το να παθεις αυτα που ειπα. Ο Σωτηρης δεν καταλαβε τι λεω, εβαλε το -1 του ειπε μια συναρτησια που δεν βγαζει νοημα και εφυγε...

απλά εγώ είμαι ομονοια δίπλα - εξάρχεια κάθε μέρα

Ωραια που κολλαει αυτο σε αυτο που ειπα εγω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
το 20 στο αοθ σου δινει 5400,το 0 σε ταβανιαζει στα 14600
Έστω ότι σε όλα τα μαθήματα έγραψε 20 και στο ΑΟΘ 0 πέφτει αυτομάτως στα 14600.

Δίκιο έχετε, τρομάρα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ωραια που κολλαει αυτο σε αυτο που ειπα εγω?[/QUOTE]

Προτιμας να σε κλεψουν στην Ομονοια αυτό είπες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top